Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa nije valjda lud BR da dovede Eto'a,to mi zvuci mnogo nerealnije od Falcaa koji naravno nece nikad ni doci.....Bolje da mu igra Borini :-S....mozemo bar da dobijemo izvor informacije,ili je forum za sirenje dezinformacija?

    Comment


    • Originally posted by pixar.Lfc View Post
      Pa nije valjda lud BR da dovede Eto'a,to mi zvuci mnogo nerealnije od Falcaa koji naravno nece nikad ni doci.....Bolje da mu igra Borini :-S....mozemo bar da dobijemo izvor informacije,ili je forum za sirenje dezinformacija?
      Preneo Moley sa tvitera... a on je od nekog pouzdanog dobio informaciju. Kazu da su to vec culi pre dve nedelje ali da su smatrali da je sprdnja, medjutim ispostavilo se da je ipak istina sto se interesovanja tice.

      Comment


      • Vec imamo jednog veterana (godinu dana mladjeg) 13golova prosle sezone naspram 9 Eto-a....Ako ce da prima manju platu od Borinija neka dodje,ali njegov ego mu nece dozvoliti da igra za manje 100,000pw,tako da od te price nema nista....

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Cuj dati tolike pare za stopera, smesno i zalosno u isto vreme...
          Nije problem dati 50 milki za stopera npr za nekog kao sto je Rio bio (tad bese za 30 miliona, ali to mu dodje kao sad 50) ili za jednog Tiago Silvu... Problem je dati za nekog kao sto je Luiz...

          Comment


          • Originally posted by Deni View Post
            Nije problem dati 50 milki za stopera npr za nekog kao sto je Rio bio (tad bese za 30 miliona, ali to mu dodje kao sad 50) ili za jednog Tiago Silvu... Problem je dati za nekog kao sto je Luiz...
            I jos veci problem sto posle toga ne mozes da dovedes Di Mariju!

            Comment


            • Dobro ajde Di Maria,nego i Blind daje izjavu"Drago mi je sto imam ponudu Mancestera,ali cu morati da razmotrim i ostale" strašno sta se desava....Blind ispade igracina za ManU.....

              Comment


              • Originally posted by pixar.Lfc View Post
                Dobro ajde Di Maria,nego i Blind daje izjavu"Drago mi je sto imam ponudu Mancestera,ali cu morati da razmotrim i ostale" strašno sta se desava....Blind ispade igracina za ManU.....
                Pa spominje se pored Mancestera i Barselona... i verovatno bi svaki fudbaler dobro razmislio gde bi presao. Da sam ja fudbaler ja znam gde bih, ali jbg... nisam.

                Mada spominje se cena od 17m funti, sto je po mom ukusu skupo za Blinda, barem trenutno. Iako on moze da pokrije vise pozicija, opet bih radije dao jos 15ak miliona vise za nekog klasnog stopera.

                Videcemo, najveca enigma je trenutno Junajted kada su transferi u pitanju.

                Mada moram priznati da su mi Sparsi poprilicno tihi, ili sam ja to nesto propustio?

                Comment


                • Znam da se pominje Barcelona,ali izjava sama po sebi nije bas na mestu,evo pise se da Chelsea hoce i Kvardada i Benatiju,na kraju nece doci niko od ovih igraca koji se pominju po vestima,mada opet imate razloga za optimizam VanG je vec stavio stvari na svoje mesto i u timu ima sa cime da se radi,ocekujem da ce neko sokantno pojacanje da stigne pred sam kraj prelaznog roka,sve u svemu jako pozitivno mi izgledaju stvari po ManU.....Spursi mislim da gube korak ove sezone ako budu bili 6.opet bice super,Everton mi deluje mocno stari sastav mislim da ce oni da se bore za sam vrh.....

                  Comment




                  • Сезона може да почне.

                    Comment


                    • Originally posted by Avramovic View Post


                      Сезона може да почне.
                      Gde si kupio dres, sa zvanicnog sajta ?

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Gde si kupio dres, sa zvanicnog sajta ?
                        Ма какви, нашао на некој страници на фејсу. 32е

                        Comment


                        • Najava Premijer Lige 14/15

                          Comment


                          • Havi Garsija je blizu prelaska iz Sitija u Zenit za 13m funti.

                            Comment


                            • Shane Long u Southampton-u za 12 milki dobar je igrac, ali mislim da ne vredi toliko...

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X