Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ti si se ove godine uhvatio za prenose, ima ih isto kao i prosle godine i samo zbog nedostatka NBA prenosa ti ih pljujes.Alo decko, gde je tebi pamet?Spadas u grupu od 5% nezadovoljnih, imas HD strimove mada ne znam sta ce ti to kada ti vec tri godine ne pratis NBA.
    Nista te pitao nisam.
    Prosle godine nisam placao SBB, sad placam, imam pravo da se zalim.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Nista te pitao nisam.
      Prosle godine nisam placao SBB, sad placam, imam pravo da se zalim.
      HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, verovatno nemas zbog toga para za hleb i mleko.

      Ne mozes svakom da ugodis, cak i pored toga sto se prenosi ABA liga koja privlaci 10 puta vise gledalaca nego NBA.A i generalno kosarka se nijednom nije prenosila kao sada na SK, broj prenosa je veci u odnosu na proslu sezonu.Sto se tice NBA godinama se nije menjao, mozda je samo u prvoj godini bilo dva prenosa nedeljno.
      Last edited by Ricma; 14-11-14, 22:27.

      Comment


      • Ti hoces reci da nemamo pravo na zalbu jer smo navikli na sranje?
        sigpic

        Comment


        • Tako je godinama, kako tebi nije jasno da zivis u Srbiji?Ne moram dalje da objasnjavam.

          Svaka televizija koja bi otkupila paket koja bi prikazala vise od dva meceva nedeljno uz ovakvu gledanost bi ubrzo propala zato sto to ne moze da opravda ulaganja.Veoma nepovoljna ekonomska kretanja i svaki ambiciozniji plan brzo pada u vodu.Imas AS koja je pre 3 godine sve i svasta otkupila, imala jaku semu i sta se sada desilo sa njima?U slobodnom su padu od tada, a posto Telekom treba da ih proda taj trend ce se nastaviti.I ispostavice se da su oni samo kratkokorcna televizija, a slicna sudbina ce da zadesi i druge televizije koje razmisljaju ko oni.S druge strane SK ne pravi velike korake ide postepeno i imaju sve jacu ponudu.

          Comment


          • Ne vjerujem sjetio se SK da postoji NBA , evo prenosa Memphis-Clippers 00:00.

            U mjesec dana dobijemo jednu tekmu (NBA) , odlicni ste..

            Spoiler
            STO VISE TENISA , SAMO TENIS... MOGU I REPRIZE NEKIH ODLICNIH MECEVA.

            Comment


            • Nemoj tako, imaćemo i reprizu Toronto-Phoenix. To su dvije utakmice u mjesecu

              Valjda ćete se iskupit oko Nove Godine i Božića...


              Izgleda da neće prenositi ni Boston-Chicago u petak, a igraju u 19h...
              Last edited by Bastia33; 23-11-14, 22:45.

              Comment


              • NBA na SK-u u 12?

                Pa taman na vreme saznah za ovo.Toliko sam se odvikao, da sam zaboravio da oni ustvari nesto i prenose....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ajde ako nista drugo svi smo se pozivitno iznenadili , da ne bude da SK ne misli na nas koji volimo da gledamo NBA.
                  Last edited by Rossonero; 23-11-14, 22:50.

                  Comment


                  • Ja sam se naviko. Našao sasvim pristojnu alternativu tako da na ovo nisam ni obratio pažnju sve dok na toj alternativi nisam video da ima prenos na srpskom jeziku.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Evo nocas na SK1 prenosa Toronto-Phoenix 01:30

                      Dvije noci zaredom dva prenosa.

                      Bas sam sinoc pisao kako dobijemo mjesecnu jednu tekmu.

                      Comment


                      • Ako već ne daju dovoljno prenosa, zar je problem jednom sedmično bar imati polusatni studio o NBA...

                        Comment


                        • @Rosso i ostali

                          Nemojte da trazite prenose na programskoj semi, na ovom linku imate sve(plus ce neki prenosi da budu dodati):http://www.nba.com/schedules/intl.ht...6&cName=Bosnia

                          Comment


                          • Hvala Maricu.

                            Comment


                            • Veceras u pola 10 Detroit - GSW na SK2....

                              Mozda bi bila bolja Bruklin - Cikago, ali nema veze, vazno da ima nesto da se gleda...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Auuuuu, veceras u pola 10, Atlanta - Denver na SK2. Taman sam mislio da se smorim i zaspim uz Avatar na FOX-u, ali taman ce lepo da mi legne malo NBA...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X