Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sv3tlana

    Jeca rutinski do prvog seta 6:1

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      FC shvatam te zasto kukas, ali je odlican mec

      Sveta
      Cim se ovoliko oduzi a Rafa poslije ,ne mogu biti tu objektivan nikako Jos gledam jadnu Kvitovu kako servira za mec isto ko da tenis nikada u zivotu nije igrala

      Comment


      • Ovo je bilo, skoro perfektno, 6:1. Sad sledi najvaznije, jer Sorana je dobra igracica, sigurno ce bolje da odigra u nastavku
        Sveta se vraca, velika pobeda nad Petrom
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • a sad
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Fantastična Kuznetsova, koliko se samo borila...nevjerovatno

            Imal šta antipatičnije u svijetu tenisa i generalno na svijetu od Petrinih krikova

            Comment


            • Ђиро баш кад играју мускетари, Фабио и Монфис?
              sigpic

              Comment


              • O Ana, tugo mojih dana
                sigpic

                Comment


                • брејк за брејком, Мон. и Фонини
                  sigpic

                  Comment


                  • ES prenosi Jankovicevu, RTCG ce sad da se ukljuci u Nadala, niko nece da prenosi pravi tenis
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako šamaraju ova dva cirkusanta od samog početka, bit će ovo duug meč

                      Comment


                      • Na stranu Petrini krikovi, nije jedina a ni prvi ni poslednja.
                        Meć je bio jako dobar (na momente i loš svakako, kad se krene sa serijom grešaka) i drago mi je zbog Svete. Voleo bih da vidim meč sa Simonom.

                        Igra Petre je i dalje haos, mnoštvo grešaka, vinera, prelepih voleja, forhenda. Ali i sa ovakvom igrom i povoljnijim žrebom može do QF na Vimbldonu bar.

                        Comment


                        • Granoljers prosao u 4. kolo RGa
                          ja mogu jace da udarim lopticu od njega
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Monfis ne moze ovako kratke lopte da igra,Fonjini ima previse dobre udarce...mora da igra agresivno i koristi cinjenicu da je duplo fizicki jaci od Fabija.

                            Comment






                            • Браво мајстори!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Granoljers prosao u 4. kolo RGa
                                ja mogu jace da udarim lopticu od njega
                                Granoljers devojacko Pujol
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X