Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA na SPORTKLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: NBA na SPORTKLUB

    Ja ću da gledam zbog Niksa @(*6sd$%

    Al kad se setim kolko su smorili prošle godine sa Raptorsima #%d*
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: NBA na SPORTKLUB

      [quote author=MKSerbia link=topic=1853.msg181844#msg181844 date=1287499210]
      Ja ću da gledam zbog Niksa @(*6sd$%

      Al kad se setim kolko su smorili prošle godine sa Raptorsima #%d*
      [/quote] Jesu, u Knicksima se moze barem Stoudemire pogledati ove godine. Ali Raptorsi, uzas! Ni Bosha vise nemaju, iako ga ja lico nikad nisam nesto volio.

      Comment


      • Odg: NBA na SPORTKLUB

        u NBA nema losih timova i za pravog ljubitelja kosarke, khm p%8@, bice uzivanje da gleda bilo koju utakmicu...








        $%&5@$A $#^%RT

        Comment


        • Odg: NBA na SPORTKLUB

          [quote author=TeKKe link=topic=1853.msg181893#msg181893 date=1287511350]
          u NBA nema losih timova i za pravog ljubitelja kosarke, khm p%8@, bice uzivanje da gleda bilo koju utakmicu...








          $%&5@$A $#^%RT
          [/quote] ovo je kao bilo na moj racun. pravi ljubitelj kosarke zna razluciti sta je lijepa kosarka a sta ne. ja definitivno ne mogu gledati San Antonio i njihovu igru, isto tako Toronto. a "pravi ljubitelji kosarke" neka gledaju...

          Comment


          • Odg: NBA na SPORTKLUB

            [quote author=James Naismith link=topic=1853.msg181995#msg181995 date=1287558516]
            [quote author=TeKKe link=topic=1853.msg181893#msg181893 date=1287511350]
            u NBA nema losih timova i za pravog ljubitelja kosarke, khm p%8@, bice uzivanje da gleda bilo koju utakmicu...








            $%&5@$A $#^%RT
            [/quote] ovo je kao bilo na moj racun. pravi ljubitelj kosarke zna razluciti sta je lijepa kosarka a sta ne. ja definitivno ne mogu gledati San Antonio i njihovu igru, isto tako Toronto. a "pravi ljubitelji kosarke" neka gledaju...
            [/quote]

            +*@WT*48* %&ES7
            sigpic

            Comment


            • Odg: NBA na SPORTKLUB

              Bas steta za Timbervulfse sto ih ne prenosite,ali sreca za mene sto imam NBA TV i Al jazzeru pa ce oni malo vise njih ispratiti,inace standaran ritam prenosa je solidan,uglavnom najvise prenosa uzimaju po pravilu ekipe sa Zapada-Lejkersi,Sparsi,Mevsi a sa Istoka- Majami. Pratim po drugim forumima,neverovatno je koliko je opao broj prenosa ekipe Klivlenda.

              Comment


              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                Dobrodosao Miki &($%WP+

                Pa nije ni cudo sto Cleveland-a gotovo da nema u prenosima jer je njihov tim bez James-a jedan od najgorih u ligi i pretpostavljam da ce se klati sa Torontom za fenjer.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: NBA na SPORTKLUB

                  Moguce,i plus ih vodi Bajron Skot.

                  Comment


                  • Odg: NBA na SPORTKLUB

                    [quote author=T-Mac link=topic=1853.msg184042#msg184042 date=1288028452]
                    Dobrodosao Miki &($%WP+

                    Pa nije ni cudo sto Cleveland-a gotovo da nema u prenosima jer je njihov tim bez James-a jedan od najgorih u ligi i pretpostavljam da ce se klati sa Torontom za fenjer.
                    [/quote]

                    Videcemo . U preseason-u se videlo koliko ih je Scott uigrao , iako je iz prva doveden da bi zadrzao James-a . I to su u vecem delu predsezone igrali bez 2 najbolja igraca , Mo-a i Jammison-a ,a i vidi se da ce Hickson biti zver od igraca . Ima idalje buducnosti u Clevelandu .

                    Comment


                    • Odg: NBA na SPORTKLUB

                      Nepravedno zapostavljen Boston sa samo 5 prenosa za celusezonu (%fsd%&j

                      Comment


                      • Odg: NBA na SPORTKLUB

                        Dejane, dobrodosao &($%WP+

                        LBJ, slazem se, ali po trenutnom stanju stvari Cavs-i su uz Toronto najlosija ekipa istoka, a kad krene sezona videcemo, mozda nas prijatno iznenade.
                        Jbg, pisemo u pogresnoj temi, al' nema veze. $#^%RT
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: NBA na SPORTKLUB

                          Uh,opet mnogo tih Spursa....koji godinama igraju istu,smaračku,defanzivnu antikošarku.... !*^*-S&čak im se i roster malo menja, trebalo bi da ima više prenosa mladih,talentovanih timova....Detroit,Portland,Clippersi,Golden State....a ove smarače ćemo ionako gledati u plej ofu.

                          Igrači poput Walla,Monroa,Cousinsa,Brook Lopeza,Love-a,Jenningsa su budućnost NBA,i sigurno su zanimljiviji od fosila iz SA.

                          Jeste i Toronto bio dosta prenošen prošlih sezona,iako nisu imali neke vrhunske rezultate,ali su barem bili zanimljivi za gledanje,pogotovo posle početka"internacionalizacije" ekipe.I ove godine će biti tako,jer će im evropljanin možda biti i najveća zvezda (ne Barnjani)......

                          Minesote takođe malo-premalo....Ali dobro,za svakog bar po nešto.....

                          Comment


                          • Odg: NBA na SPORTKLUB

                            Zasto nema vece rezolucije na utakmicama nba

                            Comment


                            • Odg: NBA na SPORTKLUB

                              i ja sam isto primetio da nije u 16:9 nego u 4:3 sa trakama pored. Bilo bi lepo da je slika u 16:9 kao i kod Evrolige &+I}\

                              Comment


                              • Odg: NBA na SPORTKLUB

                                vidim sport klub resio problem ruske lige u fudbalu koja je do sada isla 4/3 svaka cast ...
                                jos da NBA ide u 16/9 kao sto ide odnosno da se potrudite da taj signal emitujete jer postoji i stvarno svaka cast

                                Comment

                                Working...
                                X