Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i mene, Na Li ispala
    Za Gligija mi je vise manje.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ajmo Dule u 1/8 finala, sta nas briga za tenis

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        Ajmo Dule u 1/8 finala, sta nas briga za tenis
        Svašta se može pročitati na tenis pdfu

        Llodra će ubrzo odigrati zadnji set na RGu u karijeri u singlu

        Comment


        • Ne vidim razlog zbog kojeg se Dušan uvijek omalovažava, ne znam zašto pojedini osporavaju njegov talenat (ne može se reći da nije talentovan zato što to nije tačno, ali dobro svako vidi ono što želi) on ima samo jedan problem a to je glava, ima već dovoljno godina i trebalo bi da stekne mentalnu stabilnost, valjda će doći vrijeme kada će i tu sve da sjedne na svoje mjesto... ali kakav god da je naš je i treba ga podržati i nadati se da će što dalje da dođe! Idemo Dule
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • kad je ne tako davno viktor troicki imao otvoren put do polufinala istog ovog turnira i ulaska medju najboljih deset, cini mi se da su i tad na ovom forumu neki gasili tenis i sl. tako da.... samo lagano.....nije ni prvi ni posljednji put.

            sto se tice lajovica, ocekivao sam od njega dobru igru i napredak na sljaci ovog proljeca ali on nije pokazao prakticno nista.....do danas.
            eto prilike da nadoknadi sto je propustio i to na velikoj sceni.
            mec sa rafaelom nadalom u osmini r.g. bi mu svakako bio kruna dosadasnje karijere kao i nagrada za sva odricanja i treninge. ali do tad valja proc jos 2 prepreke. kako god, nek mu je sa srecom./

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Svašta se može pročitati na tenis pdfu

              Llodra će ubrzo odigrati zadnji set na RGu u karijeri u singlu
              Pa zar nije ocigledno sta sam htela da kazem?
              Evo proud pojasnila...

              Comment


              • Iako zvuci brutalno, Vladan je u pravu, i svi znamo sta je hteo da kaze, tako da meni ne drze zamena teze. Svakako ovde ima navijaca Lajovica, ali ako ne pricamo navijacki on je zaista prosecan igrac.

                Comment


                • Ispala i Wozniacki od Wickmayer.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by SonjaFan View Post
                    Pa zar nije ocigledno sta sam htela da kazem?
                    Evo proud pojasnila...
                    A šega je pisati šta nas briga za tenis u tenis temi, priznaj da je?

                    Golfer uzeo turnir, a Carolina ode odmah moj Steps, šta radiš

                    Comment


                    • Originally posted by cssr View Post
                      kad je ne tako davno viktor troicki imao otvoren put do polufinala istog ovog turnira i ulaska medju najboljih deset, cini mi se da su i tad na ovom forumu neki gasili tenis i sl. tako da.... samo lagano.....nije ni prvi ni posljednji put.

                      sto se tice lajovica, ocekivao sam od njega dobru igru i napredak na sljaci ovog proljeca ali on nije pokazao prakticno nista.....do danas.
                      eto prilike da nadoknadi sto je propustio i to na velikoj sceni.
                      mec sa rafaelom nadalom u osmini r.g. bi mu svakako bio kruna dosadasnje karijere kao i nagrada za sva odricanja i treninge. ali do tad valja proc jos 2 prepreke. kako god, nek mu je sa srecom./
                      Nema on 17 godina pa da mu taj mec donese nesto. I ti i ja znamo da vise od gema, eventualno dva ne bi uzeo u tom mecu. Sto ce mu tako brutalan poraz donijeti? Vidjeli smo ga u finalu DCa protiv sad veterana, na podlozi koja mu vise odgovara, pred 15 iljada ljudi koji navijaju za njega.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Niki View Post
                        Iako zvuci brutalno, Vladan je u pravu, i svi znamo sta je hteo da kaze, tako da meni ne drze zamena teze. Svakako ovde ima navijaca Lajovica, ali ako ne pricamo navijacki on je zaista prosecan igrac.
                        Ne bi bio ni prvi ni poslednji prosecan igrac koji je dogurao do 1/8 finala na GS-u. Stvarno ne znam zasto bi to trebalo znaciti da se gasi tenis

                        Comment


                        • Originally posted by Niki View Post
                          Iako zvuci brutalno, Vladan je u pravu, i svi znamo sta je hteo da kaze, tako da meni ne drze zamena teze. Svakako ovde ima navijaca Lajovica, ali ako ne pricamo navijacki on je zaista prosecan igrac.
                          Pa nije ni prvi poslednji, i realno gledano, svetski tenis jeste u krizi, ali Lajovicev eventulani prolaz do 3., 4. kola sigurno nije presudan.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ja mislim da jeste, ako je on sposoban da dogura medju 16 najboljih na Slemu, onda je gotovo svako ko se lati reketa sposoban.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja mislim da jeste, ako je on sposoban da dogura medju 16 najboljih na Slemu, onda je gotovo svako ko se lati reketa sposoban.
                              Za mene je veci poraz tenisa taj sto je Troicki dosao na prag top 10, nego ako eventualno Lajovic dodje do 16 na slemu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ali Troicki moze da udari po lopti ljudski, Viktor je krvavi radnik, nema tu mnogo talenta ali je imao servis, imao FH, samarao po lopti jedno vrijeme. Neuporedivo potpuno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X