Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma nisi razumela .. ja te samo obaveštavam šta te čeka, pa ti biraj ili ćeš da spavaš na poslu il' nađi neke čizme, mogao bi Peca one njegove pecaroške do stomaka da ti da...

    A vidim imamo i novog navijača i to Šardijevog, jel ovo prvi njegov fan?
    Ja sam hrabro krenula, za 1.5h cu valjda stici, a obicno mi treba 15 minuta

    Ja mislim da jeste, ali realno Chardy je takav mag ove igre, da me cudi da se ranije nije neko pojavio

    Sent from my HTC, posto mi se moze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Idemo Ernestse!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        изгубио 600 бодова од прошле године...
        Pa zaradio je tih 600 bodova u MC-u znaci nije nista izgubio. Ne znam sto je uopste dolazio u Rim al ajde

        Comment


        • колико видим овај Иво ће да их зеза са овим сервисима до 50. године....
          sigpic

          Comment


          • Gulbis loš, iako vodio sa 4:1, svađa se sa sudijom, navuko gnev publike.. FRA odličan 0:1 (6:7)
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dimitrov i Ivo baš dosadni, samo lupaju servise
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ana napokon

                Comment


                • Žeremi odigra sjajna dva seta, a tek Žil kad poludi biće koječega
                  Spoiler
                  slabo trza ispred zgrade , valjalo bi kad bi mogo da dobacim do parkića
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Vise se nerviraju navijaci drugih tenisera nego Roletovci

                    Ocigledno je on mislima u Svajcarskoj, Role izgubi, idi kuci i uzivaj
                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa da li ce da izgubi danas ili sutra, isto je, jer on ovde nece doci do zavrsnice.
                    Bilo je dovoljno cuti ili procitati njegov intervju, on je bukvalno u Svajcarskoj
                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ocekivano, ajde Role kuci i uzivaj
                    Bojana ja tebe vidim ovde kao najveceg fana Rodzera, verujem da jesi najiskrenije i zato me zanima sledece:

                    Ako je bio mislima u Svajcarskoj zasto je dolazio, ok privatni avion ali nije li problem spremiti se, otici...?

                    Da li smatras ( da li bi ti tako postupila) da je pametno nakon par dana od rodjenja blizanaca otici i igrati turnir, izgubiti ga i reci ovo u intervjuu?

                    Poz.



                    Originally posted by SonjaFan View Post
                    Ana napokon
                    Sto li SK ne prenosi Anu, nisam u toku?



                    Tapatalk PRO & S4

                    Comment


                    • Pobedila Ana neugodnu Kornet u dva seta...bravooo

                      Ali najbolji mec ce biti JJ x Svetlana

                      Originally posted by cacanin View Post
                      Sto li SK ne prenosi Anu, nisam u toku?
                      Nisam ni ja
                      Last edited by Zzz; 14-05-14, 18:20.

                      Comment


                      • Originally posted by SonjaFan View Post
                        Pobedila Ana neugodnu Kornet u dva seta...bravooo

                        Ali najbolji mec ce biti JJ x Svetlana



                        Nisam ni ja
                        Bravo za Anu, Kornet uvek moze da iznenadi.

                        Plasi me Kuza, opasno igra...

                        Tapatalk PRO & S4

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Bojana ja tebe vidim ovde kao najveceg fana Rodzera, verujem da jesi najiskrenije i zato me zanima sledece:

                          Ako je bio mislima u Svajcarskoj zasto je dolazio, ok privatni avion ali nije li problem spremiti se, otici...?

                          Da li smatras ( da li bi ti tako postupila) da je pametno nakon par dana od rodjenja blizanaca otici i igrati turnir, izgubiti ga i reci ovo u intervjuu?

                          Poz.
                          Ovaj mec je dokazao da nije trebao da dolazi, jer se stvarno videlo da nije stalno bio prisutan na terenu, da nije imao onaj dodatni fokus da izvuce mec kad ne ide i kad su uslovi tezi.
                          Nisam ja ovde ocekivala neki veliki rezultat, mislila sam da ce u najboljem slucaju doci do QF i da ce izgubiti, ali nisam ni ocekivala da izgubi ovaj mec, posebno ne posle 1.seta.

                          A sta je on to izjavio, nisam bila na netu, nisam pratila?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ana je igrala na terenu sa kojeg nije bilo prenosa, tako sam skontala sa twittera!
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • A jos prica Mirka mu rekla , idi Roki igraj ne okreci se. Valjda imao namjeru da brani no.4 mjesto ali preracunao se

                              Comment


                              • Mislim da njega sad zanima ranking kao lanjski sneg, tj. zabole ga
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X