Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amare@stodermaire View Post
    kao sto sam vec jednom napisao Sport Klub stedi za 8 i 9 utakmicu neke plej of serije
    I sad mi kao treba da se nasmijemo ili sta?
    sigpic

    Comment


    • ne znam cemu bezobrazluk?!

      SK nije u obavezi da prenosi NBA,to je njihova dobra volja...

      Comment


      • e dosta je sa ovom raspravom!

        mi smo 100 puta rekli da se stedi za finala konferencija i za veliko finale...ja ne znam sta vi hocete da postignete tim decjim foricama...Nit smo mi radnici na SK-u pa da mozemo da uticemo na nesto,nit ovo ti ljudi citaju,a i da citaju sigurno vas nece poslusati i dati ogromne pare za sve utakmice PO-a.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Jace je od mene,a znam da cu zazaliti,kako se stedjelo tokom regularnog?Imaju pravo na dvije utakmice nedeljno,jesu li isle dvije utakmice nedeljno?
          pa stedelo se tako sto su isle samo 2 tekme nedeljno... normalno da sk nije u obavezi da prenosi nba, al ja ako nesto pratim oonda volim da pratim celo a ne tipa gledacu preko tv-a 1 tekmu pa do sledece tekme propustim 40 tekmi...
          a strimovi su govno i da valjaju, prenosi preko tv-a ne bi ni postojali...
          a da ste smorili sa tenisom smorili ste, missim stvarno prenositi 3 turnira je too much... nek se napravi tenis klub pa nek tamo ide i 15 turnira istovrmeno, makar na obicnom sk-u isle reprize fudbala

          Comment


          • meni je smijesno... slm se...nadam se da je tako ko sto pricate,da se utakmice stede itd.Svidja mi se ideja da se stedi tokom regularnog dijela sezone za PO...Hoce li u ovoj drugoj rundi prenositi vise tekmi?

            Comment


            • Originally posted by carter985 View Post
              pa stedelo se tako sto su isle samo 2 tekme nedeljno... normalno da sk nije u obavezi da prenosi nba, al ja ako nesto pratim oonda volim da pratim celo a ne tipa gledacu preko tv-a 1 tekmu pa do sledece tekme propustim 40 tekmi...
              a strimovi su govno i da valjaju, prenosi preko tv-a ne bi ni postojali...
              a da ste smorili sa tenisom smorili ste, missim stvarno prenositi 3 turnira je too much... nek se napravi tenis klub pa nek tamo ide i 15 turnira istovrmeno, makar na obicnom sk-u isle reprize fudbala
              Ulazi li tenis u NBA termin?A fudbal ti vidim ne smeta,samo da ne ide tenis,fino daljinski u sake i gledas snooker na ES,uzivas ko covjek!
              SK ima paket od dvije utakmice nedeljno i nema tu stedjenja,sve je islo,a ako mogu da stede tokom regulanog dijela i da to prebace sledeci put u POu neka tako urade sledece godine,mislim da su svi za opciju jedan prenos nedeljno,a da bude masu vise tokom POa.
              I ne pada mi napamet vise da objasnjavam,neki ili ne umiju ili nece da procitaju sto se pise!
              sigpic

              Comment


              • slazem se sa carter985...sa tenisom su vise smorili...Svaki ATP se prenosi,nijedan mec se ne propusta.Shvatam da je tenis popularan sport na balkanu ali mu se posvecuje previse medijske paznje! live streamovi su sranje,prekidaju svako malo plus i slika nije nesto! Hocemo tv prenose sa nasim komentatorima i kvalitetnom slikom.

                Comment


                • Kada je OBN radio NBA,prenosio je jednu tekmu nedeljno,a onda u PO svaku drugu noc prenosi.Svaka im cast na tome! Svi se slazemo da su prenosi NBA NA OBN bili vrhunski i da tako ocemo da budu i na SK. Samo sto je SK odlucio na opciju dva(vise prenosa tokom regularnog dijela a manje u PO)

                  Comment


                  • Streamovi koje mi postavljamo su odlicni i ne prekidaju ;)

                    Comment


                    • Ne prekidaju onima koji imaju brz internet...koliko ljudi ima sto im je sporiji ;) onda je njima jedina sansa da dozive NBA uzbudjenje preko TV-a

                      Comment


                      • ja imam 1,5 internet...i svi streamovi mi rade...osim veetlea. Ali uskoro cu imati 3mb i nadam se da ce i veetle da radi

                        Comment


                        • mene koci brzina je 100.0 mbps :/

                          Comment


                          • Koliko ste smesni, bre ljudi ...

                            Ne znam sta se zalite, k'o da cete da promenite nesto vasim iskaljivanjem nezadovoljstva . Zato i budite zahvalni

                            Comment


                            • Jesi 100% siguran da ti je brzina 100mb?

                              Ja mislim da je u CG maksimalna 7mb ;)

                              Comment


                              • pogresno mislis...

                                Comment

                                Working...
                                X