Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaci Janovic sa osnovne masu, bolji igrac jednostavno.
    sigpic

    Comment


    • Garbine Trebala bi do cetvrtfinala. A tamo bi mogao biti jos jedan klasik - protiv Marije

      ...
      A Jerzy gotovo uvek isto...vazan poen a on odigra ocajan drop
      Last edited by Zzz; 30-05-14, 16:51.

      Comment


      • Ide Muguruza i u 4. kolo

        Comment


        • Lagano Conga do 1. seta
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dzabe Janovicu sto je bolji ako to ne materijalizuje, a Tsonga upravo "ukrao" prvi set.

            Comment


            • Bravo Ts. kako ce da oduci Jerzija od Ds. Prvi set apsolviran
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Jaci Janovic sa osnovne masu, bolji igrac jednostavno.
                Djabe kad je mentol i kad ne zna da igra kljucne poene. Sad ce se iznervirati i napravice milion UE i izgubice 3-0.
                OVAKO

                Comment


                • Maša lagano, 6:0, 6:0.
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Masha izigrala najbolju partiju ove sezone bez nikakve dileme. Sve je pogodila, svaki udarac je funkcionisao besprekorno i bukvalno pocistila Ormacheu sa terena. Izrazito prvi favorit za titulu je Sarapova, kad nema prve tri nositeljice.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Da li je ovo normalno. Robredo i Isner na pragu trećeg TB u nizu, John dobio oba odigrana do sada, da li može i treći.

                      Comment


                      • I dalje je ovo Janovicev mec i od njegovog reketa zavisi, cesto bira ocajna rjesenja ali je sa osnovne osjetno jaci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          koliko li samo Jerzy napravi FFova u meču koji mu se ne dosude
                          Nisu ni Cipetu, pa drze kontinuitet
                          sigpic

                          Comment


                          • Aleksa,

                            Odi pa ti vrati kik sto ide preko 2 i po metara na tvom jednorucnom BH-u Tezak protivnik je Isner za Robreda, ne moze Robredo da napravi brejk, muci se, jedino ako nekako iscupa sad treci set u ovom TB-u pa da ga posle uhvati na kondiciju.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Nisam stigao ranije da prokomentarisem Novaka, pa cu sad. Zao mi je sto ovo moram da napisem, ali on jednostavno ne zna da dotuce protivnika (koliko li sam puta ovo do sada napisao) i zbog toga ce u buducnosti ostajati bez nekih bitnih trofeja - ubedjen sam u to. Ovo me uzasno podsetilo na mec sa Del Potrom u polufinalu W-a prosle godine, gde je umesto u tri eventualno u cetiri seta produzio bespotrebno mec. U ovim ranijim fazama turnira ovaj set gubitka i blentavi cetrvti set koji je mogao lagano da dobije 6-0 a isceprkao jedva 6-4 ne moze mnogo da odmogne, ALI ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ne znam zasto pricate da Novak ne zna da dotuce protivnika. Pa ljudi on je sve prosao u karijeri i jos RG mu je ostao od ovih najbitnijih trofeja a vi pricate kako on ne zna da dotuce protivnika

                                Comment

                                Working...
                                X