Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima nesto cudno u tom vazduhu Brazila, mirisu Amazona, crveno crnoj koži i obalama koje zapljuskuju okeani...
    Sirotinja gde i nije sirotinja nego nacin zivota i zivljenja plesom i relaksacijom... samo spusti glavu kada zagusti i kada pripuca
    Bas me briga da li su ovi veliki slabiji... ali neke nove reprezentativne pirane kidaju i to ima lep sarm
    Sarm moze da zavara jer ima tu mnogo odgovornosti, trcanja, presinga i naravno hemije zvana Ginga.




    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Matuidi zver. Ovo veceras je najvise sto je pokazala bilo koja ekipa, bukvalno perfektno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Šteta sto vec u 1/4 duel Francuske i Njemacke, repki koje su najvise pokazale do sada.

        Comment


        • Cast je spasena
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Benzema neo

            sivi krivac za gol
            Last edited by AIRBORNE; 20-06-14, 21:44.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Pokvariše malo utisak.. ali samo malo

              Comment


              • Jesu francuzi malo smanjili gas, ali i svajcarci nisu"macji kasalj"
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Samo golovi samo atraktivno samo Nemci
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Strašno odigrano, barem su malo ublažili ovaj poraz. Tuku Francuzi sad, čiste kartone lagano.

                    Je l' tačno da je ovo najefikasnije prvenstvo što se dosadašnjeg dijela tiče?
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Mora da se postavili pitanje jesu li Nasri i Ribery vise ponasanjem nego igrama kocili ovu ekipu jer ovo je mnogo dobro

                      Sav kvalitet imaju nema govora,Benzema igra odlicno...
                      Meni je itekako bilo drago sto Desamp nije pozvao Nasrija zbog njegovog karaktera, odsustvo Riberija sam video kao sansu da neko drugi iskoce u prvi plan, ne secam se kada je dobro odigrao za repku nakon SP 2006 koje je za njega bilo prvo veliko takmicenje.Mozda sam ocekivao da ce malo bolje da igraju, ali nisam ocekivao da ce veceras da razbiju Svajcarce.

                      Originally posted by EdinTM87 View Post
                      Šteta sto vec u 1/4 duel Francuske i Njemacke, repki koje su najvise pokazale do sada.
                      Nece tu da bude stete ako ispadnu Nemci.
                      Last edited by Ricma; 20-06-14, 21:52.

                      Comment


                      • Ovo je k'o rukom ubacio

                        Comment


                        • Ovo se ne racuna, nisu prikazali oma
                          Pa ovo najlepsi gol
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Zasto nije priznat gol?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Stetaaa
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Zasto nije priznat gol?
                                Sudija svirao kraj par sekundi ranije. Šteta jer je prelijep gol, pogotovo ako je neko imao 8+.

                                Fantastična utakmica, Francuzi perfektno odradili utakmicu, iako su tome kumovali Švicarci nesigurnom igrom u odbrani, no to ne umanjuje igru koju je Francuska prikazala.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X