Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Па нема обично, они имају обезбеђено у просеку ДВА МЕЧА НЕДЕЉНО. И ако су прошле, или претпрошле недеље преносили мање, логично је да ће ове више.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Uzasavam se sto prenos ide na SK Prime, znaci...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Не би да га имаш.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne pamtim kada su poslednji put prenosili 3 mece u jednoj nedelji.
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Originally posted by Uros94 View Post
            Не би да га имаш.
            Imam u Vranju, ne 'vatam ga ovde u Nisu na ovom usranom televizoru Trazicu novi od gazde xD
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Koliko vidim doslo je do nekih promena za poslednji vikend Reg.Sezone.

              L.A. Lakers - Golden State, Subota 04:30 / SK PRIME
              Memphis - L.A. Clippers, Nedelja 02:00 / SPORT KLUB
              New York - Indiana, Nedelja 21:30 / SPORT KLUB
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • moram reci da sam razocaran sto se tice prenosa nba playoffa ...

                citiram SK sa njihovog fan pagea na FB ... ''Prvi prenos NBA Play-offa: San Antonio - L.A. Lakers, subota 27. april (04:30).''

                trebali su sa prvim prenosom krenuti tamo u maju onda ... svaka cast ... ova sezona ne da je lose odradjena nego prelose ... kao prvo oni dnevni izvjestaji NBA LIVE su katastrofa, a vise ih nije bilo neg sto je bilo ... bolje da prepostite to areni onda ... sigurno bi kvalitetnije odradili posao ...

                Comment


                • Originally posted by MasHe View Post
                  moram reci da sam razocaran sto se tice prenosa nba playoffa ...

                  citiram SK sa njihovog fan pagea na FB ... ''Prvi prenos NBA Play-offa: San Antonio - L.A. Lakers, subota 27. april (04:30).''

                  trebali su sa prvim prenosom krenuti tamo u maju onda ... svaka cast ... ova sezona ne da je lose odradjena nego prelose ... kao prvo oni dnevni izvjestaji NBA LIVE su katastrofa, a vise ih nije bilo neg sto je bilo ... bolje da prepostite to areni onda ... sigurno bi kvalitetnije odradili posao ...
                  U potpunosti se slazem, za 9 dana play-offa samo 1 mec, to je kao RTS Ligu Sampiona :-) , ne razumem...

                  Comment


                  • Svake godine ista prica. Svake godine se objasni ali dzaba izgleda.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da li je toliko bitno imati svaku utakmicu prve runde, nego kasnijih faza? A to sto Arena koju si pomenuo radi je kriminalno i protivzakonito, jer koriste resurse drzave (Telekoma) i predstaljaju nelojalnu konkurenciju sto znacajno povecava troskove prenosa svih sportova. To je zabranjeno po Zakonu o javnom informisanju, Zakonu o telekomunikacijama, Zakonu o monopolu...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ma kakva Arena ionako nemaju para i konstantno posluju sa gubicima, kad bi uzeli NBA to bi bio 1 prenos nedeljno u vr' glave.
                        2 prenosa nedeljno, kad se preskoci bilo koji zadrzava se za kasnije. Kao i svake godine cuvaju za polufinala i finala konferencija, a imaju pravo da prenose sve utakmice finala.
                        Trebalo je samo vidjeti mogu li iz regularnog dijela sezone da cuvaju za PO, to cu pitati, mislim da je prije moglo, ali je sad na snazi novi ugovor. Ako mogu neka prenose 1 nedeljno tokom regularnog dijela sezone, da bi se sto vise sacuvalo za PO, to je mnogo vaznije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ma kakva Arena ionako nemaju para i konstantno posluju sa gubicima, kad bi uzeli NBA to bi bio 1 prenos nedeljno u vr' glave.
                          2 prenosa nedeljno, kad se preskoci bilo koji zadrzava se za kasnije. Kao i svake godine cuvaju za polufinala i finala konferencija, a imaju pravo da prenose sve utakmice finala.
                          Trebalo je samo vidjeti mogu li iz regularnog dijela sezone da cuvaju za PO, to cu pitati, mislim da je prije moglo, ali je sad na snazi novi ugovor. Ako mogu neka prenose 1 nedeljno tokom regularnog dijela sezone, da bi se sto vise sacuvalo za PO, to je mnogo vaznije.
                          To je pravi predlog.

                          Comment


                          • Дакле, у првој недељи се преносе две утакмице:
                            Први у среду на четвртак, у 1:00ч - Оклахома - Хјустон (други меч).
                            Други у петак на суботу, у 4:30ч - Лејкерс - Сан Антонио (трећи меч).

                            Ја сам бре задовољан.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Ma sve jasno , ne moze da prenose svaki mec , sta ocete pa vi sad . Kada dodje ono najvaznije , finala ,tad ce se prenositi sve .

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ma kakva Arena ionako nemaju para i konstantno posluju sa gubicima, kad bi uzeli NBA to bi bio 1 prenos nedeljno u vr' glave.
                                2 prenosa nedeljno, kad se preskoci bilo koji zadrzava se za kasnije. Kao i svake godine cuvaju za polufinala i finala konferencija, a imaju pravo da prenose sve utakmice finala.
                                Trebalo je samo vidjeti mogu li iz regularnog dijela sezone da cuvaju za PO, to cu pitati, mislim da je prije moglo, ali je sad na snazi novi ugovor. Ako mogu neka prenose 1 nedeljno tokom regularnog dijela sezone, da bi se sto vise sacuvalo za PO, to je mnogo vaznije.
                                sa ovim se i ja u potpunosti slazem ...

                                Comment

                                Working...
                                X