Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Odg: NBA na SPORTKLUB

      Znaci, onaj raspored je tacan. 8)
      Skoro svaka utakmica je fenomenalna, svaka cast SK-u.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: NBA na SPORTKLUB

        Steta sto nema jedan prenos preko nedelje... Ili barem repriza... Nocas su bile dobro tekme.

        Jedva cekam pocetak na SportKlub!!

        Comment


        • Odg: NBA na SPORTKLUB

          Tek sada primecujem ali nijednom necemo gledati Krstica i Pavlovica a kamoli Radmanovica. Steta!!! Moze to bolje!!

          Comment


          • Odg: NBA na SPORTKLUB

            uvijek ce biti onih nezadovoljnih... ni ja nisam ljubitelj san antonija i clevelanda ali mislim da je izbor utakmica vrhunski. uopce mi nije zao sto necu gledati krstica, pavlovica, radmanovica i sl. kad cu gledati bryanta, wadea, paula i ostale. svaka cast Sport Klubu na pracenju NBA lige!

            Comment


            • Odg: NBA na SPORTKLUB

              [quote author=James Naismith link=topic=1853.msg101488#msg101488 date=1256821804]
              uvijek ce biti onih nezadovoljnih... ni ja nisam ljubitelj san antonija i clevelanda ali mislim da je izbor utakmica vrhunski. uopce mi nije zao sto necu gledati krstica, pavlovica, radmanovica i sl. kad cu gledati bryanta, wadea, paula i ostale. svaka cast Sport Klubu na pracenju NBA lige!
              [/quote]
              I meni je prece da gledam vrhunske utakmice, nego ove nase... Oni ako odigraju dobro, kao i njihovi timovi, gleacemo ih u play-off-u.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                To stoji, ali mislim da bi mogli barem jednu tekmu da odgledamo gde su nasi igraci!! Citava sezona ima vise od hiljadu utakmica pa reko da barem jednu gde su nasi igraci osim Stojakovica. Ali otom potom... I ja sam extra zadovoljan sto SK prenosi NBA ligu ove godine.

                Comment


                • Odg: NBA na SPORTKLUB

                  [quote author=stefan_kings link=topic=1853.msg101515#msg101515 date=1256827650]
                  To stoji, ali mislim da bi mogli barem jednu tekmu da odgledamo gde su nasi igraci!! Citava sezona ima vise od hiljadu utakmica pa reko da barem jednu gde su nasi igraci osim Stojakovica. Ali otom potom... I ja sam extra zadovoljan sto SK prenosi NBA ligu ove godine.
                  [/quote] najbitnije je da se svi slazemo oko onog najvaznijeg, a to je da je nba liga napokon opet na nasim ekranima! ;D

                  Comment


                  • Odg: NBA na SPORTKLUB

                    Da to u svakom slucaju... Jedva cekam petak...

                    Comment


                    • Odg: NBA na SPORTKLUB

                      Samo jos nesto...

                      Zar nije tekma u subotu ujutru u 02:00 a ne u 01:00 kako pise na programu??????

                      Comment


                      • Odg: NBA na SPORTKLUB

                        Mislim da Ameri jos nisu pomerili vreme za jedan sat unazad i da to rade tek u subotu cini mi se. Zato ce tekma biti u 1, a ne u 2.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: NBA na SPORTKLUB

                          Ma ljudi samo da ne bude kao na OBN prosle godine jedno vreme samo Toronto i Finiks ... ovoo je extraa ...jedva cekam...

                          Comment


                          • Odg: NBA na SPORTKLUB

                            Jedva cekam Chicago-Boston,ocekujem odlicnu igru,naravno tesko da ce se ponoviti ono sto se je desilo prolse godine u playoffu izmedju ove dvije ekipe,jer je playoff nesto sasvim drugo u odnosu na regularni dio sezone,a i ta serija je bila jedna od najboljih koje sam vidio uopste,ali da ce biti odlicno u to nemam sumnje,a i sve pohvale za SK koji su nam obezbjedili da uzivamo u najjacoj kosarci na svijetu,a i izbor utakmica koji nas ocekuje je stvarno odlican,jos jednom sve pohvale.

                            Comment


                            • Odg: NBA na SPORTKLUB

                              [quote author=Dr.Infinity link=topic=1853.msg101649#msg101649 date=1256891308]
                              Ma ljudi samo da ne bude kao na OBN prosle godine jedno vreme samo Toronto i Finiks ... ovoo je extraa ...jedva cekam...
                              [/quote] hahaha slazem se za OBN, dodao bih i da su jedno vrijeme forsirali i San Antonio (sto mi je jako picilo po zivcima). i meni je ovaj raspored utakmica na sport klubu odlican, ne mogu docekati da pocne vecerasnja utakmica... ;D

                              Comment


                              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                                Ovaj Real NBA je vrh vrhova, 4 puta bolja emisija od NBA Action-a.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X