Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa to je prilicno proverena informacija...a i uostalom 100mb po sekundi nemas 100%,raspitaj se malo,pogledaj dobro,ovako je uzaludno da pricas nesto ;)

    Evo zanimljivosti za tebe http://www.netindex.com/download/2,224/Montenegro/
    Last edited by Ljuba90; 30-04-11, 21:02.

    Comment


    • ovim kukanje necete nista postici,uplatite lepo league pass i svako vece ima utakmica

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jesi 100% siguran da ti je brzina 100mb?

        Ja mislim da je u CG maksimalna 7mb ;)
        Nije mislio 100mb,vec 100mbps,to je meni uvek izbacivalo u oblacicu u donjem desnom uglu kada se konektujem(dok sam se morao konektovati).
        sigpic

        Comment


        • pa ja imam 1,5 mbps...nebitno

          Comment


          • Bitno je da ce biti prenosa u narednom periodu....

            Comment


            • Originally posted by Derrick Rose View Post
              Kada je OBN radio NBA,prenosio je jednu tekmu nedeljno,a onda u PO svaku drugu noc prenosi.Svaka im cast na tome! Svi se slazemo da su prenosi NBA NA OBN bili vrhunski i da tako ocemo da budu i na SK. Samo sto je SK odlucio na opciju dva(vise prenosa tokom regularnog dijela a manje u PO)
              Odlican je bio OBN
              sigpic

              Comment


              • Pustao sam da se ovde pise svasta jer mi je skoro i svejedno da li ce utakmice ici na tv-u ili ne, 80 meceva Bulls-a ove sezone sam gledao preko stream-a i jos masu drugih tako da ono...
                Grcki Nova Sport koji prenosi sva ziva takmicenja i sportove ima isti paket kao i SK, isto tako i albanski Super Sport (da, albanski, ali molio bih one neupucene koji ne znaju o kakvoj se televizijetini radi da ne odgovaraju bez veze), tako da ne vidim cemu toliko kukanje?
                Najveci problem je sto se nije pocelo ranije sa stednjom tokom regularne sezone, pa je sad zakinuto prvo kolo PO-a nazalost. Zato SK vec ima pravo da recimo sledece nedelje prenosi 5 meceva, hoce vam i to biti malo? Ili ste pre za to da gledate Miami - Philadelphia ili Boston - NY, a da finala konferencije budu ispracena jadno i bedno i da se recimo ne prenos sesti i sedmi mecevi?

                Kazem, tokom regularne sezone je apsolutno dovoljan jedan prenos nedeljno, eventualno dva ako ima neki odlican doubleheader kako cesto biva nedeljom ili petkom noc neki derbi. Tako bi se ono bitno gledalo maltene svaku noc. Evo ja mogu vec ovako napamet da nabrojim bar 10 prenosa regularne koji su bukvalno bili suvisni.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ja sam u neverici koliko ljudi kukaju. Platite onaj nba league pass, pa cele sezone gledaj na hd i sprema veceru i smucka limunadu, sta zelis.... Treba vama ljudima ocigledno ukinuti celu godinu gledanja, i onda kad ponovo urade kao sto su sad, da skapirate koliko treba da cutite i budete srecni sto i uopste ima i ovoliko da se gleda, a drugo, mozete i da donirate pare sk-u za vise utakmica.

                  Svako ovde bi sigurno voleo kad bi se svaka utakmica prenosila na tvu, al' snovi nisu java. ;)

                  Comment


                  • Sledeci prenos na SK je Dalas-LA u nedelju od 21:30....ako se ne varam

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Nije mislio 100mb,vec 100mbps,to je meni uvek izbacivalo u oblacicu u donjem desnom uglu kada se konektujem(dok sam se morao konektovati).
                      Nije to brzina.. A ovaj sto je pisao da ima tih 100mbps ocigledno nema pojma o internetu i brzinama.. I ja imam 1.5mbit iz vecina streamova radi ok, mislim da i sa 1mbit radi poprilicno dobro sto znaci da taj momak iz CG ima manje od 1mbita..
                      Sto se tice NBA bolje ista nego nista, steta sto se ne moze ispostovati svaki mec izmedju Majamija i Bostona ali sta da se radi.. Samo jedno pitanje, mozda je vec neko pitao ali ne daju mi se citati sve stranice unazad Hoce li biti prenosen svaki mec finala konferencija i velikog finala ili sta?

                      Comment


                      • @zerocool

                        Svaka utakmica velikog finala,a za finale konferencije jos ne znamo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Aha, hvala! Nadam se da ce i konferencijska finala prenositi, Majami vs Chikago u najavi

                          Comment


                          • Ja mislim da je Kovacic rekao kad je prenosio utakmicu Majami-Boston u nedelju da ce da prenose 11 utakmica do velikog finala ako se ne varam.
                            Sada kontam da ce samo jos ovog vikenda da prenose jednu zato sto je F4 Evrolige,a od one tamo nedelje krecu dva prenosa nedeljno.

                            Comment


                            • Sledeci prenos na SK-u kako smo saznali na prenosu, ce biti Miami-Boston u sredu od 01:00.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • ta utakmica je nocas (utorak) u 01:00, tako da ne bih rekao da je ta informacija tacna

                                Comment

                                Working...
                                X