Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Premier League (transfer vesti, spekulacije, pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Deni View Post
    Ja koliko znam nije Arsenal jedini klub u Londonu... Tu su Totenhem, Kristal Palas, Celzi, Vest Hem...
    Ja koliko znam, a znam, jedino Arsenal generise preko 300m funti godisnje ima fensi stadion i ima vise trofeja nego svi ti klubovi zajedno
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ja koliko znam, a znam, jedino Arsenal generise preko 300m funti godisnje ima fensi stadion i ima vise trofeja nego svi ti klubovi zajedno
      Mozes da kupis dve sezonske karte jednu za Liverpool i jednu za Manchester United i da uzivas u trofejima Uz to ti ostane ~190 funti da imas za jednu polu sezonu pivo po utakmici

      Comment


      • Originally posted by Deni View Post
        Mozes da kupis dve sezonske karte jednu za Liverpool i jednu za Manchester United i da uzivas u trofejima Uz to ti ostane ~190 funti da imas za jednu polu sezonu pivo po utakmici
        ARE YOU FUCKING KIDDING ME?

        Ljudi koji zive u Londonu imaju para ne brini se ti za njih. Vjerovatno mogu i tebe i mene i pola foruma kupiti
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          ARE YOU FUCKING KIDDING ME?

          Ljudi koji zive u Londonu imaju para ne brini se ti za njih. Vjerovatno mogu i tebe i mene i pola foruma kupiti
          Ma šta imaju brate nemoj zajebavati , ljudi koji prate fudbal su većinom srednja klasa a razlika između ličnih prihoda između Londona i Mančestera je veoma mala.Sramota je što su nam sezonske karte nesmalo duplo veće od Čelsijevih a više nego duplo od oba tima iz Mančestera.Prosto takva nam je filozofija kluba da gledaju da te izmuzu što je više moguće i sramota je što to rade ali iskreno ja ne dajem pare niti imam odakle sve mi ide na pelene tako da
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Vise se isplati ici gledati Arsenal na gostovanjima nego na Emiratesu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • O Boze. Kakva crna klasa, tu nema klasa, sezonsku svejedno ne moze Bog licno da dobije ako nije na listi ili u familiji. Nije to tako lako. Stadion je rasprodat svake godine, ljudi plate kartu ne pojave se ako ko fol protestvuju. Nemojte zajebavat, zaradjuju oni 10 puta vise sedmicno od toga, a oni srednje klase sto ko fol love nemaju, oni su na listi godinama, takvi ljudi imaju familijarnu sezonsku i njima puca kurac kolko ona kosta jer kad bi je prodali vrijedi puno vise
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kako ne kapirate da su Mancester i Liverpul ,,periferija,, u odnosu na London. Sve je u Londonu skuplje. Razlog zasto su arsenalove karte skuplje u odnosu na druge klubove iz Londona je jasan, odnos ponude i traznje je takav.

                Comment


                • Zaradjuju sedmicno 10x puta vise od toga... dakle sedmicno zaradjuju oko 20000 funti! Bogami sve sami milioneri na tribinama...

                  Comment


                  • Ulaznice Bundesliga vs Premier http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...gue-shame.html

                    The Bavarian giants have some of the cheapest season tickets anywhere in the world, with an adult one in the standing section at the Allianz Arena costing just £104.

                    By contrast, the cheapest one at Arsenal will set you back £985 and Liverpool £725. Even the least expensive in the Premier League for the 2012-2013 season - at Wigan - is £255.
                    But while it's well-known that the Bundesliga has some of the cheapest seats in world football, it's their philosophy towards pricing that is so refreshing.

                    but a quote from president Uli Hoeness on looking after the fans that has gone viral on social media: "In the soundbite, from last year, he says: 'We could charge more than £104. Let's say we charged £300. We'd get £2m more in income but what's £2m to us?
                    'In a transfer discussion you argue about that sum for five minutes. But the difference between £104 and £300 is huge for the fan.
                    'We do not think the fans are like cows, who you milk. Football has got to be for everybody.
                    "

                    Comment


                    • Zna se kako se postuju navijaci u Nemackoj,o tome nema rasprave....nisu bezveze njihovi stadioni puni godinama.Cak je i Cvajta pa i 3. liga krcata...

                      Sto se tice Arsenala,o kakvim klasama pricate?Mogao navijac biti najbogatiji covek na svetu,ako je svaku tekmu na stadionu,po kisi,suncu,snegu,ako bodri svoj tim po svaku cenu...zar ces ovoliko da mu naplatis da bodri svoj klub?Razumem treba zaraditi nesto,ali ovo je veliko preterivanje.Svako ko prica drugacije,ocigledno nije pogledao tekmu sa tribina nikad u zivotu....


                      Originally posted by Deni View Post
                      We could charge more than £104. Let's say we charged £300. We'd get £2m more in income but what's £2m to us?
                      'In a transfer discussion you argue about that sum for five minutes. But the difference between £104 and £300 is huge for the fan.
                      'We do not think the fans are like cows, who you milk. Football has got to be for everybody."
                      To bi bilo to.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Razumijem ja da je to nama tesko provariti tolike cijene, ali samo jedna cinjenica je dovoljna, najveci broj MILIJARDERA zivi u Londonu, stoga kolicna novca koja se nalazi u Londonu je ogromna. A onda da pricamo o TV pravima za Engleze koja su prodana za preko 4 milijarde. Sa ekonomskog aspekta ovakve cijene su opravdane, sa fudbalskog nisu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Imam drugara u Londonu, koji radi sve sto stigne i kaze jedva se krpi da skupi da jede i da plati stan. Mani se toga aki da zaradjuju toliko..

                          Imate lika u temi pa ga pitajte koliko placa stan i ostale stvari.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • http://www.sportklub.rs/kolker-u-qpr

                            Caulker na kraju u QPR-u. Steta, bolje da je otisao u C.Palace kao sto se pisalo.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Comment




                              • Krkic odusevljen novim klubom i saigracima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X