Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grci su više pokazali i od Japana a i od Obale Slonovače.

    Obala Slonovače jeste kvalitetnija individualno ali kao tim su djelovali dosta nepovezano. Kao da im u napadu nešto fali.

    Što se tiče Japana, protiv Grka su više od pola utakmice imali igrača više a nikakvu dominaciju nisu uspjeli da uspostave.

    Comment


    • Grcka,Kolumbija,Meksiko...!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ipak jeste bio penal na kraju, kakva glupost...

        Comment


        • Kostarika Grcka.. Opaa
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Zasluzili Grci, i meni se cinilo da nije penal, ali ga jeste Sio zakacio dovoljno da ovaj sebe zakaci.
            Pokazali su vise od Slonova koji ne igraju nista, niti su disciplinovani. Plus je Grcka pogadjala okvir 3 puta. Sad se Grcima otvara put do 1/4 finala, mada niko, ali niko ne sme potcenjivati Costa Ricu, daleko jaci nivo fudbala prikazan u grupama od Slonova npr. Bice to opasan duel i prilika da jedan tim napravi istoriju.

            Kolumbija rutinski, stvarno su daleko iznad svih ekipa u ovoj grupi. James igra fantasticno, imaju i sjajne napadacke opcije, i ovaj Ramos mi deluje vrlo dobro, pitanje je koliko ovde fali Falcao. Mondragon usao u istoriju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nadam se da ce od sada u prvih 11 biti Dzekson Martinez.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Nadam se da ce od sada u prvih 11 biti Dzekson Martinez.
                Ako zaista bude igrao Gutierez u prvih 11 posle toga, onda stvarno ne znam. Protiv Obale Slonovace nista nije odigrao. Greo'ta da igrac poput Martineza greje klupu liku koji gotovo celu karijeru proveo u Juznoj Americi. Potpisujem da je i Ramos bolji od Gutiereza.
                sigpic

                Comment


                • Ne volim da predvidjam ali osetio sam danas da Grci prolaze. Jednostavno ovo su njihove situacije. Setimo se poslednjeg EP, gde su do poslednjeg kola takodje imali samo bod nakon prva dva meca, a onda se u trecem kolu sastali sa Rusijom. Bili su i tada, kao i veceras, pod imperativom pobede, a Rusiji je odgovarao i remi. Iako po ko zna koji put potcenjeni, Karaganis se pobrinuo da tada odu u 1/4 finala.

                  Defanzvini fudbal Grka mozda nije ''lep za oko'' ali jeste fudbal rezultata. Svaki igrac grcke reprezentacije i veceras se borio do krajnjih granica. Salpi je imao nekoliko ozbiljnih duela sa fizicki nadmocnijim protivnikom, Maniatis, Holevas. Posebno me je odusevila igra Kristodolopulosa. Neumorno je sutirao na gol, uklizavao, dodavao, vukao napred, spasavao pozadi...Grcki tim je za svako postovanje i sistem koji imaju vec nekoliko godina u osnovi jeste odbrambeni, ali nikada ne bi dostigao puni potencijal bez maksimalnog zalaganja svakog grckog fudbalera i to na svakoj utakmici, bez izuzetaka.

                  Penal je bio cist i sreca je da se usporeni snimak moze pustiti nekoliko puta, i sreca da je tu sudija Karadzic, inace bi, po ko zna koji put, misljenje mnogih gledalaca bilo kreirano pod uticajem komentatora koji uopste nije dobro video situaciju. Nije mi se svidela reakcija golmana africkog tima, koji je provocirao Samarasa. Posle nekoliko sekundi je vadio loptu iz mreze.

                  Obala Slonovace ima kvalitetna imena, ali ne postoji kao kolektiv. Zervinjo je ovde kljucna karika, cak pre Turea. Ne bih da sudim, ali rekao bih da su izmene bile diskutabilne. Postavka igre sa dva zadnja vezna je bila zaista previse providna, sablonska i pasivna. To sto neko ima 4 kvalitetna pojedinca ne znaci da dva centralna igraca moraju ceo mec da provedu na manjem razmaku od 15m, i to u liniji. Cist sablon i milina za prekaljene Grke.

                  Inace, najvise mi je drago zbog Karagunisa. U modernom fudbalu je takav trend da kada igrac napuni 33 godine prakticno postaje ''staro gvozdje'' ali takve stvari nisu blizu realnih zahteva tog istog modernog fudbala. Grcka bez i takvog, vecno zadihanog Karagunisa, nije isti tim. Steta za onaj projektil.


                  Sto se Kolumbije tice, video sam samo golove i najzanimljivije detalje...Ne bih se upustao u siru analizu njihove igre, nisam gledao ni mec protiv Obale Slonovace. Medjutim, moram da primetim da imaju svoju igru i da igraju sa neverovatnom lakocom. Mada to je verovatno i najveci kompliment. Jednostavno igraju vrlo jednostavno, lako.

                  PS Uvodjenje Mondragona - smekerski potez.
                  Last edited by Bogi; 24-06-14, 23:27.

                  Comment


                  • 24 meca suspenzije.. cisto sumnjam....http://www.b92.net/sport/brazil2014/...&nav_id=867344
                    sigpic

                    Comment


                    • Jos im se 2 igraca povredila u prvom poluvremenu, pa one kontre i precke i ja u sebi reko Grci bas nemaju srece kad ono 92 min opa cupa penal, nek su ih pobedili i tekma za uzivanje

                      Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Steta sto se povrijedio Kone Grcima, mozda im i zafali takav tehnicar protiv Kostarike. Hristodopulos odigrao majstorski. Mora se priznati da Grci zasluzeno idu dalje, popravljena igra u odnosu na prethodne godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • From BBC: "
                          Uruguay captain Diego Lugano: "You saw this, really? You need to show me because I didn't see anything. Did you see it today or did you see what happened in other years. You couldn't have seen it today because nothing happened.

                          "The worst of everything is the attitude of Chiellini. He's a great player, with an enormous status. It doesn't correspond with Italian football. As sportsmen leaving the field, crying and appealing against a rival. As a man he disappointed me totally."

                          sigpic

                          Comment


                          • Kjelinijeva sličica u Suarezovom albumu
                            Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Kolumbija razbija bravo momci.Dzekson Martinez zver od igraca,Pekerman mora da ga baci u startnu protiv Urugvaja,kakav crni Gutjerez.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • Ako neko nije bio siguran, ovde se lepo vidi.. penal, nema sta

                                Comment

                                Working...
                                X