Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AJDEEE!!!
    sigpic

    Comment


    • Ali da ce Ana napraviti duplu gresku kad je bilo 30:30 i uspeti da se oporavi i odservira za set, pa ko bi to rekao...jeste da je vec ove godine pokazivala u nekim mecevima da je ojacala ali uvek me ponovo odusevi

      Znaci Serena, Maria, Venus...mnogo znacajnih pobeda ove godine
      Idemo daljeeee

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Mislim da Dimitrov prolazi dalje danas lako, čisto sumnjam da je Tomas raspoložen za još jedan susret sa Rafom sutra
        Tomas ide na Tommya

        Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Come on Andy, vreme je i red da upises pobedu na svoj rođendan

            Comment


            • I na moj

              Comment


              • Melzer ovo sigurno može okrenuti, samo treba iskoristiti konačno ove BPe

                Comment


                • Maestralno je Ana odigrala onaj brej gem u drugom, kod 4:4. Svaka čast za svaki poen, a pogotovu za vidno poboljšanu defanzivnu igru, kao i kretanje pa i ritern. Izbačaj još uvek zadaje glavobolje, ali očigledno kada je fokusirana i nema onih psiholoških padova, da joj to ne predstavlja neki veliki problem. Samo sada da poradi na kontinuitetu.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Шарди потврђује победу над Федерером и то са Додигом... сада је то и оверено...
                    sigpic

                    Comment


                    • Tako jeee, bravo Andy
                      E sad samo da nas Rafa ne zezne

                      Comment


                      • brv Andy

                        Comment


                        • Ok.. Za Stana se ne brinem, ceka on RG i W, pa posle USO, normalno je to Nece biti nista od njega na ostalim turnirima Ana me najvise iznenadila od svih, mnogo mi je drago! I da li ce se sada Endi sabrati i vratiti onu igru, ovo ce mu podici samopouzdanje
                          link

                          Comment


                          • Endi u sledecem mecu nema sta da izgubi, niko (osim mene) ne ocekuje da bi mogao praviti probleme Rafi na sljaci. Tako da ocekujem da igra opusteno, agresivno, pa sta bude...

                            (mislim ako Rafa prođe Juznog)

                            Comment


                            • Ne da se za sada
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jak vetar
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X