Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Carter hoce Knicks-Celtics.
    pa moze i to, mada ja sam pre za dallas-portland

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      pa moze i to, mada ja sam pre za dallas-portland
      Pa to je kasno,zar ne?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Pa to je kasno,zar ne?
        tek kad sam napiso vido sam da je od pola 4
        a od ovih tekmi u "evropskom" terminu misim da ce la-no biti najnezanimljiviji, al i onako vise nema veze posto je odluka vec doneta

        Comment


        • Originally posted by carter985 View Post
          tek kad sam napiso vido sam da je od pola 4
          a od ovih tekmi u "evropskom" terminu misim da ce la-no biti najnezanimljiviji, al i onako vise nema veze posto je odluka vec doneta
          Normalno je da ce ta serija biti najzinimljivija...ali opet kada malo bolje razmislimo,sigurno su ljudi hteli gledaocima pruziti priliku da uzivaju uz najboljeg od najboljih.
          sigpic

          Comment


          • Ljudi sta ce SportKlub prenositi ?
            Znam da ce u nedelju u 21:30 Lejkers da prenose, eh sad da li ce svaki drugi dan da se prenosi po jedna utakmica, ili kako ce da ide ?
            sigpic

            Comment


            • Sledece nedelje stoji termin u 7 sati uvece i ako ga ne budu menjali prenosice Filadelfija-Majami.
              Nadam se da ce od one tamo nedelje biti dva prenosa, mada to meni nista ne znaci zato sto u sobi slabo vatam sport klub pa mi strimovi ne ginu.

              Comment


              • Jel moze neko da mi objasni zasto, zasto prenose lakerse i new orleans, kad ce lakersi da ih pociste... mozda cak i sa 4-0...?
                Pa bolje da su prenosili cikago i indianu, ako je bilo do termina, ni ona nije bila kasno uvece... ja bi radije ostao do kasno uvece da gledam boston i new yourk, nego da u "normalno" vreme gledam new orleans-LA...
                Ne znam, mozda nisam u pravu, al ja mislim da je to najgluplja serija od svih koje se igraju u prvom kolu, kad kazem najgluplja, mislim na to da je najmanje neizvesna, jer svi unapred znaju da ce LA da prodje, verovatno sa 4-0...

                Comment


                • Mi ne znamo takve stvari

                  Moje razmisljanje je da su ljudi sa SK-a jos pre pocetka sezone odredili da prve sa zapada prenose Lakerse,zato sto su sampioni ;)

                  Comment


                  • Ili mozda zato sto hoce da puste nedeljom uvece.Ovako ce vise da gleda nego da se utakmica pusta posle ponoci kada ima boljih utakmica.Nadam se da ce im to biti i jedina utakmica sa Nju Orleansom koju ce da puste.
                    Realno i bice najdosadnija serija,Lejkersi ako veceras ne pobede sa 20 i vise poena onda ce to biti iznenadjenje.

                    Comment


                    • sledece subote, 23.4. prenosicemo
                      20:30 NBA play off: Game 4: Indiana – Chicago (DIREKTNO)

                      Comment


                      • Jel se ovo nedeljno prenosi samo jedna utakmica da bi u narednim rundama moglo vise?

                        Comment


                        • Naravno... ;)
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • @emil_portnoy:S tim da se ne zna sledece nedelje ne zna sta ce se prenostiti, a to zavisi od toga koliko serije traju.
                            Kolko ja kontam SK ce prenositi utakmice koje su "dostupnije'' nama,a pod time mislim na vreme u periodu od sedam do dvanaest sati.

                            Comment


                            • Ilija je juce objasnio u vezi prenosa utakmica...

                              Comment


                              • Originally posted by Vule_89 View Post
                                Ilija je juce objasnio u vezi prenosa utakmica...
                                I šta je rekao?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X