Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    S Birmingemom ili Bredfordom, nisam siguran.
    Nashko aj vidi pa nam objavi sa sigurnoscu ovdje na temi , znas da nam je to svima veoma vazno.

    Vecina nas gori od zelje da saznamo.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      A da necu mozda o Hendersonu i Staridzu?
      Brate tema je SP u Brazilu, boli koga kurac da li ce Ox da se povredi, da li ce nastavnik da kupi Orijea, da li ce Kempbel da se vrati s pozajmice. Ima 64 utakmice na najvecem turniru, boli koga i za Arsenal, Liverpul, Celsi, Juventus, Gece Delcev.
      sigpic

      Comment


      • Bravo za Urugvajce majstore , nisam ni sumnjao

        Sad samo da ovi ne prodju s 3 boda , mada tesko da ce oni uzeti i Kostariku , bas tesko ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Kakav igrač u pm.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            S' kim igra Arsenal na svetskom?
            Originally posted by S-Nash View Post
            S Birmingemom ili Bredfordom, nisam siguran.
            Originally posted by Rossonero View Post
            Nashko aj vidi pa nam objavi sa sigurnoscu ovdje na temi , znas da nam je to svima veoma vazno.

            Vecina nas gori od zelje da saznamo.
            Evo nam i odgovora , provjerena informacija.

            Originally posted by S-Nash
            Igraju s Bredfordom prekosutra u ponoc.

            Comment


            • Serey Die igrao iako mu je dva sata prije utakmice umro tata, nije covek plakao zbog himne

              Comment


              • Ajmo sad Japanci gazite dosadne Grke.

                Comment


                • Samo na svakom koraku da se pljuje ta smesna organizacija FIFA... Sve najgore statisticarima koji mrtvi ladni bez srama mogu da stave da je sinoc posed za Hrvatsku bio samo 51%. Kamerun sa igracem manje, loptu videli nisu i to bude 51 49. Sramna je ta FIFA.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Ja se ne secam lepseg SP po pitanju golova i kako niti jedna ekipa ne preferira nereseno.
                    Takodje i prelep je fudbal koji se igra.

                    Treba li vece uvertire za kvalitet SP kada su cak i Zabari izvinjavam se Azuri svoj prvi mec igrali na pobedu i na gol vise.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Zabari izvinjavam se Azuri
                      Nemoj da se za zajebajes s nama , mi smo u vecini.



                      A sada slijedi anti-fudbal Grcke.
                      Last edited by Rossonero; 19-06-14, 22:56.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Ja se ne secam lepseg SP po pitanju golova i kako niti jedna ekipa ne preferira nereseno.
                        Takodje i prelep je fudbal koji se igra.

                        Treba li vece uvertire za kvalitet SP kada su cak i Zabari izvinjavam se Azuri svoj prvi mec igrali na pobedu i na gol vise.
                        Brate ne znam sta da ti kazem sem da iznesem moju kontru. Ocajno je ovo prvenstvo do sada, sve neka zona u odbrani... Cholo bi osvojio ovo sa Atletikom laganica. Druga stvar bilo je par utakmica za povratiti a npr Brazil, Argentina (Spaniju ne racunam), su odigrali daleko ispod proseka. Meni vece uzivanje da prodje ova smor grupna faza a onda da svaka u nokaut fazi bude od 0 do 1. Fudbal nisu samo golovi.

                        P. S. Nije Italija igrala na gol vise nego se podrazumeva da dobiju Engleze
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Brate ne znam sta da ti kazem sem da iznesem moju kontru. Ocajno je ovo prvenstvo do sada, sve neka zona u odbrani... Cholo bi osvojio ovo sa Atletikom laganica. Druga stvar bilo je par utakmica za povratiti a npr Brazil, Argentina (Spaniju ne racunam), su odigrali daleko ispod proseka. Meni vece uzivanje da prodje ova smor grupna faza a onda da svaka u nokaut fazi bude od 0 do 1. Fudbal nisu samo golovi.

                          P. S. Nije Italija igrala na gol vise nego se podrazumeva da dobiju Engleze
                          Al vidis kako je sve stvar iz ugla iz kojeg se gleda... Ne znam meni se masa zona bas svidja i jedino na 2. meca mi se povracalo
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • @AIR

                            Rekao si na dvije utakmice ti se povracalo.

                            Jesam li barem blizu?

                            Spoiler
                            Iran-Nigerija

                            Rusija-Juzna Koreja

                            Comment


                            • Originally posted by AIRBORNE View Post
                              Al vidis kako je sve stvar iz ugla iz kojeg se gleda... Ne znam meni se masa zona bas svidja i jedino na 2. meca mi se povracalo
                              Ma naravno, postujem postujem nema nikakvih problema samo Italija da osvoji slozices se sa mnom
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                @AIR
                                Rekao si na dvije utakmice ti se povracalo.
                                Jesam li barem blizu?
                                Spoiler
                                Iran-Nigerija
                                Rusija-Juzna Koreja
                                BINGOOOOOOOOOOOOO
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X