Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta za Chile, nadao sam se da će proći.

    A Colombia nabija ove nesrećnike, tako bre! Da je sreće da im metnu još neki ..
    Last edited by Lord Aleksoni; 28-06-14, 22:32.

    Comment


    • cuadrado odradjuje strasan posao
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Hames fantastican, kakva igracina.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Koja tuga sto Hames igra u plasticnom klubu, a jos veca ni sto ga publika na stadionu ne ispostuje pa dodje u malom broju, da ne spominjem velicinu stadiona.Nadam se da se samo tamo nece dugo zadrzati.

          Comment


          • Koja rutina, kakva ekipa i kakav trener.

            Sile nema bilo gde drugde da bi ih Brazil izbacio. Sad imaju najveci uspeh ikad, mogu opusteno da igraju. Vidi se grc opet u zadnjih 20 min kao i protiv Slonova.
            sigpic

            Comment


            • Mogao bih da gledam Kolumbiju po ceo dan. Steta sto i protivnik nije bio raspolozen. Iako su dobili Talijane i Engleze, po meni, Urugvajci nista nisu pokazali na ovom prvenstvu, jedan krsten napad nisam video od njih
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment




              • Comment


                • Kolumbija do finala!
                  sigpic

                  Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                  Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                  Without error there can be no brilliancy.

                  Comment


                  • Ma prejaka ova Kolumbija za Urugvaj bez Suareza, a i sa njim bi Kafeterosi bili jaci. James sjajan cele sezone, ali je sada digao svoju igru na nivo vise, kakvi golovi, kakva igra. Cuadrado masina, drugi najbolji igrac. Ma sjajan tim, zelim im da dodju do samog kraja.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Samo da izbace Brazil, a u ostatku prvenstva neka bude šta hoće.

                      Strašna ekipa, kompaktni, trkački izuzetni, tehnički odlično potkovani, sve što treba za jednu sjajnu ekipu. Mislim da bi Kolumbijci današnji Brazil ostavili u deficitu od 2 gola. Urugvaj nedorečen, mislim da se daleko više očekivalo od njih, ali večeras su naišli na bolju i kvalitetniju ekipu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Posto je sve receno ja cu malo o :

                        1. Zamislite danas razgovaram sa likom kojeg poznajem iz vidjenja, on covek nema pojma da je SP u toku.
                        Sta danas priroda sve naziva muskarcem ccccc

                        2. Ja sam u soku, od 18h gledam i ne verujem sta gledam.

                        3. Neko kaze da je SP slabo jer su ispale mnoge "BIG" reprez. To je totalna glupost.

                        4. Mnoooogoo mi je drago sto je Latino fudbal ponovo docekao svojih 5.min a da to nije Brazil.

                        5. Mnoooogoo mi je zao Cilea, bezkomromisna borba,pametni ali srecom oskudni.
                        Da je baja pogodio u finisu gol a ne precku ja mislim da bi to bio najzesci MUK u istoriji sporta.
                        Ja necu klanjati ovim vec ostvarenim zvezdama ali Medel covek je razbijao Brazil a onda i Jo-a koji je kao neboder stavio u dzep.

                        6. Brazil sramotan, bicu mnogo srecan ako bi ispali tj. ostali bez pehara.

                        7. RTS - to sve treba na robiju poslati.
                        Nisu u stanju da posalju nekog u Brazil, nisu u stanju da naprave normalnu emisiju o SP.
                        I kao slag, fudbalskog giganta po imenu NeiMAR komentarise trenercina Martać - TaćMAR
                        Verovatno je ovo MAR bilo dovoljno da dodje na RTS i provocira narod svojim neznanjem.

                        8. James biser, Kolumbija kao tim - biser.

                        9. Vec sam dosadan ali... Lat. Amerika me razbila, podarila je svetu mnogo toga novog ali necemo u detalje.

                        10. RTS je cuvao Strajnica kao dzoker da malo obraduje naciju tj. gledaoce svojim kolosalnim prenosima
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          10. RTS je cuvao Strajnica kao dzoker da malo obraduje naciju tj. gledaoce svojim kolosalnim prenosima
                          Meni je bolje njega da slušam nego Kovinjala. Nedeljko me totalno smori, a Pedja iako malo lupa ne smara utakmicu kao pomenuti Kovinjalo.

                          Comment


                          • Au jbt.. kako mocan dan. Iako sam pre utakmice bio neutralan, odavno mi nije bilo zao nekog tima ovako, a da nije nas, kao Chile-a. Izginuse momci koji se ne plase smrti, i na kraju ona bedna precka u 120. Pa se na kraju penal onako kurvinski od stative odbije.. uh, da sam Cileanac, tesko bih preziveo ono.
                            Ako sudjenje opet bude bilo korektno, moze svakako Kolumbija preko Brazila. Kolumbija, koja je ocekivano unistila raspali Urugvaj, prskaj ih onako lepo opisao. Grupu svakako ne bi prosli da im nije bilo Suareza. Sta je Tabarez uopste zeleo da radi sa onom ekipom verovatno ni njemu nije jasno, ali ono na nista niije licilo. Sa druge strane Kolumbija deluje kao ekipa koja uvek tacno zna sta zeli i sta treba da radi, fantasticno se prilagodjavaju protivniku i jedva cekam da vidim kako ce se postaviti protiv Brazila. O Jamesu ne treba vise trositi reci, majstor. Cuadrado nista manji.

                            Comment


                            • AIRa čačnule neke stvari.
                              Bogmi sve više muškaraca koje sport i fudbal ič ne zanima
                              A što se tiče RTSa, oni siroti vazda kukaju kako nemaju para. Emisije im nisu bile neke ni kada smo mi učestvovali na ovom svetskom vašaru, a po komentatorima su ubedljivo najgori.
                              Već sam rekla da žali bože plate koju, pre svih, prima Kovinjalo i mesta koje zauzima nekom mladom čoveku. Ali to se neće skoro promeniti, nažalost.

                              Brazil mora ispasti od Kolubije, nema dileme.
                              Sutra u 18 h poslastica za mene i nadam se prolazu ORANJA... biće teško, al vraća se RvP.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Au.. sutra nista manje ne ocekujem od Holandije i Meksika, i tu mi je sve otvoreno. Imam neki osecaj da ce i Kosta Rika - Grcka biti zanimljivo.. makar neke drame tu mora biti, ako nista drugo.

                                Comment

                                Working...
                                X