Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Di Maria , Aguero , Messi , Higuain

    18+
    Last edited by Rossonero; 21-06-14, 16:28.

    Comment


    • Uh, Di Maria izgleda inspirisan.. zavrteće se Irancima u glavi

      Sve ispod 3:0 ovde ne sme biti prihvatljivo.

      Comment


      • Jel ovo prva utakmica na prvenstvu da komentariše Strajnić? Hvala bogu da nema Kovinjala ..

        Comment


        • X ili 0-2...

          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Uh, Di Maria izgleda inspirisan.. zavrteće se Irancima u glavi

            Sve ispod 3:0 ovde ne sme biti prihvatljivo.
            Igrao 4+. Očekujem da odigraju na nivou Francuza. Mnogo ću se razočarati ako ne napune mrežu Iranaca.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Neubedljiva Argentina, stvorili nekoliko šansi ali nedevoljno. Iranci zamalo da iskoriste nepažnju i dođu do vođstva. Moraće da zaigraju bolje u nastavku ako žele pobedu. Svi su očekivali otaljavanje i punu mrežu Iranaca ali za sada ništa od golova.
              Last edited by Lord Aleksoni; 21-06-14, 17:49.

              Comment


              • Odlicno se brani Iran.

                Argentina katastrofa , Mascherano im organizator igre.

                Messi vise vremena provodi oko centra da bi primio loptu i nesto pokusao , sve u svemu veoma lose poluvrijeme Argentine.

                Razocaran sam poluvremenom Argentine.

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Neubedljiva Argentina, stvoriloi nekoliko šansi ali nedevoljno. Iranci zamalo da iskoriste nepažnju i dođu do vođstva. Moraće da zaigraju bolje u nastavku ako žele pobedu. Svi su očekivali otaljavanje i punu mrežu Iranaca ali za sada ništa od golova.
                  Ponekad ima utisak da si na stadionu, i da radiš skraćenu recenziju neku uan end onli !
                  Last edited by Mladen; 21-06-14, 17:53.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Tužno ovo mnogo. Smešan trener Sabella.

                    Comment


                    • Stvarno ne mogu da vjerujem kakva 3 igraca imaju u spicu napada i oni nisu u stanju da stvore priliku protiv Irana.

                      Organizatora igre Argentina NEMA!

                      Moja zelja je da sto prije Brazil i Argentina ispadnu na ovom SP.
                      Last edited by Rossonero; 21-06-14, 17:51.

                      Comment


                      • Dobro je Karlos zatvorio, bas dobro. Maskea svesno pustaju, Nekunam uvek pored Gaga, Lea pokusavaju da usmere na desnu nogu. Sve skolski, prilicno precizno i uspeva. Ajmo jos jedno poluvreme!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovu utakmicu Argentina moze da dobije ne neki penal ili jedan bljesak Mesija , drugi nacin stvarno ne vidim. Iran se odlicno drzi na terenu.

                          Comment


                          • Ma šta vrijedi ogroman potencijal u napadu kada sredinu nemaš. E moj Sabella, pa što nisi riješio lične probleme sa Banegom za dobrobit Argentine.

                            Danas možda i uvaljaju nekakav gol ali u nastavku takmičenja će ih svaka iole ozbiljna ekipa sa sredinom pojesti.

                            A svaka čast Iranu, disciplina besprijekorna.

                            Comment


                            • Znam brate da nemaju sredinu , kad ti jedan Mascherano igra organizatora igre onda ti je sve jasno.

                              Slazem se s tobom , cim nalete na ozbiljnu ekipu sredina Argentine ce biti pojedena.

                              Comment


                              • Nikakva organizacija igre, slabo kretanje bez lopte, i nije ni da su se Iranci nešto teško branili i mnogo radili na terenu. Ostaje drugo poluvreme da se vidi koliko je to tempirana igra i koliko može da se da gasa i razigra. Sve prilike sem Aguerovog šuta (sjajna odbrana) iz prekida. Iran igra duboku odbranu, moraće Gaučosi da rade više širenja i utrčavanja iz sredine. Možda da prepuste malo posed Iranu pa iskoriste brzinu i prostor.

                                Sabella?

                                Comment

                                Working...
                                X