Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by brankokg View Post
    da li ce biti prenos NBA DRAFT 2011 ?
    Izgleda da hoce.
    sigpic

    Comment


    • To bi bilo dobro

      Comment


      • Bila bi dobra fora kada bi sport klub uspeo da nabavi neke stare,klasicne meceve plejofa iz 70-ih,80-ih,90-ih,pa na ovamo i da ih pusta u odredjenim terminima tokom off-season-a?Mogli bi da vidimo sta je to NBA bio nekad,a na cemu je sad,pa da ljudi imaju predstavu sta su ti igraci predstavljali za ovu ligu...Eto,ako neko smatra da bi ovo bilo ok,neka pripomogne u zahtevima...ko zna...

        Comment


        • Trigger-u,eto i ne videh sta si napisao,palo i meni na pamet,pa sam predlozio

          Comment


          • Originally posted by JimJarmush View Post
            Bila bi dobra fora kada bi sport klub uspeo da nabavi neke stare,klasicne meceve plejofa iz 70-ih,80-ih,90-ih,pa na ovamo i da ih pusta u odredjenim terminima tokom off-season-a?Mogli bi da vidimo sta je to NBA bio nekad,a na cemu je sad,pa da ljudi imaju predstavu sta su ti igraci predstavljali za ovu ligu...Eto,ako neko smatra da bi ovo bilo ok,neka pripomogne u zahtevima...ko zna...
            Slažem se, najbolji bi bili mečevi iz 90'-ih

            Ewing-a i Knicks-e bi voleo da gledam ;) A tu su i Bulls-i sa Jordan-om... Nego ne znam da li su zainteresovani za to sa SK i koliko košta ovako nešto?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Slažem se, najbolji bi bili mečevi iz 90'-ih

              Ewing-a i Knicks-e bi voleo da gledam ;) A tu su i Bulls-i sa Jordan-om... Nego ne znam da li su zainteresovani za to sa SK i koliko košta ovako nešto?
              Ja sam neke gledao,a neke skidam sa neta ponekad,mada nije to taj dozivljaj...Bilo bi best da sport klub proba da nesto pocini,barem da pokusaju...A i mi da se angazujemo,da bi uvideli zainteresovanost!

              Comment


              • Ih, to bi bila prava stvar! Verovatno bi tako i porasla gledanost kosarke na SK, jer bi se ukljucile i "stare generacije"

                Comment


                • Originally posted by emil_portnoy View Post
                  Ih, to bi bila prava stvar! Verovatno bi tako i porasla gledanost kosarke na SK, jer bi se ukljucile i "stare generacije"
                  Da pisemo peticiju...

                  Comment


                  • Ne verujem da je puno skuplje od MUTV,Chelsea TV,BarsaTV itd.
                    A bilo bi mnogo gledanije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nema od toga nista, oni ne mogu da se "isprse" za normalan prenos za finale (gledamo kao u srednjem veku u 4:3 formatu), a kamoli za tako nesto. Imate po raznim forumima i trackerima tih tekmi koliko hocete...
                      sigpic

                      Comment


                      • ja sam skidao neke tekme ali je snimak los do zla boga nemoze ni da se vidi ko je ko,inace kad mogu nabaviti tekme premier lige iz 90-ih mogli bi i ovo

                        Comment


                        • Znam da ima na internetu, ali daleko vise volim da se zavalim na kauc Zaista bi bilo lepo od SK-a naci utakmice sa old-school superstarovima, kao sto su Magic, Bird, MJ, Ewing, Olajuwon itd.

                          Comment


                          • čujem
                            svi nešta gumđaju
                            satraše mameimga one reklame
                            na utaknici iz kolorado cirkuza toes enbieja
                            ana terevizoru u rumunjskoi kavani doklen se poslužuje ona komfrčasta konobarica
                            svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                            al
                            jatito slabo i pratu
                            možbi ponekad
                            pa ondak
                            štabi reko naš pros narod
                            ma
                            jebemese zatim




                            mala noćna muzika i
                            posponoćna šalobancija
                            na ufce vi šapće vaš lutajući reporter
                            tuta bugarin

                            Comment


                            • odlicno,draft je u 19h u new jersey-u,to mu dodje 01:00 kod nas.

                              Comment


                              • Pa to za premijer ligu ste u pravu,ljudi vise gledaju fudbal,pa se to pusta,ali siguran sam da bi bila velika gledanost,to je kosarka u svom svemirskom izdanju
                                Valjda neko nadlezan za to cita ove postove

                                Comment

                                Working...
                                X