Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaW View Post
    a sto na ovome spisku utakmica nema utakmica Clippers-Nets i Magic-Knicks...?
    Zato sto je ovo iznenadjenje SportKluba... Kao sto vidis sinoc nije bila utakmica Phoenix-SA, zato cemo vcrs uzivati...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • sta vidim opet ima promjena u direktnim prenosima ...

      Comment


      • nebi
        jar nie lepo
        ani kurturološki
        da doklen drugi diskusanti
        kvalimfikovani obrazovati i zdiplomama ai sis kustvom
        za rad skompjuterom video igrama i preprodaju kakoli lakih tako i teški droga
        pa kumentarišu
        od kolorado cirkuzu toes enbijeju
        sosfrtom na kalčo tenis primeru aina premier ligu
        jar ljudi umeu pase uto razumeu
        aja
        ja tito ni numem
        toes otom dase diskusujem
        jar je dosadno da susereš
        mada korisno za probavu
        kade pustu utaknicu pospodne poslem ručka
        ati prilegneš na trosed otvoriš pio pa potegneš iz plaše
        prdneš podrigneš zevneš
        i narafski omak zaspeš
        a
        poslem dremke kafica
        i nešta slatko akoli ponudi gospoja
        aondak znase rumunjska kavana sonom komfrčastom konobarkom
        šta ima svoj mali minić velke sise obilati dekoltej
        pa nisam lu da gleam embi ej
        ai kaću rob nemni kad
        jaltako



        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment


        • a štatimi imamo finu mudoraciju
          dasi ig vido koji tijeto kurturat prictojat i fin svet
          imali suti oni sindikalni sastanak u rumunjskoj kavani
          ito dabome kase u smeni radila iona komfrčasta konobarica
          svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
          sve tiseoni fino dogovoriše iza kronpir iza kupuc iza polutke iza jabuke
          očas posla
          kadli
          neki ti upalijo terevizor
          pa pustilo oni neki kolorado cirkus toes embi ej
          tuti omak nasta graja galama gumgula pljuvanje pickaranje pcovke
          prembacivaj mina moga mančestera viču jedni
          dajmeni tenisa zeku i mirku deruse drugi
          jao minga meni kuka neki
          kako i neće
          zbiciloga splašom
          ma bošsačuvaj koje su tito budale






          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • neverujem daće iko večeras ida gleda terevizor
            ovdek u rumunjskoj kavani
            jarje u smenu došla iona komfrčasta konobarica
            svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
            pa
            nije niko lu
            jaltako jalda itakoto






            tuta bugarin
            eskluzivno za rumbliku kolorado cirkuz toes enbiej
            izveštava slokacije
            rumunjska kafana
            minu do kraja

            Comment


            • Pozdrav svima,
              ja sam kao i svi vi NBA fan i kaoi i svi vi vole bih da gledam sto je vise utakmica moguce i da uzivam u lepim potezima i vrhunskoj kosarci konstantno.
              U NBA ligi svaki tim nedeljno odigra izmedju 3-5 utakmica, u NBA ligi ima 30 timova sto znaci da se nedeljno odigra izmedju 90 i 150 utakmica a nama na kanalu Sport Klub puste 1 ili 2 !!!!!!!!!!!!!!!!
              Ovo je strasno i smesno i ponizavajuce, prosecan ljubitelj NBA lige nema izbora i za njega nema nade....
              Postoji mogucnost da se pretplatis preko interneta za oko 150dolara po regularnoj sezoni plus jos 150 dolara za Playoff ja nemama 300 dolara godisnje da platim za NBA ali zato su tu regularni TV kanali koji pustaju ( ili bi trebalo ) utakmice i te kanale mi regularno placamo.
              Postoje Sport Klub 1,2,3,4,5 koje mi ponavaljam PLACAMO , i dobijamo 1 ili 2 utakmice na na primer 120 odigranih!!! ovo je sramota!!!
              Imate tu neke emiseije posvecene NBA komentare pricate ovde o odigranim utakmicama a vecina podataka koje imate su stecena surfovanjem po internetu i gledanjem statistika a ne gledanjem utakmica, o cemu mi ovde pricamo !! sta komentarisemo??? na osnovu cega???

              ZELIM VISE , MNOOOGOOOOO VISE NBA U BUDUCNOSTI I GOVORIM U IME SVAKOG CLANA I SVAKOG LJUBITELJA NBA KOSARKE !!!!!!!!!

