Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: NBA na SPORTKLUB

    [quote author=vuk link=topic=1853.msg98051#msg98051 date=1255555910]
    [quote author=black25 link=topic=1853.msg98044#msg98044 date=1255555501]
    Naravno da su bolji,bolji su za klasu.Evropska kosarka napreduje ali ne postoji interesovanje kao u US,zato je toliko losija.Naravno uvek ce se naci ljudi sa argumentom oni su dopingovani bla,bla. ;D
    [/quote]
    Ne bih se slozio da nije intersovanje kao u NBA. Cak mislim da je sada u Evropi veca euforija za kosarkom nego u NBA gde je ta euforija bila 90-tih... U Evropi se napreduje, pominje se i ta divizija gde bi igrali NBA i Euroleague timovi... Sve u svemu sve cemo ispratiti na SK.
    [/quote]

    Tesko,mislim ja bih zaista vole.Smucio mi se fudbal na svim kanalima.Pogledaj samo TV rejtinge za Euroleague i NBA,ne moze da se poredi.Hale polu prazne za evropsko prvenstvo.Zaista bi bilo sjajno kad bi napravili evropsku NBA diviziju,bas sam gledao intervju David Stern sad u Londonu i pominje tako nesto u bliskoj buducnosti.

    Comment


    • #92
      Odg: NBA na SPORTKLUB

      Neznam, ipak su to dve razlicite igre i licno ne verujem da bi bilo zanimljivo da se napravi ta liga... Real kao jedna od najbolja ekipa na nasem kontinetu je pukla od prosecne NBA ekipe.

      Mislim da evroliga moze da napreduje bez NBA timova.

      Ali ipak jedva cekam da pocne sezona NBA na SK!! ;D

      Bilo bi dobro da barem jedna tekma se prenosi preko vikenda... Inace bice tesko na poslu! :-)

      Pozdrav za sve ljubitelje kosarke a pogotovo NBA!

      Comment


      • #93
        Odg: NBA na SPORTKLUB

        [quote author=marko_pfc link=topic=1853.msg98241#msg98241 date=1255688421]
        Zbog cega se na SK kanalu najavljuju utakmice Boston-Chicago za subotu 24.10 i Toronto-Orlando za nedelju 25.10, u tim danima nema nijedna utakmica, NBA sezona zvanicno pocinje u utorak 27.10, pomenute utakmice se igraju nedelju dana kasnije, dakle u subotu 31.10 i nedelju 1.11. po nasem vremenu? Opet je SK pogresio kao i kad je prenos NHL bio u pitanju NYI-PIT,koji je bio najavljen za nedelju a igrao se u subotu. Takodje vam datum nije tacan,ni na sajtu ni na forumu,kod vas je vec 16.10 a danas je 15.10
        [/quote]
        Ne brini, za prenose ces biti blagovremeno obavesten, kao i svi ostali...
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • #94
          Bilo bi dobro da barem jedna tekma se prenosi preko vikenda... Inace bice tesko na poslu! :-)

          Pozdrav za sve ljubitelje kosarke a pogotovo NBA!
          [/quote]
          Bice dva direktna prenosa nedeljno i mislim da ce jedan od ta dva ici nedeljom uvece...
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • #95
            Odg: NBA na SPORTKLUB

            [quote author=vuk link=topic=1853.msg98252#msg98252 date=1255608994]
            [quote author=marko_pfc link=topic=1853.msg98241#msg98241 date=1255688421]
            Zbog cega se na SK kanalu najavljuju utakmice Boston-Chicago za subotu 24.10 i Toronto-Orlando za nedelju 25.10, u tim danima nema nijedna utakmica, NBA sezona zvanicno pocinje u utorak 27.10, pomenute utakmice se igraju nedelju dana kasnije, dakle u subotu 31.10 i nedelju 1.11. po nasem vremenu? Opet je SK pogresio kao i kad je prenos NHL bio u pitanju NYI-PIT,koji je bio najavljen za nedelju a igrao se u subotu. Takodje vam datum nije tacan,ni na sajtu ni na forumu,kod vas je vec 16.10 a danas je 15.10
            [/quote]
            Ne brini, za prenose ces biti blagovremeno obavesten, kao i svi ostali...
            [/quote]
            Obavesten sam,zbog toga sam i reagovao,bila je najava na TV SK,sa Ilijom Kovacicem u pioniru.Pogresni su datumi utakmica.Da su u redu ne bi se ni javljao

            Comment


            • #96
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • #97
                Odg: NBA na SPORTKLUB

                Znaci,dve utakmice uzivo vikendom,to je odlicno.
                A ostalim danima?Da li ce npr radnim danima pustati snimke utakmica odigranih u toku noci ili nesto slicno?

                Comment


                • #98
                  Odg: NBA na SPORTKLUB

                  [quote author=Realan link=topic=1853.msg98125#msg98125 date=1255636551]I zbog cega NBA kosarkaski ne rade doping test??
                  [/quote]


                  A kako znas da ne rade test?Rashard Lewis je nedavno suspendovan zbog ne dozvoljenih supstanci.Informisi se.

                  Comment


                  • #99
                    Odg: NBA na SPORTKLUB

                    Nema tu dileme NBA ekipe pobedjuju evropske po njihovim pravilima u njihovim halama a evropske ekipe pobedjuje u njihovim hvalama po evrospkim pravilima.Naravno da u NBA halama ima vise ljudi ali to je zbog toga sto Amerika kao zemlja ima mnogo vise stanovnika.Zaista sam srecan zbog toga sto je Josh Childress napredovao u evropi i evo sada nadigrao LeBron Dzejmsa dao mu 20 poena ovaj njemu samo 12 krao lopte palio banane presisavao a Dzejms je kao MVP NBA to je dokaz da kad se igra evropska odbrana NBA zvezde malo mogu kao npr Turkoglu na evrospkom u NBA ih je sve kidao a u evropi nista posebno dok je Ilyasova igrao odredjenu ulogu u Barci i bio najbolji Turski kosarkas na evrospkom prvenstvu.I zbog cega NBA kosarkaski ne rade doping test??

                    Comment


                    • Odg: NBA na SPORTKLUB

                      Polako se blizi pocetak sezone, pa da kazete ko su vasi favoriti. Otvoricu i anketu ko ce da osvoji. Po meni LAL su favoriti, mislim da imaju najboljitim, dobrog trenera, tradiciju i reputaciju. Pogotovo sada kada je dosao i Ron Artest uz Kobija i Gasola i ostale mislim da imaju velike sanse za odbranu titule.
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: NBA na SPORTKLUB

                        31.10.
                        PETAK NA SUBOTU U 01.00H

                        BOSTON CELTICS - CHICAGO BULLS

                        SK
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: NBA na SPORTKLUB

                          [quote author=trevil link=topic=1853.msg98103#msg98103 date=1255616987]
                          Znaci,dve utakmice uzivo vikendom,to je odlicno.
                          A ostalim danima?Da li ce npr radnim danima pustati snimke utakmica odigranih u toku noci ili nesto slicno?
                          [/quote]
                          Pa zna se da idu dve tekme LIVE, NBA ACTION, i emisije NBA iza kamera ili tako nesto...
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • Odg: NBA na SPORTKLUB

                            CETVRTAK 22.10.

                            22:30 NBA Action SK

                            SUBOTA 24.10.
                            12:00 Real NBA SK
                            12:30 NBA Action SK

                            Jos malo i pocinje...
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Odg: NBA na SPORTKLUB

                              Kakav samo mec za otvaranje sezone, kad se samo setim kakvu su PO seriju igrali prosle sezone, najbolja koju sam ja ikad gledao.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X