Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast momcima i svim onim navijacima koji i dalje ove momke smatraju herojima. Ne mogu da vjerujem kakav smo mi narod, jednu utakmicu te velicaju do neba, drugu bi zadavali sve da mogu..
    Sudija uprskao stvar, ali sta da se radi, treba odigrati jos jednu tu utakmicu, pokusati uzeti 3 boda i casno se oprostiti, ali sta god da bude, hvala vam ZMAJEVI!

    Comment


    • Kako nas je ubio kreten, nevjerovatno...dva gola od ovakve Nigerije ni uz pomoć filmskih trikova ne bismo primili da je bilo 1-0

      Spahić i njegovo gradjenje, valjda više neće graditi...kasnije pocrkali svi, totalno nespremni, bez trčanja u komplet drugom poluvremenu...

      Pape veliki mag još jednom pokazao klasu...valjda je odsvirao svoje

      Hvala im svima još jednom na svemu, ne mogu ni zamisliti koliko im je teško u ovom trenutku...posebno kad vide kako ih je pokrao linijski

      Comment


      • Bosna i Hercegovina zemlja sa 4 miliona Jose Mourinho-a koji ljubomorno kriju svoj talent na kaucu ispred TV-a.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • barem 2 miliona tih stručnjaka ne bi ubacila povrijedjenog igrača u igru

          ma djaba sve...ponište ti čist gol i to je to...da je bilo 1-0...sad bi se slavilo, jbg

          Comment


          • Nije se dalo jebiga, sad bi ovdje gorilo, a ovako svi ko popisani. Jebiga, idemo dalje pa na Evropsko se plasirat i tamo traziti neki rezultat
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Bosna i Hercegovina zemlja sa 4 miliona Jose Mourinho-a koji ljubomorno kriju svoj talent na kaucu ispred TV-a.
              Opet su svi ti "stručnjaci" pružili podršku nakon utakmice sa Argentinom jer su dobili borbu i zalaganje od igrača nacionalnog svetog dresa, ali večeras nisu igrali oni koji su trenutno najbolji, a oni koji su igrali (čast izuzecima kojih je premalo) su bili da ne kažem nezainteresovani nego nedovoljno spremni. Lulić obje utakmice najbolji, no igra, Mujdža isto katastrofa, no Zukanović koji je mnogo pokazao u kvalifikacijama je ostavljen kući. Spahić pod povredom, a obje utakmice je odbrana nesigurna, no on ipak igra i već u prvih par minuta pravi 2 greške koje su mogle biti kobne. Misimović koji ne može igrati čitav susret, jednostavno ne može, je igrao i time automatski smo imali igrača manje u posljednjem periodu utakmice. Ono što najviše boli i pokazuje koliko je ovo zapravo izgledalo jadno jeste da smo u 2 utakmice imal isto toliko upotrebljivih centaršuteva. Ne može se igrati bez bekova i krila, ali baš nikako. I ono malo što je Hajrović uspio napraviti Nigerijci su na vrijeme čistili, što lošim postavljanjem i stojanjem na jednom mjestu Džeke, što zbog toga je bio usamljen. Jednostavno, prosječna ekipa Nigerija nas je pročitala u prvom susretu, zatvorili su nas po bokovima i pustili da pravimo jalova dodavanja u sredini što nije moglo donijeti mnogo toga sem onog gola Džeke koji je poništen. Prosječna ekipa koja je trkom i borbom nadoknadila ostale nedostatke nas je večeras pobijedila. Ljudi se nisu odvajali naših igrača, za razliku od naše smiješne odbrane koja je ispadala svaki drugi napad (čast Šunjiću, momak je odigrao odlično). Mnogo nelogičnih stvari je napravio, a pravio je i ranije u to smo se uvjerili i kad tome dodamo bezvoljne i fizički nespremne igrače dobijemo veliko razočarenje. Ali ako ništa prvenstvo je dobro došlo da se vidi na čemu smo i ko zaista zaslužuje da igra.
              Last edited by Merlin; 22-06-14, 02:05.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Koliko je bolji Ibisevic bolji za repku od Dzeka ne moze se opisati. Jest da je Dzeko dao onaj gol, ali kretanje i zalaganje mu je ocajno.

