Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako on nikad ne igra veliki meč nije mi jasno u Miamiu protiv Novaka nije igrao sad protiv Rafe.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Ne opet, samo nemoj odustati, kako mi je žao što ga zadese ovakve situacije uvijek nakon dobrih rezultata, nikako da njegov talenat, trud i rad konačno eksplodiraju na velikoj sceni. drži se Niši, možeš ti to, idemooo
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Znao sam, da li je ovo moguce.

        Tapatalk PRO & S4

        Comment


        • Rekao je da ce odluciti sutra...
          Jednostavno nema srece, stalno ga neke povrede muce, slaba fizicka sprema

          Iako odluci da igra sutra finale tesko da ce u Rim...sto je bas steta.

          Comment


          • Ako je tako lose voleo bi da bude WO pa da Nadal onaj patrljak podigne...

            Tapatalk PRO & S4

            Comment


            • Osvojio Madrid .. ne osvojio... približava se osmom Endiju... ili 690 ili 1090 razlike
              Last edited by miloolja; 10-05-14, 22:51.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • VAMOS NISHIKA!

                E pa vreme je da prelomis u karijeri, da stisnes .... i pokazes od cega si. Neke poteskoce se mogu pobediti psihicki, dosta je bilo stekanja. Totalno verujem da mozes
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Ovaj Suisajd mi totalno razbio koncepciju gledanja...
                  Glasao za Davida pa kao navijao za Davida ali da nema igrice navijao bi za Uniqlo lice No.2
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Bas steta sto ima tu povredu ledja, lepo bi bilo da vidimo duel izmedju najboljeg Nisikorija i ne bas najboljeg Nadala, ali Nadala koji trazi svoju formu, igra sve bolje i bolje i gladan je za pobjede. Ovako mislim da nema ni promil sanse, ako uopste odigra taj mec, a prava bi steta bila da ga ne odigra.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Opet ovaj smarač uzima.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Nadam se da ce Kei da nastavi ovako od sada. Samo sam cekao "da ga krene"

                        Comment


                        • Prvi set za Zikija i Nestora
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Браво за дубл...

                            Кеј потврђује да подсећа на сипљивог коња који води до самог циља, а онда падне и "прћ"..

                            Рафа се баш намучио, два квалификанта и Бердих до титуле мастерса, срамота! докле више!???
                            sigpic

                            Comment


                            • Titulaaaaa bravo momci
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X