Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Пази сад кад нас изненаде цареви и све три утакмице преносе.

    hahahahha koliko nadanja. Ima da gledam preko onih strimova i da uzivam... prvo smo kukali da bude uopste kosarke, sad kukamo za kvalitet, nikad nam nije dosta.

    Comment


    • Meni je gazda rekao pre par nedelja da ce prenosti isti broj meceva kao i prosle godine...E sad dal' ce razmisljati da nesto promene posto je sezona skracena to vec ne znam. Verujem da ce Mac imati sve bitne informacije

      Comment


      • misluse
        dal didem kod konšie milovana
        il dodem u rumunjsku kavanu
        pada ija gleam kolorado cirkuz toes enbiej
        jel
        mrzime sadase penjem i popravljam antenu






        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        Comment


        • jean dan
          sećam se
          nije bila radila ona komfrčasta konobarica
          svelkim sisama maleckim minićom a sobilatim dekoltejom
          pa ija štaću neg ondak udri gledaj oni kolorado cirkuz štotiga neki zovu i enbi ej
          reko ajda se ija osfrnem malo ina televizor a tamo
          igrali ti neki crnjci protiv neki drugi crnaca
          em dosadno
          stalno pucaju pokošu
          em glupo
          nikako dubacu
          nikako dubodu
          jar numeju
          a nine dobacuju se sloptom dat kaem
          totije bilo zanimljivo
          toes tolko dosadno
          dasusereš





          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment


          • bilo bi dobro kada bi SK u regularnom delu vise prenosio utakmice Minesote (milicic,pekovic,rubio) , Vashingtona (Vesely) i LAC (Griffin) jer se ti timovi najverovatnije nece plasirati u plej of ,dok ove ostale (heat,celtic,magic,NY,LAL,mavs,san antonio) 99% gledamo u plej ofu

            i ja mislim da su 2 utakmice nedeljno dovoljne,ali ako ih bude vise,nece da skodi

            Comment


            • Originally posted by brankokg View Post
              bilo bi dobro kada bi SK u regularnom delu vise prenosio utakmice Minesote (milicic,pekovic,rubio) , Vashingtona (Vesely) i LAC (Griffin) jer se ti timovi najverovatnije nece plasirati u plej of ,dok ove ostale (heat,celtic,magic,NY,LAL,mavs,san antonio) 99% gledamo u plej ofu

              i ja mislim da su 2 utakmice nedeljno dovoljne,ali ako ih bude vise,nece da skodi
              ako bude kao i do sad ici ce nedeljom od 19 i od 21:30 pa koje utakmice budu u tom terminu....

              Comment


              • Trebao je SK videti da zakupi mnogo vise meceva jer je ovo jako jako malo ,svega 2 sedmicno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Pa hajde ti bolje iskoristi taj ograniceni novcani resurs u bolje investiranje.;)

                  Comment


                  • SK najbolje zna zasto je to tako...ipak su to uglavnom termini koji ne donose veliku gledanstost.

                    Ali zato u plejofu prenose mnogo,mnogo utakmica.

                    Comment


                    • Ma skroz je ok ove dve tekme nedeljno, ne bi se isplatilo da uzmu jaci paket, sta mislite da bi bio velik broj ljudi koji bi radnim danima gledali NBA do ranih jutarnjih sati? Nema sanse!

                      Mene samo zanima dal je ikako moguce da se utakmice prenose u normalnom formatu 16:9? Nije bas pravi dozivljaj kad gledam 4:3, pogotovo na plazmi ili LCD

                      Comment


                      • Ma najbolje da prenose kada ima najvise utakmica a to je ja mislim,sreda na cetvrtak i petak na subotu...

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          SK najbolje zna zasto je to tako...ipak su to uglavnom termini koji ne donose veliku gledanstost.

                          Ali zato u plejofu prenose mnogo,mnogo utakmica.
                          kada smo kod play-offa , pola meceva izmedju dallasa i lejkersa sam gledao na strimu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • samo malo vise minesote i vizardsa i ja sam zadovoljan,jer cu pre ostati budan do 03h da gledam minesotu sa darkom i pekmenom nego da od 00h gledam neki tamo tim

                            Comment


                            • Aman ljudi,ne zavisi od SK dali ce vise prenositi Minesotu ili Vasington.....Zavisi od paketa koji ce biti prosledjen u Evropu,ne samo kod nas,nego i u druge zemlje

                              Comment


                              • Originally posted by Antic Miki View Post
                                Aman ljudi,ne zavisi od SK dali ce vise prenositi Minesotu ili Vasington.....Zavisi od paketa koji ce biti prosledjen u Evropu,ne samo kod nas,nego i u druge zemlje
                                Upravo. Ne zavisi mnogo od same kuce, niko ne dobije ponudu kao evo ti pa biraj. A pretpostavljam da nece biti mnogo T`Wolves i Wizardsa.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X