                Fizicki uopste nisu bili spremni za ovakve napore, u drugom poluvremenu jedva da su mogli da odrade presing.

                Ponisten cist gol, manjak srece kod gola Nigerije jer se Spahic sapleo, manjak fizicke spreme... znaci kraj SP-a, jbg moglo je bolje ali nije.

                Comment


                • Ma Ibisevic je ovo odigrao preko one stvari, cinio najbolji tandem u kvalama za Dzekom i sada sjedi na klupi.. Steta velika.

                  Comment


                  • Originally posted by Jack 10 View Post
                    Klose,ukrao gol,kao i uvek,lepi mu se lopta,odlicna tekma u 2pol.


                    Bez obzira na rezultat, cestitke za nemce-najveci favoriti za titulu
                    Last edited by jovan; 22-06-14, 10:19.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Колико жалби на суђење, мадре де диос Поставља се питање да ли су појединци уопште гледали Свјетска првенства до сада или им је ово "дебитантски наступ"

                      Ниједно од `82. (она претходна не бих помињао, јер су се одиграла прије мог доласка на свијет) није прошло без катастрофалних одлука на штету, углавном, слабијих. И опет константно чуђење: па што ови одавде, па што они оданде

                      Чист аматеризам у посматрању такмичења. Судије су одсудиле у складу са репутацијом СП и одлично одрадиле свој посао, за који ће бити адекватно награђени....
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • Originally posted by аутсајдер View Post
                        Чист аматеризам у посматрању такмичења. Судије су одсудиле у складу са репутацијом СП и одлично одрадиле свој посао, за који ће бити адекватно награђени....
                        To pije vodu ako su u pitanju Spanija, Brazil, Italija... ali ne bas za Nigeriju i slicne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Attached Files

                          Comment


                          • nigerija-bih-twitter-1403390321-520785.jpg
                            Hvala jos jednom svima u Fifi sto salju sudije iz divljih zemalja, ne mislim da je ovo namjerno ali jednostavno sebi postavim pitanje:Gdje ti sudis kada ne vidis da je Dzeko metar iza odbrambenog igraca? Halooooo, znaci citav metar iza...tek sad gledam i place mi se...covjece pa ovo nije normalno, takva kradja, fujjjj, gadi mi se i svjetsko i sve vezano uz njega, ajd da jos vidimo da li su platini i blater pristali da osvoji neka domaca repka ili neki evropljani (svabe nisu dugo, vrijeme je) ali ovo je sramota, i da sam na mjestu igraca sinoc bio nakautirao bi sudiju, ma nek me suspenduje dozivotno ali bi bar neke stvari pokrenuo...Citav zivot cekam tu utakmicu i zabijem gol a ti mi ga ponisitis na pravdi Boga, ma jeb.. bi ti ja sve onako balkansi, ljuljnem te u glavu pa nek citav svijet prica o nama kao divljacima, a eto kao ove sudije su normalne, nemam rijeci, gadi mi se sve...prebacujem se na Wimbledon, a ko ce osvojiti, pa to treba pitati platinija i ostale, oni to znaju odavno
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment



                            • Будите реални, ови црнци су бржи од свих ових набеђених звезда. Није само Нигерија, и остали су претрчали и Енглезе и Талијане и па чак и Французе, БИХ је деловала као спори воз "Ћира".. сви глуме неку паукву мрежу ала Бразил, а ови претрче контру и сами пред голманом... ту нешто мора да се мења.... и Бараса је страдала са тим стилом... пукла би и Аргентина јуче да су укапирали да блокирају Месија са том левом ногом где увек пуца "кифлу" поред играча испред себе...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                Будите реални
                                Slazem se sa tobom...kao bivsi sportista sam realan skroz, kada vodim 1:0 ja diktiram igru i sve zavisi od mene (postavka na terenu, trka, taktika, jednostavno SVE)...kada gubim ja se IZGUBIM...nema vise ni taktike ni postavke, ni trke, ni nicega...jos jednom hvala novozelandjaninu na taktickim zamislima
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                                Comment

                                Working...
                                X