Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Berdychu za sada dovoljan po brejk da završi set, da vidimo kako će biti u trećem ..

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Ž
      Meč dana mora se kako i dolikuje tastaturnim čukanjem većma najaviti.
      Tek što preboleše hiruški precizno odstranjvanje sa Novakove strane jednog Ž sa turnira rapapajcima se valja suočiti sa gubitkom jedinog preostalog Ž. Zlehudi žreb u svojoj nemilosti nameni ulogu dželata nad Ž baš onome kome ta podela ne bi želja. Daleko bilo da se Novak nešto štekuje od Ž ili bilo koga, nego je slučaj takav da će rapapajci u nekom delu meča dati oduška instiktu čopora braneći svog člana grupnim arlaukanjem. Biće tu koječega, pre svega od Ž čiji vapaj za podrškom neće ostati bez odgovora i sa tim se valja pomiriti. U celini celosti što reče Žika Obretković znajući Novaka i njegovu bolećivu potrebu da ga vole, sva suština meča izvire iz njegovog odgovora na rapapajce. Savet Novaku od pecanju vičnom je da pristup meču bude poput mog pristupa omiljenoj pasiji. Opušteno, bistre glave, bez hepo kockica efekta jeste odgovor koji će rapapajce pretvoriti u pozorišni publikum šekspirovske drame.
      To što je Ž otoič kukumakao da mu je 2008-e Novak uništio karijeru govori da je reč o mentalno labilnoj i psihološki nespremnoj osobi da spozna sebe i prizna sopstvene greške. Nisu njemu bubice u glavi usađene na tom AO finalu već su to podstanari sa dugotrajnim stažom. Tome u prilog ide činjenica da je u igračkoj stagnaciji sve ove godine a stagnacija nije ništa drugo do nazadovanje. Da me izvinu rapapajci do Ž će malo čega danas zavisiti. Neka je Novaku servis na tri frtalja maksimuma, neka ga pasinzima odučava od ludovanja na mreži, neka ga maltretira po bh-u i fh-om disciplinuje i brige biti neće.
      Rapapajcima makar za utehu ostaje da će u finalu videti jedno Ž. Ono na Novakovom rukavu, ukoliko se posluže našom nakaradnom transkripcijom. PeŽo.

      Bistar komentar i prava procena



      Spoiler
      Nemoj pred "paju"
      Last edited by jovan; 01-06-14, 11:51.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ajde Verdasko, ne glupiraj se, nego zavrsavaj ovo

        Sent from my HTC, posto mi se moze
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Verdasco sad samo svojim greškama može produžiti meč. Da je pametan pa da završi ovo u tri seta ..

          A i Gasquet težak user
          Last edited by Lord Aleksoni; 01-06-14, 11:54.

          Comment


          • Izmedju ostalog... Jedva cekam Navaro i Ajlu, velika podrska za Navaro.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • одакле паде ова лопта? са неба?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Izmedju ostalog... Jedva cekam Navaro i Ajlu, velika podrska za Navaro.
                Gdje ćeš muškadiju da podržavaš protiv mlade nade

                Comment


                • Ali mocna je Flower Power...

                  Comment


                  • Originally posted by kreso34 View Post
                    Gdje ćeš muškadiju da podržavaš protiv mlade nade
                    Kako god da devojka izgleda sto je nebitno za ovu pricu meni se njen tenis i stav u tom tenisu dopada tako da... podrska i navijanje za Navaro.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Nando je prevazisao neke probleme, i sada igra vrlo "sigurno" i "srecno"
                      Izner pokusava da izadje iz"blata" ali, kao da je usao u"izgubljen mec"odmah na startu
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Evo Verdasko se konačno opametio, ajde sad završavaj

                        Comment


                        • Nando Nando Nando...
                          Vamooooos

                          Comment


                          • Podera Isner reket od koljena

                            Comment


                            • Tomica kada bi usao u bilo koju butigu H&M u svetu razocarao bi se i shvatio da se H&M sprda sa njime
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Bravo Nando

                                Sent from my HTC, posto mi se moze
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X