Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otmar naravno moze da nadje pravu taktiku ali sve pada u vodu kad su ti stoperi Djuru i Senderos. To ce kostati Svajcarce kao protiv Francuza.

    Nemacka je smehotresna, bleda senka onoga sto smo gledali proslo SP. Ne znam iskreno sta toliko glume sa Levom, taj nikad nece osvojiti veliko takmicenje. Treba im Feliks Magat.
    sigpic

    Comment


    • Ajde Lam na beka.. Ajde, ajde..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Au, neće valjda Lahm na desnog beka.. pa ne zna on to da igra :/

        Comment


        • U ovakvoj formaciji mnogo im fali Reus, nemaju probojnosti po krilima. Ne moze ti Ozil izigravati krilo ni u ludilu. Goetze nema tu neophodnu brzinu pa da terorise bekove. Msm covek igra Bayernovu taktiku, a uopste nema pravih krila u timu, plus Lahma stavlja u vezni red. Van mozga, ali sta ces. Ocekivao vrhunac ove repke na ovom WC-u, ali ne pokazuju svoj pun potencijal

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post

            Nemacka je smehotresna, bleda senka onoga sto smo gledali proslo SP. Ne znam iskreno sta toliko glume sa Levom, taj nikad nece osvojiti veliko takmicenje. Treba im Feliks Magat.
            Stvar je u tome što je ta ista Njemačka igrala dobro i pod Levom, dok on nije počeo da kopira Bajern i Gvardiolu.Jeste da je uvijek gubio u završnici, ali su igralo brzo i direktno, a sad se samo dodaju.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Kako bih voleo da im uvaljaju Alžirci jedan, a nije da ne mogu. Možda se i sete da igraju fudbal onda.

              Comment


              • aaaaaj samo malo koncentracije Alžircima fali u napadu i mogu ga vrlo lako zabiti

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Kako bih voleo da im uvaljaju Alžirci jedan, a nije da ne mogu. Možda se i sete da igraju fudbal onda.
                  Pa da onda ubaci Drakslera umjesto Krosa ili Švajnija pa da igraju kao na SP2010 4-2-3-1.Da imaju krila ili barem jedno.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Vid Vahe sto je nezadovoljan

                    Neur je jbni libero !

                    Comment


                    • Nojer vise igra stopera nego sto brani....

                      Svaka cast za istrcavanja....prati igru odlicno,sprecio je 3-4 opasne situacije...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kako me je iznerviralo ono glupiranje sa slobodnjakom.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Vaha
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jos mi samo treba Alzir u 1/4 SP.

                            Treba ovo rijesiti prije penala.


                            EDIT: Tooooo
                            Last edited by EdinTM87; 30-06-14, 22:58.

                            Comment


                            • Dobro da nije rekao Draksler, Draksler..

                              Majstor covek!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Tako je Andre, konačno.Fantastičan potez.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X