Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uvek nas sk ispostuje za plejof

    Comment


    • Ove godine su zrtvovali utakmice iz finala Konferencije za drugu rundu, neka nastave sa takvom praksom i ubuduce.Nece biti smak sveta ako ne prenose 2-4 utakmice u obe finalne serije.

      Comment


      • Znači Srđan vjerovatno ne prenosi večeras, čim nije bio u studiju.

        Comment


        • rsmo

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ove godine su zrtvovali utakmice iz finala Konferencije za drugu rundu, neka nastave sa takvom praksom i ubuduce.Nece biti smak sveta ako ne prenose 2-4 utakmice u obe finalne serije.
            Ako ne prenose 4, pa sta da prenose? I cini mi se da su prenosili vecinu tekmi, sta su tacno zrtvovali?
            sigpic

            Comment


            • Pre svega da ti kazem da sam preneo sve sto je Srdjan tada napisao na tviteru, hipoteticki ne bi prenosili cetiri utakmice da su oba finala dogurala do sedme utakmice tj dva meca ne bi prenosili po seriji.Nisu prenosili prvu utakmicu Atlanta-Klivlend.Nije bilo potrebe za zrtvovanjem prenosa(sem te prve tekme) zato sto su se serije brzo zavrsile.

              Comment


              • A kako je bolje gledati drugu rundu nego finala konferencije?
                sigpic

                Comment


                • Ajmo ovako

                  Vec si kukao u ovoj temi sto ne prenose vise od tekmu/dve nedeljno, tako da nemoj to da se uopste izvlacis.

                  Sada si vise za varijantu gde bi se prenosili sve meceve finala Konferencije, a ne vise od dva meca polufinala Konferencija nedeljno.

                  Mamba licumur

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ajmo ovako

                    Vec si kukao u ovoj temi sto ne prenose vise od tekmu/dve nedeljno, tako da nemoj to da se uopste izvlacis.

                    Sada si vise za varijantu gde bi se prenosili sve meceve finala Konferencije, a ne vise od dva meca polufinala Konferencija nedeljno.

                    Mamba licumur
                    Pa jesam kukao, a resenje je bolji paket, koji je skuplji naravno. A manje recimo pete britanske fudbalske lige i prijateljskih utakmica najocajnije reprezentacije na svetu, itd.
                    Ali kad vec pricamo o PO, naravno da je bolje gledati 6. utakmicu finala konferencije nego drugu rundu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jebem li ga Kobe, meni sve tu zavisi od matchupa. Greota npr. ne gledati onakvu seriju Clippersa i Spursa u prvoj rundi, da bi se gledalo izivljavanje Cavsa nad Hawksima u finalu konferencije. Mislim da su super odradili ove godine sto se tice PO prenosa. Zakompikovalo bi se da su se oduzile serije kao sto rece gdin Maric, ali ovako je meni bar ispalo super

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Pa jesam kukao, a resenje je bolji paket, koji je skuplji naravno. A manje recimo pete britanske fudbalske lige i prijateljskih utakmica najocajnije reprezentacije na svetu, itd.
                        Ali kad vec pricamo o PO, naravno da je bolje gledati 6. utakmicu finala konferencije nego drugu rundu.
                        U kojoj smo mi vremenskoj zoni?Sta ima vecu gledanost?Koji je odnos ulozenog i dobijenog?

                        Sesta utakmica bi se prenosila, to ne bi recimo petu ili cetvrtu a u tom slucaju je bolje prenositi meceve polufinala Konferencije gde je neizvesno.

                        Comment


                        • Ali to je rizik. Sva sreca pa se finala zavrsila veoma rano, 4-5 utakmica.
                          Sumnjam da 5. engleska ima vecu gledanost, mozda jer ljudi nakon neke normalne tekme ne prebace kanal na TVu pa to racunaju kao gledanost.
                          sigpic

                          Comment


                          • Neces da umres ako ne prenose dva meca iz finalne serije zarad meceva iz polufinalne koji su ove godine bili zanimljiviji.Zasto da im propadnu mecevi finala Konferencija, neka im ovo bude u praksi sledece godine.Ako je tesna serija prva i cetvrta tekma su irelevantne.Uostalom sami ce i oni da procene kvalitet meceva u polufinalu i finalu pa ce tako da podele meceve kako misle da je najbolje.

                            To za 5 englesku ligu cu smatrati rekla-kazala dok mi ne das neku konkretnu utakmicu, ja sam siguran da i taj jedan mec Cempionsipa koji uguraju je gledaniji od NBA meca zato sto je vecini taj termin dostupan.I to jedva nadje termin na neka od prva tri kanala s obzirom da imaju prenatrpan raspored.

                            Comment


                            • Da se složim sa Marićem i ja nekad Kod nas Srba važi ona rečenica "njihova treća liga je 10x bolja od naše prve". Nije ništa neobično da veliki broj ljudi prati prenos utakmica Čempionšipa, a mnogi bi rado gledali i Ligu 1. Drugo, te utakmice idu u recimo 13:45, 16:00 za razliku od NBA koji ide nekad duboko posle ponoći, maltene u samim jutarnjim časovima. Prihod koji ostvare od marketinga koji se emituje u tom periodu, u poredjenju sa onim za vreme NBA utakmice je siguran sam ogroman.

                              Nisam pre čitao na koji način SK kupuje prava za prenos utakmica, ali ako recimo za PO uzme primera radi 30, 40 utakmica, onda nemam ništa protiv da prenose utakmice gde će se gledati prava košarka i ravnopravni duel dve ekipe, nego da prenose 4 utakmice duela tipa Klivlend - Atlanta, samo zato što je to eto finale Istočne konferenije.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ali nismo mogli znati da ce taj duel da se zavrsi u 4 tekme, to je rizik, zamisli da nije Horford iskljucen i da se igrala 6. utakmica, druga prica.
                                Statisticki, veca je sansa da uzbudljiv mec gledamo u finalu nego u polufinalu, logicno. Samo ne znam kad odlucuju sta ce prenositi, koji je rok.

                                I kao sto rekoh, siguran sam da campiosip ima veoma malu gledanost, ali statistika govori drugo samo zbog toga sto se nalazi izmedju nekih vaznijih dogadjaja, pa eto dok se ljusti krastavac ne prebaci se kanal, svakako Nolo pocinje nakon tekme na tom programu.
                                Last edited by Black Mamba 24; 07-06-15, 12:48.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X