Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali je zato penal bio ko kuca!

    Comment


    • Bio je penal, ali crveni nije mogao biti za ovakav kontakt. Srecom pravda je brzo zadovoljena.
      sigpic

      Comment


      • Koja je svrha ovog Abatea jebenog ne mrda se u opste,svi ga zivi prolaze na desnoj strani,uzasan je.Baloteli onako lagano se zajebava kao dete neko.
        Kovinjalu zabraniti da prenosi utakmice SP,ne mogu da ga slusam.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Eto potvrde, cist penal!

          Comment


          • 2-0 sto se mene tice

            Comment


            • Kandreva i Abate krsine jebene, pogotovo ovaj prvi jer je unistio par napada, dva dobra u najavi.
              sigpic

              Comment


              • Što Brajane brate moj, što, što, što ovako da te pljunem kad te volim kao brata prvog do rođenog, što ?

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Kandreva i Abate krsine jebene, pogotovo ovaj prvi jer je unistio par napada, dva dobra u najavi.
                  Pišem ja danima da je to najprecenjeniji fudbaler u Seriji A, niko ne veruje Brajku.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    2-0 sto se mene tice
                    Sad dodaj Kostarikance umjesto Švaba u onaj tvoj kvartet.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Sreća pa imaju superstara kao što je Brajan fakin Ruiz, da ide prvo riplej za gol pa za penal.
                      Ne možeš takvu penalčinu da ne sviraš!

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Sad dodaj Kostarikance umjesto Švaba u onaj tvoj kvartet.
                        Ja to napisao jos neki dan

                        Comment


                        • Ja ne kontam onog Darmiana on vraca loptu pozadi a vidi da je u napadu Kembel,plus Kjelini brat rusi ga u sesnestercu kao da se nalaze na centru.
                          Cercija i Imobilea u napad.Da se izbaci ono govedo od Abatea ne mogu da ga gledam vise.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Pišem ja danima da je to najprecenjeniji fudbaler u Seriji A, niko ne veruje Brajku.
                            Ako pricas o WHY ALWAYS HIM onda ti ja verujem!

                            Comment


                            • Kakvo je tele onaj Balotelli...Pirlo otac fudbala, ali dzaba kad igra sa tarabama.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mario nikad neće biti igrač kakvim ga predstavljaju, previše solira i pokušava da pravi neke kerefeke. Kakvu loptu mu je poslao maestro igre Pirlo i on onako pokušava da lobuje golmana.

                                Da se nije zajebavao možda bi dobio poljubac koji je tražio, ovako može samo da ga sanja ..

                                Comment

                                Working...
                                X