Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grci duplo konkretniji od Slonova. Ljudi imaju svoj stil, znaju sta igraju. Da Srbija i Bosna imaju takve rezultate sa istim fudbalom padalo bi klanjanje nevidjenom karakteru. Apsolutno zasluzen prolaz.

    Martinez je izgleda popravio svoj odnos prema reprezentaciji, sad vec moze da pocne. Mada Teo nije problem, problem je sto ne moze najistureniji da bude. Teo-Martinez je do jaja napad kao sto je bio Teo-Radamel u kvalama. Bitno je samo da Ibarbo ne vidi teren. Urugvaj nista ne igra samo sto ne igraju ni Engleska ni Italija pa su se provukli. Mislim da vise ne mogu, jos ako Suarez ne bude igrao bezopasni su. Moze lako da padne ciscenje ako ih Pekerman brzo otvori.
    sigpic

    Comment


    • Ja se nadam da ce u skorije vreme FIFA da razmotri da se nakon odigrane grupne faze odradi lepo izvlacenje za dalje takmicenje, kao sto to lepo funkcionise u LS.

      Comment


      • Mozda previse serem, ali meni nije jasno zasto nijedna reprezentacija koja se suprostavi Grcima, a ne treba im pobeda zasto njima ne prepuste posed i cekaju na njihovu gresku.Ako zelis da unistis njihovo najjace oruzje, a to je da primis gol iz kontre, najlakse je to da eliminises tako sto ces njima dati loptu da brljaju, jer ti pobeda nije najneophodnija.Kako ih ''ubiti'' drugacije nego njihovim oruzjem?Meni je neverovatno kako se to niko ne seti, sa jedne strane mi je zao sto Drogba nece da vidi dalje od grupne faze i sto su na ovaj nacin eliminisani, ali ruku na srce Grci iz malo napada koje su imali stvorili su dosta bolje sanse i pogadjali okvir gola na opste iznenadjenje svih nas.Mislim da u ovom trenutku njih mogu da eliminisu reprezentacije samo koje dosta odskacu u kvalitetu u odnosu na njih tipa Francuska, Nemacka itd, a posto se sa tim reprezentacijama nece ukrstitit do finala ne bi me iznenadilo kada bi dokle dogurali.Opet ko zna, mozda VG ima leka za njih.Jedino njih smartam ozbiljnom reprezentacijom u toj polovini zreba, bez obzira sto su Argentinci i Belgijanci jaci od njih.

        Sto se tice Italije, Baloteli i Markizio koliko god dobrog da su doneli u prvom mecu, toliko su odmogli u sledeca dva.Ne mogu da se otmem utisku da Kjelini pokazuje ujed, a sudija ko da to ne zeli da vidi.Crveni karton Suareza bi sigurno promenio tok meca, ovako ostaje gorak ukus poraza.Malo me podseca na situaciju iz 2002 kada su bili pokradeni protiv domacina Juzne Koreje i to ih je na kraju kostalo prolaza.Isli su na bod i dosli bi do zeljenog cilja da Markizio nije bio sivonja pa se onako zaleteo kao i da je sudija bio na visini zadatka.


        Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ja se nadam da ce u skorije vreme FIFA da razmotri da se nakon odigrane grupne faze odradi lepo izvlacenje za dalje takmicenje, kao sto to lepo funkcionise u LS.
        2002 ja nisam mogao da skontam ko se sa kim ukrstio i kako je to posle islo.
        Last edited by Ricma; 25-06-14, 09:23.

        Comment



        • Comment


          • Suarez tried to bite Giorgio Chiellini a year BEFORE he bit Italian defender during 2014 World Cup
            Slika od prosle godine sa kupa konfederacija.



            Comment


            • Suarez jeste ujeo Kijelinija, ali ta slika sto se vrti po netu gde se kao vidi oziljak na ramenu je photoshop.

              Dzaba mu svo fudbalsko znanje kad je mentalno poremecen, bas me zanima sta ce Brendan posle ovoga

              Comment


              • ARGENTINA: Romero, Garay, Zabaleta, Rojo, Fernandez, Gago, Mascherano, Di Maria, Messi, Aguero, Higuain.
                NIGERIA: Enyeama, Yobo, Ambrose, Musa, Mikel, Oshaniwa, Onazi, Babatunde, Omeruo, Odemwingie, Emenike.
                Ofanzivno Argentina ,jos samo na terenu to da vidimo


                IRAN: Haghighi, Haji Safi, Hosseini, Sadeghi, Nekounam, Shojaei, Timotian, Montarezi, Ghoochannejad, Dejagah, Pooladi.
                BOSNIA & HERZEGOVINA: Begovic, Vrsajevic, Spahic, Kolasinac, Besic, Pjanic, Ibisevic, Dzeko, Susic, Sunjic, Hadzic.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Sušić usra i šefa stanicu (ako već ranije nije). Neka se guraju igrači iz bratove mu agencija ne bi li se bolje prodali, a momci koji su iznijeli teret kvalifikacija neka grabe onih 10-15 minuta koje dobijaju za igru. Treba se znati neki red kad ovi kvalitetom nisu zaslužili igrati neka objasni naciji zbog čega ili će vješto izbjeći odgovor na to pitanje kao na ono zbog čega je pozvan TSS. Iskreno se nadam da u savezu već pokušavaju angažovati novog selektora, a kandidata za to ima dosta, pogotovo bh. trenera.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Kakav pocetak
                      I izgubise signal



                      Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kakav pocetak
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • 1-1

                          Za tri minute bolje od jučerašnje "grupe smrti". *








                          *smrt - costa rica

                          Comment


                          • Imate na Areni 1 reprizu derbija cisto dok ne dodje slika

                            http://www.milloxtv.me/canal-1.htm#www.rojadirecta.me
                            Last edited by Mladen; 25-06-14, 17:09.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Ima dosta toga lose na ovom SP-u, ali barem golova ne fali

                              Comment

                              Working...
                              X