Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nemam rijeci za Robena, kakav je to igrac, kakav je to bolesni skill...
    sigpic

    Comment


    • Nisu strane one price, kako ih van Gaal sprema, kakvi su to mukotrpni treninzi. Presing koji su danas radili je bio sjajan, ali vrlo disciplinovano. To je ta fizicka sprema, i u Utd cemo saznati, da li ce Rooney vratiti na stare staze, ili nece biti ni na klupi.

      Ali Blind me odusevio, sjajan je igrac, povukao je na caleta, zna to i van Gaal.

      Zao mi sto se Wijnaldum nije upisao, a imao je onu sansu, plus je jednom probio po krilu, sjajan je igrac, po meni bi on bio u vezi umesto De Guzmana, ali van Gaal zna najbolje.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Nisu strane one price, kako ih van Gaal sprema, kakvi su to mukotrpni treninzi. Presing koji su danas radili je bio sjajan, ali vrlo disciplinovano. To je ta fizicka sprema, i u Utd cemo saznati, da li ce Rooney vratiti na stare staze, ili nece biti ni na klupi.

        Ali Blind me odusevio, sjajan je igrac, povukao je na caleta, zna to i van Gaal.

        Zao mi sto se Wijnaldum nije upisao, a imao je onu sansu, plus je jednom probio po krilu, sjajan je igrac, po meni bi on bio u vezi umesto De Guzmana, ali van Gaal zna najbolje.
        Van Gaal me odusevio veceras. I Blind takodje. Onakve asistencije na trepavicu poslati, svaka cast. Van Bronhorst novi
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Da budem iskren kada sam vidio spisak igraca koji LVG vodi na SP u Brazil , samo sam se nasmijao i rekao daj Boze da prodjete grupu.

          Medjutim stari lisac LVG je objasnio..

          5 komada Spancima , sta reci..

          Comment


          • Neko je pitao zašto nema Navasa? Nema ga jer nije stigao da se potpuno oporavi od povrede.

            Comment


            • Evo ja postavljam pitanje zasto nema Llorente-a?

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Evo ja postavljam pitanje zasto nema Llorente-a?
                Imao obaveza u Parizu, išao čovjek na Rolan Garos.

                Spoiler
                To je već nešto što ja ne znam. Del Boske se ipak odlučio da povede Toresa i Vilju, tako da za njega tu onda nije bilo mjesta.

                Comment


                • Originally posted by conviction View Post
                  Neko je pitao zašto nema Navasa? Nema ga jer nije stigao da se potpuno oporavi od povrede.
                  To vec ima smisla.

                  Al se pitam isto kao i Rosso, zasto nema Llorentea ?!! Pa ovo nije 2008. pa da Torres zapravo lici na igraca. Decko je sprdnja postao, a dobija poziv ko da se radi o Raulu iz najboljih dana

                  Comment


                  • A mogli su veceras ostati i bez Coste , jer da nije izasao iz igre imam osjecaj da bi ga Bruno pojeo , jer kako ga je gledao nakon sto ga je ovaj udario , ne bi Costi bilo veselo , nimalo ..

                    Chile bi sad mogao nastaviti ovu tradiciju s dosta golova , neka 3 u mrezi Australije mi djeluju onako realno
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Dale ,nadam se da će tako biti što se tiče Čilea večeras, ne smiju dopustiti bilo kakav kiks. Vidal je u prvih 11.

                      Comment


                      • El Nino u elementu.

                        Comment


                        • Ma ja sam bas ocekivao da Holandija bude malo iznenadjenje, ocekivao sam da prodju grupu, ali doduse nisam ocekivao ovakav debakl Spanije.

                          Svi su kritikovali van Gaala sto je debelo podmladio ekipu, a on to najvise voli, da mladjima ponudi sansu, da izvuce iz njih maksimum, da ih spremi, i onda takticki sve to da poslozi na terenu.

                          Blind je inace uvek bio odlican bek, dve godine vrlo konstantan, uvek je svoj deficit u vidu brzine i eksplozivnosti, sto je neka osnova za modernog napadackog beka, nadoknadjivao sjajnom inteligencijom na terenu, i evo danas dve sjajne asistencije, ali i sjajna partija sve ukupno.

                          Spanija je delovala donekle dobro, do onog trenutka kada Alonso izlazi iz igre, i tada krece raspad, jednostavno bez tog coveka ne moze Real igrati kako valja, a izgleda ni Spanija. Xavi definitivno treba u penziju, a ni Iniesta nije na 50% mogucnosti, Silva cele sezone vrlo klimava forma. Odbrana je ipak ono sto je najcrnje u Spaniji, sa sve golmanom. Ne treba kritikovati Brku, jednostavno se odlucio za tim koji igra vec godinama zajedno, ali vidi se da Koke, Javi Martinez i jos neko, moraju dobiti svoju sansu ovde.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ali, osminafinala 1A - 2B.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Brajkulice smiri se bolan, ne diraj Ikera.

                              Nije mi jasno zasto Koke ne igra, nema Spanija boljeg veznog u ovom momentu od njega. Uzmite u obzir da Iniesta igra krilo u reprezentaciji. Javi Martinez otac za Biskvita, moze pricati ko sta hoce. Xavi da udje eventualno zadnjih 20-25 minuta. Odbrana danas ocajno delovala, svaki ozbiljan napad=sansa.

                              Robben i RvP doktorski.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Ali, osminafinala 1A - 2B.
                                Ja sam ubedjen da Spancima nimalo ne lezi ovaj Brazil, bez obzira na mec sa Hrvatima, ako dodje do eventualnog meca, mislim da Brazil prolazi, jer oni igraju ako ne isto, jos i brze od Holandjana i isti presing.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X