Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Sad cuo na SK vestima, Stouk hoce Ronaldinja. Pa ako ga dovedu ima da pocnem da navijam za njih
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ronaldinjo je sada slobodan igrač jer je raskinuo ugovor sa Atletiko Mineirom. Ne znam samo koliku platu Stouk može da ponudi. Bilo bi dobro kada bi se vratio u Evropu na bar jednu sezonu.

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Sad cuo na SK vestima, Stouk hoce Ronaldinja. Pa ako ga dovedu ima da pocnem da navijam za njih
          Upisi i mene!



          A Tadicev odlazak u Southampton sada vise ne izgleda kao dobar potez. S obzirom na ono sto je uradio dok je bio trener Valencie, ne bi me zacudilo da je i Koeman dosta toga aminovao.
          Last edited by Alemannia Aachen; 29-07-14, 20:32.

          Comment


          • Tadic ce bez ikakve dileme zasijati u Premijer ligi. Nema tu nikakve greske. Imace i odlicnog centarfora Fejenorda Pelea pored sebe.

            Comment


            • Originally posted by CicoIZeko View Post
              Tadic ce bez ikakve dileme zasijati u Premijer ligi. Nema tu nikakve greske.
              Ako ti tako kažeš, sigurno da hoće.

              Comment


              • Patos

                Comment


                • http://www.saintsfc.co.uk/news/artic...n-1790653.aspx

                  Comment


                  • Satro nisu na prodaju... Greota kako rasprodase tim. Videcemo koga ce dovesti..
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Kako me poteseća Sautempton na ove klasika italijanske male klubove, tipa Kjevo Verona, pa ove godine Veora, izlete, budu bum, rasprodaju sve i onda donji deo tabele ili ispadanje.

                      Što se Ronaldinja i Stouka tiče, ne bih mogao da navijam za Stouk tačno da dovedu Bufona i Markizija u paketu, kakav očajan fudbal, skoro ih ja gledao na SK sa Gladbahom i umalo se nisam zaklao, zanimljivije gladati Hafnafjordur sa Islanda.

                      Comment


                      • @brajki, Ronaldinjo je to
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Lukaku potpisao na pet godina sa Evertonom

                          Comment


                          • Zadržali Bejnsa, Kolmana, Barklija, Berija, prisvojili Lukakua + Bešić. Ja bih bio zadovoljan da sam karamela.

                            Comment


                            • Користиће се спреј у предстојећој сезони. Званично.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Lukaku potpisao na pet godina sa Evertonom

                                Najjaca fora je sto je on doveden kao zamena za Drogbu... Drogba se vratio, znaci Lukaku moze da ide.

                                Comment

                                Working...
                                X