Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Komri View Post
    s obzirom na najavljeno vreme Novak je blagi favorit, padne li kišica nema spinova i rastu naše šanse.
    ajdeeeeee breeeee
    O cemu ti govoris brate?

    kiiii.png
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Novak pjeske
      Kladionice su se izjasnile,mi mozemo da iznosimo argumente za i protiv, ali Nadal dobija, po njima

      Spoiler
      Ocekujem pobedu Nola
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Kladionice su se izjasnile,mi mozemo da iznosimo argumente za i protiv, ali Nadal dobija, po njima

        Spoiler
        Ocekujem pobedu Nola
        Sta su se izjasnile, minorna je prednost Nadala, nekih 54% daju za Nadala, sto ne mora nista znaciti. Po meni dobija Novak, ali ja svakako se nadam i vjerujem da Nadal moze ovo da dobije.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Smiri se Čekati Novakove greške 4 metra iza osnovne uz povremeno izvlačenje top spin paralele posle Novakovih bh dijagonala. Oproban recept koji radi zar ne?
          hahah, rafole 41 picinje

          Comment


          • Рафа је агресиван кад добија плиће лопте, а кад добије лопту на задњој линији он се спашава високим спином и та лопта му дође као одбрана, а Нолету дође као иницијатива, е сада све зависи од нолетове дужине лопти, ако му је рука наштелована нема проблема... ипак морамо да видимо у каквом је психичком стању данас Ноле, све од њега зависи... ако изађе онако безкрвно, нема никакве шансе за победу, ако изађе расположен опуштене руке, биће немилосрдан....

            Last edited by Žika; 18-05-14, 13:20.
            sigpic

            Comment


            • Serena, u njenom stilu, odma brejk i vodi 4:1.
              Erani, kakav je borac, ocekujem da ce da iskoristi neku sansu, ako Serena bude malo "lezernija"
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Originally posted by Zika View Post
                Рафа је агресиван кад добија плиће лопте, а кад добије лопту на задњој линији он се спашава високим спином и та лопта му дође као одбрана, а Нолету дође као иницијатива, е сада све зависи од нолетове дужине лопти, ако му је рука наштелована нема проблема... ипак морамо да видимо у каквом је психичком стању данас Ноле, све од њега зависи... ако изађе онако безкрвно, нема никакве шансе за победу, ако изађе расположен опуштене руке, биће немилосрдан....

                ovo je osnovno, rafa ce krenuti izuzetno agresivno od starta i nole mora da bude u mecu od pocetka, a ne da se ukljuci negde pocetkom drugog seta.

                Comment


                • Упалићу га вала!!!

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    Рафа је агресиван кад добија плиће лопте, а кад добије лопту на задњој линији он се спашава високим спином и та лопта му дође као одбрана, а Нолету дође као иницијатива, е сада све зависи од нолетове дужине лопти, ако му је рука наштелована нема проблема... ипак морамо да видимо у каквом је психичком стању данас Ноле, све од њега зависи... ако изађе онако безкрвно, нема никакве шансе за победу, ако изађе расположен опуштене руке, биће немилосрдан....

                    Sve tebi je oprosteno
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Cestitke za Serenu, dominantno po ocekivanju
                      Tuzno je za zenski tenis, da niko ne moze, bar da joj se dostojno suprostavi
                      Ima li neko novosti, sta se desava sa Azom
                      Last edited by jovan; 18-05-14, 13:58.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Saraa
                        OVAKO

                        Comment


                        • Nole sa rukom u ovom stanju, sa lošim kretanjem kao protiv Raonića, sa ovako sporom podlogom, sa servisom koji ga ne služi najbolje, prosto nema šta da traži protiv Nadala.
                          Mislim da će to i kladionice shvatiti poslje 3 gema i oboriti na Rafu na nekih 1.35.

                          Comment


                          • Досадила ми више ова Серена..32 године, та ће да весла до 40. чудо столећа!


                            Знаш како је са Новаком, један дан делује бледо, а сутра дан полуди!
                            Last edited by Žika; 18-05-14, 14:13.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cestitke Sereni.


                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Nole sa rukom u ovom stanju, sa lošim kretanjem kao protiv Raonića, sa ovako sporom podlogom, sa servisom koji ga ne služi najbolje, prosto nema šta da traži protiv Nadala.
                                Mislim da će to i kladionice shvatiti poslje 3 gema i oboriti na Rafu na nekih 1.35.
                                Aj u tvoj nadimak da neće. Znači ja ti dam nick ako Nadal izgubi.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X