Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To naravno majmuna treba u bolnicu prvo pa onda ako prodje preglede i testiranja nakon nekog perioda vratiti da igra...mnogo ogavan covjek
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Suarez seems to vary between God mode and Dog mode on the field.


      Brat se još drži za zube.
      Last edited by HeadBurn3r; 24-06-14, 19:39.

      Comment


      • Kakav divljak.

        Comment


        • Ovome ni Cesar Milan nebi pomogo

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post


            Brat se još drži za zube.
            Ugrizao za kost, valjda je sad naucio da je lose griste ljude.

            Comment


            • Davno je trebao da popije dozivotnu suspenziju, evo i Kjelini veli.
              sigpic

              Comment


              • Attached Files

                Comment


                • Andrea Pirlo mi je oduvek bio omiljeni igrac i zao mi je sto ga necu gledati u nastavku, ali Italiju nikad nisam voleo, najvise zbog ovakvih meceva. Previse nonsalantno su usli, kao da su vec u 1/8 finala, uzdajuci se, doduse i sa nekim opravdanjem, da urugvajski tim ne postoji bez Suareza i Kavanija. Ali tu mogucu razliku na sredini nisu pravili i ni u jednom delu meca nisu uspeli da opravdaju ulogu favorita. U svakoj liniji im je falila borbenost. Crveni je bio cist kao suza jer je Markizio demonstrirao kako se lomi noga protivnickom igracu. Cak i da kontakt nije bio ovako intenzivan, sto je u ovom slucaju bilo uslovljeno ociglednom namerom, morao bi da dobije najstrozu kaznu.

                  Italijani, bez zelje da umanjim kvalitet ovog tima, osim Bufona i Pirla nemaju igraca koji se moze staviti u sam vrh, krem svetskog fudbala, a to se jos vise videlo kada takav tim igra nonsalantno i takticki, kao sto videsmo, vrlo slabo. Ovako postavljena igra, gde se islo na igru ledjima Balotelija i Imobilea, i eventualna ubacivanja Markizija iz drugog plana, bila je do te mere sablonska i ocigledna da su je i bezidejni Urugvajci neutralisali svojom borbenoscu. Posebno se po mom misljenju istakao Arevalo Rios, pored koga nijedna lopta nije prosla bez borbe. Godin, jedan od ''prljavijih'' igraca koje znam, ponovo resava vaznu utakmicu. To je kapitenski i mora mu se odati priznanje na danasnjoj partiji. Nedostatak kreativnosti u urugvajskoj reprezentaciji ponovo je nadoknadjivao i Kavani. Dug korak i fizicke predispozicije ga cine vrlo zahvalnim igracem kada pruzi partije kao sto je bila ona protiv Engleza i ova danasnja.

                  Sto se incidenta sa Suarezom tice, mislim da je u najmanju ruku naivno misliti da se on posle onoga sa Ivanovicem ''rehabilitovao''. Jedinstven igrac po kvalitetu, ali jednostavno nema svrhe. Bilo je igraca koji su bili majstori a u isto vreme veoma grubi i nesportskog drzanja, ali uglavnom je kvalitet ostajao u prvom planu za vreme i nakon zavrsetka igracke karijere. Sada zamislite samo koliko on preteruje sa divljackim ponasanjem kada njegov raskosan fudbalski talenat pada u senku. Inace, kada ti tri puta ugrizes protivnika, to vise nije ni gruba, ni nesportska igra, vec slucaj za posmatranje. Necu da budem grub, ali ne vidim drugo resenje za njegov problem. Barem sto se tice psiholoskog aspekta. Sa fudbalskog, jedino dvogodisnja suspenzija FIFE moze nesto da uradi. Mozda.

                  Cestitke Kostariki, koja je danas, koliko sam video, ''otaljala'' mec sa bezidejnim Gordim Albionom, i Urugvaju na plasmanu u 1/8 finala SP.

                  Comment


                  • Neki Norvezanin se kladio da ce Suarez da grize!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Meni se ovakva Italija nije svidela od prve minute na ovom SP-u. Nadam se da ce za cetiri godine odraditi pravu smenu generacija i da ce Buffon i tada braniti, jer bez ovog kralja nema ni SP-a

                      Comment




                      • govedo, kanibal, FUJ
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post


                          govedo, kanibal, FUJ
                          Ova je jos bolja.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Neki Norvezanin se kladio da ce Suarez da grize!
                            175 poklon kvota bila
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • BREAKING NEWS: ITALY MANAGER PRANDELLI RESIGNED!

                              Comment


                              • Originally posted by conviction View Post
                                BREAKING NEWS: ITALY MANAGER PRANDELLI RESIGNED!
                                Gospodin covek. Trebalo bi Hodgson da se ugleda malo.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X