Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Normalno je, ali Marej bas ni na jednom turniru koji se ne igra u Londonu nema podrsku.

    Sad Endi igra bas dobro, da vidimo koliko ce ga drzati.
    Jesu li za njega navijali 2011-e kad je igrao protiv Noleta? Da li se neko sjeca

    Comment


    • Alberto Tomba... a Viško nije znao ko je danas Karolina Kostner
      Jel vidiš ti to Šardo?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sta toliko zamerate covjeka, pa sigurno i vi ne bi znali neki kosarkas od recimo Armanija pa nista strasno. Dobar je Endi u trecem setu, da vidimo kakav ce da bude rasplet.
        OVAKO

        Comment


        • Da li ce Endi da uvede novo pravilo,"nikad ne otpisuj Endija"
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Kobe vo Skopje... da ti kažem.. Karolina je bila i svetska i evropska prvakinja i stalno je u vrhu...prema tome ne može da se meri sa tamo nekim iz Armanija
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ali ne moram ni da gledam, po publici tacno znam ko je osvojio poen
              neverovatno je koliko navijaju protiv Nadala u Rimu, ja to pre nisam primecivala
              A tek Parizani, najbolji dan u historiji RG poraz Nadala od Soderlinga, publika u transu bila

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Kobe vo Skopje... da ti kažem.. Karolina je bila i svetska i evropska prvakinja i stalno je u vrhu...prema tome ne može da se meri sa tamo nekim iz Armanija
                Zorzo je veliki smeker

                sigpic

                Comment


                • Znam ja sve to, ali eto desava se, i on je covjek. Nece se lako dati Endi, morace Rafa bas onako da zapne za da dobije ovo. Meni je dovoljno da ne gledam ono iz prvog seta.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    A tek Parizani, najbolji dan u historiji RG poraz Nadala od Soderlinga, publika u transu bila
                    Nije to najbolji dan, ali jeste 2.najbolji dan u istoriji RGa
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kako je samo dobar Andy u ovom trenu, a publika u delirijumu

                      I drzite se teme jbem mu trunje, pa igra se jedan od boljih meceva ove godine.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Nije to najbolji dan, ali jeste 2.najbolji dan u istoriji RGa
                        Hhahaha, dobra, sto jes jes

                        Comment


                        • Ovog Armanija valjda zna

                          Sjajno Endi izvlači iz Rafe maksimum... Kakav gem..
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nadal ocajno servira u trecem setu, Endi to odma eksploatise
                            OVAKO

                            Comment


                            • Sto je fora sa jednim od boljih meceva godine? Ajde nemojte da trolujete, ovo je ocajan nivo ukupno. Nadala nije bilo na terenu u prvom setu, u drugom odigrao pristojno i lagano dosao do seta, u trecem Nadal prilicno impotentan, Endi stvarno igra dobro ali mec kao mec sasvim prosjecan.
                              sigpic

                              Comment


                              • jbt al se Nadal izvlaci u ovom trenu. Mora Andy jace i odlucnije

                                Comment

                                Working...
                                X