Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    E ovakva prilika nikad vise protiv Nadala na Satirjeu, nikad dok se aktivno bave obojica tenisom. Markirajte moje rijeci.
    Pa Nadal je bio na konopcima u 4.setu fizicki. Al opet agresivan u kljucnim trenucima

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      E ovakva prilika nikad vise protiv Nadala na Satirjeu, nikad dok se aktivno bave obojica tenisom. Markirajte moje rijeci.
      dočekaćemo i mi nekog Soderlinga..
      smanji malo doživljaj Vladane, ni nama nije lako, a kako je tek njemu..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • BRAVO RAFA. Jos samo tri grand slam titule do Rogera. Sve cestitke obojici za jos jedan fantastican mec. Novak ce potraziti svoju priliku u Wimbledonu

        Comment


        • Ove godine nije imao dostojnog protivnika...Novak je apsolutno fizički nespreman danas bio...dobro je i set uzeo...a uzeo ga je na osnovu prethodnih mečeva...na ime

          Nemaš snage...nemaš šta tražiti protiv Rafe na PCu po sunčanom danu...

          Djaba sve, taktike, FH, BH, kvalitet...nemaš snage...ciao

          Svaka čast Rafa, veliki si šampion, najveći

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            E ovakva prilika nikad vise protiv Nadala na Satirjeu, nikad dok se aktivno bave obojica tenisom. Markirajte moje rijeci.
            Tacno, prosecna igra Nadala, ali zaista ogroman minus za Novaka, prevashodno kod realizacije unapred dobijenih poena, previse gresaka, pogresnog izbora udaraca. Ali sta je tu je. Hoce Nadala sve, tu nema zbora, ni traga od oblacka nikakvog ni traga od kapi kise, temperatura visoka, sve ono sto njemu odgovara. Uprkos tome ogromna sansa je bila pred Novakom, samo da je bio malo bolji, los los nema sta.
            Polako ide ka tome da obori rekord Ivana Lendla po broju izgubljenih finala, i zelim mu da u tome ne uspe, mada
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Samoubio se Novak, ali nista mi pametno necemo reci ako pljujemo. Ima ko treba da ga popljuje u facu. Jbg, Nadal ima neku neverovatnu auru. Novak je dobro poceo ali dzaba, raspao se....cak i ta fizicka kriza me nije toliko brinula nego ocigledan manjak zelje da se stisne protivnik. Nije Nadal briljirao, imao je dobrih momenata ali vecina je bila na Novakovom reketu. Cestitke Rafi, velikom sampionu.

              Budimo realni, ovo je najtezi zadatak u svetu tenisa. Pobediti Rafu na RG. Novak definitivno moze, a da li hoce, pa morace da se vrati na nivo iz 2011 da bi u tome uspeo, ili makar da drzi neki dobar nivo ceo mec. Ovde je imao previse kriminalnih odluka u bitnim trenucima i kostalo ga je to. Ipak nema razloga da ne osvoji RG nekad, ima jos dovoljno godina za to.

              Comment


              • Nema Novak posle ovog šta da traži na Wimbldonu.

                Comment


                • Originally posted by EdinTM87 View Post
                  Pa Nadal je bio na konopcima u 4.setu fizicki. Al opet agresivan u kljucnim trenucima
                  Zato je poraz i tezi.

                  Comment


                  • Uzece Djokovic RG, u to nema nikakve sumnje, samo mi je zao sto on ima igru da dobije Nadala ovde, ali jednostavno uvek ponavlja iste greske
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Cestitke Nadalovci

                      Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

                      Comment


                      • Niki, FC, Stefko cestitike, za razliku od Novaka Nadal je mnogo veci sampion. Mentalna snaga je najvaznija u tenisu, Novak je po ko zna koji put dokazao da je nema.

                        Eto mozda nesto dobro bude nakon ovoga, mozda pozdravi Bekera raspalog.
                        sigpic

                        Comment


                        • alo admine , šta je ovde tema ??? Roland Garros uživo , ili nešto drugo ???

                          Comment


                          • не знам шта да мислим више..... тешко да ће више имати прилике, долазе нови играчи па и ако Рафа напусти тенис....
                            sigpic

                            Comment


                            • Veliko razočarenje. Bila je prilika ali ne da se pa gotovo.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Ajd sad krenite po pljuvanju..
                                c'est la vie..
                                Pa nema šta da ga pljujem, sam je kriv i niko drugi. A Rafi svaka čast kako prilazi i kako se bori u meču i na turniru koji mu najviše znači. To se tako radi. Novak iz godine u godinu pravi iste, pa i veće greške. Ovo iskreno nisam očekivala.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X