Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mirni!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ali tesko je biti zid kao Sara, i ako ne volim ovakvu igru treba puno rada za ovo.
      Sve bi istrpio, samo vristanje ne mogu.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Postujem ja Saru, veliki je borac zaista, konstantno dobro igra...ali za mene je njezin tenis jednostavno smaranje. Nista drugo nisam htela da kazem.

        Comment


        • Do kada Eurosport ima tapiju za prenos GS-ova ?
          Ovo je toliko odvratno... menjaju kanale kako im padne na pamet, menjaju komentatore u toku prenosa po nekoliko puta za jedan jeb. mec koji diletanti SRAMOTA
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Sta imaju veze vinere iz danasnjeg meca sa smaranje kao pojam? Ali sta se cudim za vas je i Ferer smarac a covjek je fkt jedan od agresivnijih igraca iz prvi 10. Naravno ne onako agresivan kako Janovic ili Tsongu, da hoce iz prvog udarca da zavrsi poen.

            Sand, ako imas neki argumenat izvoli, ako ne nemoj da mi pises onakve postove, nisam retardiran.
            Nema to veza sa tobom, ama bas nikakve, opusti se Stefi.
            Ima veze sa tvojim izrazavajem, Erani igra ucinkovit tenis, protiv tipa igracica kakva je Jelena, ali se ne moze reci da igra prelepo ...
            Naravno da nisi retardiran. umes da pises, citas, itd ... Samo te malo zeza sto pogresno shvatas moje postove, kao sto rekoh ranije, ovo sa rolfovima je bio fazon, i nema ama bas nikakve veze sa tobom. Ziveo
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Jelenu treba stalno vuci na mrezu

              Comment


              • Preokrece ovo Jelena laganica,umorice se masina Erani
                sigpic

                Comment


                • Biti ili ne biti ...
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Jelena

                    Jel posle njih igraju Andy i Nando
                    Last edited by proudNolee; 02-06-14, 15:22.
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Jelena
                      Povređena.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Nema to veza sa tobom, ama bas nikakve, opusti se Stefi.
                        Ima veze sa tvojim izrazavajem, Erani igra ucinkovit tenis, protiv tipa igracica kakva je Jelena, ali se ne moze reci da igra prelepo ...
                        Naravno da nisi retardiran. umes da pises, citas, itd ... Samo te malo zeza sto pogresno shvatas moje postove, kao sto rekoh ranije, ovo sa rolfovima je bio fazon, i nema ama bas nikakve veze sa tobom. Ziveo
                        Pa zar ne igra lepo Sara? Eto objasnio Shminka, da se ne ponaljvam po njega, bas isto mislim kao i on. Jer je tebi bolje da gledas Kvitovu kad napravi 70 UE i kad ne moze teren pogoditi negoli da gledas Saru koja igra jako inteligantan tenis. Nema srece sto je tako niska i sto ne moze lako osvajati servis gemove, servis i sluzi da zapocne poen, a ne da ostvari prednost sa tim udarcem. Kretanje joj je vrhunsko... Znas ko je smarac? Nikulesku. Uzasnija teniserka nisam video, ali meni je Sara daleko od smarac.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Bolje gledajte Simonu i Sloan (kao ja na primer) nemojte se cimati oko te dve ... Ima mnogo vise da se vidi (u svakom smislu)
                          Stefi, ja nikada nisam ni rekao da je ona smarac, samo sam se smejao epitetima koje ste davali njenom stilu igre.
                          Zamisli ovo: "Cudesna Erani!!" "Magicna Sara" "Prelepa Italijanka!" - kao reklama za prasak jbt ...
                          Jos bolje za MR Proper ...
                          Last edited by Sandugp; 02-06-14, 15:28.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Pa zar ne igra lepo Sara? Eto objasnio Shminka, da se ne ponaljvam po njega, bas isto mislim kao i on. Jer je tebi bolje da gledas Kvitovu kad napravi 70 UE i kad ne moze teren pogoditi negoli da gledas Saru koja igra jako inteligantan tenis. Nema srece sto je tako niska i sto ne moze lako osvajati servis gemove, servis i sluzi da zapocne poen, a ne da ostvari prednost sa tim udarcem. Kretanje joj je vrhunsko... Znas ko je smarac? Nikulesku. Uzasnija teniserka nisam video, ali meni je Sara daleko od smarac.
                            Tebi je daleko a nekom je smarac. Sta sad?
                            Izabrao si Kvitovu, to je drugi ekstrem...srecom pa imaju igracice koje su između ova dva ekstrema

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Bolje gledajte Simonu i Sloan (kao ja na primer) nemojte se cimati oko te dve ... Ima mnogo vise da se vidi (u svakom smislu)
                              Stefi, ja nikada nisam ni rekao da je ona smarac, samo sam se smejao epitetima koje ste davali njenom stilu igre.
                              Zamisli ovo: "Cudesna Erani!!" "Magicna Sara" "Prelepa Italijanka!" - kao reklama za prasak jbt ...




                              A koji li tebe smisao najviše zanima...... mada ga ja ne vidim iskreno, ako ne računamo igru i kvalitet tenisa
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sara baš nije ženstvena

                                Šteta za Jecu, danas baš nismo imali sreće
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X