              I jos nesto ako jos jednom cujem od komentatora prepoznatljivog po komentaru "BOMBA" za trojuku da pose svake ili svake druge reci govori "aaaaa" , "mmmmmmm", "eeeeeeeee" UBICU SE !!!

              Sve najbolje
              Pozdrav

              Comment








              • P.S. Dobrodosao
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by crnikola View Post
                  pricate ovde o odigranim utakmicama a vecina podataka koje imate su stecena surfovanjem po internetu i gledanjem statistika a ne gledanjem utakmica
                  Ja zaista svako vece odgledam bar jednu tekmu. Kao i vecina nas ovde. Slobodno pitaj za streamove,pa ces i ti da uzivas u najboljoj kosarci na svetu.

                  A kada dodje Plej Of,e onda SK stupa na scenu.

                  Comment


                  • Originally posted by crnikola View Post
                    Pozdrav svima,
                    ja sam kao i svi vi NBA fan i kaoi i svi vi vole bih da gledam sto je vise utakmica moguce i da uzivam u lepim potezima i vrhunskoj kosarci konstantno.
                    U NBA ligi svaki tim nedeljno odigra izmedju 3-5 utakmica, u NBA ligi ima 30 timova sto znaci da se nedeljno odigra izmedju 90 i 150 utakmica a nama na kanalu Sport Klub puste 1 ili 2 !!!!!!!!!!!!!!!!
                    Ovo je strasno i smesno i ponizavajuce, prosecan ljubitelj NBA lige nema izbora i za njega nema nade....
                    Postoji mogucnost da se pretplatis preko interneta za oko 150dolara po regularnoj sezoni plus jos 150 dolara za Playoff ja nemama 300 dolara godisnje da platim za NBA ali zato su tu regularni TV kanali koji pustaju ( ili bi trebalo ) utakmice i te kanale mi regularno placamo.
                    Postoje Sport Klub 1,2,3,4,5 koje mi ponavaljam PLACAMO , i dobijamo 1 ili 2 utakmice na na primer 120 odigranih!!! ovo je sramota!!!
                    Imate tu neke emiseije posvecene NBA komentare pricate ovde o odigranim utakmicama a vecina podataka koje imate su stecena surfovanjem po internetu i gledanjem statistika a ne gledanjem utakmica, o cemu mi ovde pricamo !! sta komentarisemo??? na osnovu cega???

                    ZELIM VISE , MNOOOGOOOOO VISE NBA U BUDUCNOSTI I GOVORIM U IME SVAKOG CLANA I SVAKOG LJUBITELJA NBA KOSARKE !!!!!!!!!

                    I jos nesto ako jos jednom cujem od komentatora prepoznatljivog po komentaru "BOMBA" za trojuku da pose svake ili svake druge reci govori "aaaaa" , "mmmmmmm", "eeeeeeeee" UBICU SE !!!

                    Sve najbolje
                    Pozdrav
                    !!!!!!!!!!!!!!!

                    Comment


                    • Iznenadjenje SK. Prenose NY-Boston, sreda u 02:00h...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Svaka čast na prenosima NBA tokom sedmice.Kad prenosite sad više od 2 utakmice nedeljno,da li će u play-off-u biti više utakmica ?

                        Comment


                        • Slazem se, mislim da oni komentatori koji su bili na All-Star su odlicni, nek se menjaju za tekme, ili sad za PO najbolje bi bilo da oboje komentiraju.. Inace sad sam video da ce biti veceras biti SAS - POR, sutra MIA - BOS, prekosutra NYK - CLI. Odlicna ponuda, nadam se da ce ovako biti i za PO.

                          Comment


                          • Нисам имао пар дана нет, па не знам да ли се писало о преносима у плејофу, па...

                            Да л' неко зна шта се преноси из плејофа?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Prenosi se Miami-New York u subotu i Lakers-Denver u nedelju.

                              Obe tekme od 21:30..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Mislim da prenose i:

                                Dallas - Oklahoma u petak ujutru od 03:30h
                                Boston - Atlanta u subotu ujutru od 01:00h
                                LA Clippers - Memphis u subotu od 22:30h
                                Philadelphia - Chicago u nedelju od 19h

                                U programu piše da su to termini za prenos pa su to najverovatnije ove utakmice. Toliko za narednu nedelju.
                                Last edited by Il Capitano; 04-05-12, 09:45.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X