Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta si zapeo za tu sestu utakmicu?Ona bi se sigurno prenosila, ne bi se prenosile dve od prvih 5 ako bi serija isla u sedam meceva.

    Mladen je naveo ono najbitnije sto sam zaboravio, marketing koji plasiras mnogo vecem spektatorijumu.Ti kada bi vodio televiziju, ne bi duze potrajala duze od godinu-dve sa ovakvim nacinom razmisljanja.

    Cempionsip nikad ne ide na kec, sada ne znam koliko cesto ide na dvojku(posto Spanci idu na trojku), ali sve one koje smori mec PL se prebace tamo ili gledaju paralelno.Tenis ce ti retko kad ici iza Cempionsipa, uglavnom zauzme ceo dan tako da tu nema mesta za Cempionsip uglavnom.

    Comment


    • Ja kad bih vodio televiziju ne bih Engleze prenosio, prvo i jedino pravilo TV kuce, pogotovo reprezentaciju.
      sigpic

      Comment


      • Šta bi ti preneosio onda keve ti ? bugarsku i kosovsku ligu, koju verovatno ne prenosi ni TV Priština ?
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Šta bi ti preneosio onda keve ti ? bugarsku i kosovsku ligu, koju verovatno ne prenosi ni TV Priština ?
          Чему ово?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Šta bi ti preneosio onda keve ti ? bugarsku i kosovsku ligu, koju verovatno ne prenosi ni TV Priština ?

            Nista brate, pre bih stavio ovu SLIKU nego sto bih prenosio englesku i skotsku reprezentaciju, pa i lige.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
              Чему ово?
              Kosovo je Srbija i te fore m ?
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Скроз беспотребно глупирање. Небитно шта ти и ја мислимо о томе, КиМ је, ако ништа друго, макар званично српска (још увек) тако да нема ту никакве даље приче. Само можеш да испровоцираш и ништа више.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ja kad bih vodio televiziju ne bih Engleze prenosio, prvo i jedino pravilo TV kuce, pogotovo reprezentaciju.
                  Ta TV kuca ne bi ti trajala ni duze od godinu dana, dozvoljavas da ti emocije uticu na odluku i propustas priliku da zaradis na tome.Samo si dokazao moju tvrdnju da si nesposoban i da bi tvoje odluke dovele TV kucu brzo do propasti, ali ti ces opet da se pravis da si pametniji od svih i da se bolje razumes u posao od ljudi koji rade u SK.

                  @Mladen

                  Mogao bi da prenosi sportske dane na Ekonomskom Fakultetu u Bujanovcu, sigurno bi mu dekan izasao u susret.

                  Comment


                  • Kakvi godinu dana , otvori uveče hotlajn vrelu Emu i drugarice .Preko dana napravi neki navijački rijaliti pomeša navijačke grupe da se svađaju po ceo dan , u pauzama za reklame pusti po neku tekmu čisto da se ispoštuje i taj segment i ima da padaju parice sa neba I petkom uveče može ako hoće da dovede ćelavog Noleta da mu otvori emisiju piih gledanost ima da probija " celzijus "

                    Last edited by Lord Gangarić; 08-06-15, 06:25.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ta TV kuca ne bi ti trajala ni duze od godinu dana, dozvoljavas da ti emocije uticu na odluku i propustas priliku da zaradis na tome.Samo si dokazao moju tvrdnju da si nesposoban i da bi tvoje odluke dovele TV kucu brzo do propasti, ali ti ces opet da se pravis da si pametniji od svih i da se bolje razumes u posao od ljudi koji rade u SK.

                      @Mladen

                      Mogao bi da prenosi sportske dane na Ekonomskom Fakultetu u Bujanovcu, sigurno bi mu dekan izasao u susret.
                      Zasto imati 5 kanala, kad mozes na dva sve ugurati, ako izbacis djubre iz programa?
                      Nisam jos cuo da neko nema sta da jede, a da im TV kucu, kakva god ona bila, pogotovo sportska. A milioni mi ne trebaju, naravno da bih prenosio ono sto volim.
                      Je l' treba mozda da prenosim englesku reprezentaciju pa da nikad ne gledam svoj program?
                      Last edited by Black Mamba 24; 08-06-15, 15:37.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mamba je otac.

                        Toliko.

                        Comment


                        • Molio bih te da procitas neku knjigu iz ekonomije i posebno baci akcenat na ekspanziju i diversifikaciju trzista.Jednostavno je, vise kanala vise para.Doduse visi su i troskovi, ali profit je veci kada imas tri kanala nego dva.Dodatni sluze da se prebace neki prenosi kada je velika guzva u nekom terminu, ne vidim nista lose u tim paytv kanalima posto imas troskove samo za vreme dok traju utakmice.Sta cemo onda kada se preklope u istom terminu basket, fudbal i tenis koji imaju veliku gledanost, a imas samo dva kanala?Mislim da je pitanje vremena kada ce da ubace cetvrti osnovni kanal.

                          Kada bi prenosio ono sto volis u Srbiji, ne bi potrajao.U drugim razvijenijim zemljama sve ti to zavisi od marketinga.Malo je ovo trziste, pa se glavni akcenat baca na najpopularnije sportove kako bi tv kuca opstala, u suprotnom brzo ce da propadne.Sve sportske televizije koje su kod nas sa izuzetkom arene(koja je koliko znam jos pod telekomom) opstaje zato sto sadrzaj privlaci privlaci solidnu gledanost.

                          Ih, ko da Engleska reprezentacija igra svaki dan.Nevezano za repku, izbacis PL i gubis veliku gledanost.Nije to stvar jacine lige, to je vise stvar toga kako je ko uspeo da se proda kao brend a po toj vrednosti nijedna liga ne moze da bude stavljena u istu ravan kao PL.Jedino sto bi kod nas bilo gledanije od PL je JSL.Engleska reprezentacija kao i Cempionsip je deo tog paketa koji je jeftiniji kada pridodas sa PL nego kada bi bilo odvojeno.
                          Last edited by Ricma; 08-06-15, 15:46.

                          Comment


                          • Paricu, djubre kapitalisticko!
                            Zalis se kako je sport pretvoren je u novac, kako nemas zelju vise da gledas, a vidi sta pises, bio bi savrsen Jevrej.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sta nemam zelju da gledam?Fudbal ili druge sportove?O kom sportu sam pricao?

                              Ti si samo pokazao da se ne razumes a volis da se pravis pametan i da se bolje razumes u nekim oblastima koji ti nisu tako bliske, bas zbog toga ispadas smesan i vala nasmejao si mene i jos par likova.

                              Edit:Bolje da se drzis muzike, filmova i svedsko-akcionih.
                              Last edited by Ricma; 08-06-15, 16:01.

                              Comment


                              • Kako znas da sam nasmejao jos neke likove. Ne kezam da nisam, umem ja to kad hocu, zaista... ali sad pojma nemam da li sam.
                                Nista ne bih drzao zbog kapitala, pa ni TV kucu, to je sve sto hocu da kazem. PL mozda jeste najgledanija na SK, ali sam siguran da ne bi propali bez nje i jos mnogih stvari koji su poprilicno glupi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X