Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio bwin de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Skinuo matori skoro sekundu od 21 kruga ...odlicno !!

    Comment


    • #47
      Matori! Last-lap magija ne odlazi...

      Jorgovane, srećan ti rođendan...

      Comment


      • #48
        ..e moj Jarvisu...
        sigpic

        Comment


        • #49
          Pridruzujem se cestitkama !

          Comment


          • #50
            MAJSTOR MARC MARQUEZ!!!

            Comment


            • #51
              Originally posted by Rossini View Post
              ..e moj Jarvisu...
              Slažem se... Sujeta jednog čoveka je opasno naštetila Yamahi. Da ima morala, podneće ostavku kad Lorenzo pređe na Hondu...

              Dovi je danas neopevani heroj Ducatija.
              Last edited by Vanja #66; 04-05-14, 13:55.

              Comment


              • #52
                MM , sta reci , svaka cast , vozi tacno kao sat
                Odlicna trka , da ih bude sto vise takvih .

                Comment


                • #53
                  marc-naklon,kapa dole..doktor odlican,nemoj da je neko jos jednom rekao da treba da ide u penziju,pre to treba lorenzo koliko mi se cini..
                  MESSI 10

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Slažem se... Sujeta jednog čoveka je opasno naštetila Yamahi. Da ima morala, podneće ostavku kad Lorenzo pređe na Hondu...

                    Dovi je danas neopevani heroj Ducatija.
                    za razliku od njega,covek izjavljuje kako je ipak MM josuvek jak za njega,ali da ima potencijala da ga uhvati...eto sta je harizma,realnost,a sta je sujeta..jedino jos tata moze da mu stane na put,i nijedan vise..

                    edit:
                    ..slazem se za Dovija..
                    Last edited by Rossini; 04-05-14, 14:02.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Hayden je završio svega 6 sekundi iza Aleix-a, Honda nije donela nikakve novitete u Jerez, najavili su nešto za Le Mans, tako da je ovo "samo" Hayden koji se prilagođava situaciji i radi na sebi. Hm, ako Nakamoto kaže - sad ćemo i mi da stavimo motor iz RC213V u taj ram sledeće godine - teško da će Open M1 i dalje biti bolja opcija...

                      Inače, jel neko primetio da je Lorenzo napravio istu grešku na startu kao jutros na WUP? Schwantz je bio sasvim u pravu kad je pre Argentine rekao da je Marquez ušao Lorenzu u glavu... Hm, što mi to liči na nekoga, uništavaš starije zemljake kad ti se ćefne...
                      Last edited by Vanja #66; 04-05-14, 14:05.

                      Comment


                      • #56
                        Ocekivano Markez, cestitke mladom momku! Ali i ocekivano Rosi iza! Cale samo neka nastavi da napreduje!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Dejan NS View Post
                          MM , sta reci , svaka cast , vozi tacno kao sat
                          Odlicna trka , da ih bude sto vise takvih .
                          ..ako sam dobro pratio,mali je napravio samo 2 greske..SAMO 2!..neverovatno sta znaci samopouzdanje..neverovatno..
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Nazalost , ove sezone ce se , po svemu sudeci , voditi borba za mesta iza prvog . Nadam se samo da ce Rosi nastaviti sa ovakvim voznjama , a da ce se Lorenco trgnuti .
                            Sve cestitke i Doviju , a Kalu Kraclou kao da se sveti ono ( p )opustanje nakon sto je , tokom proslog sampionata , potpisao za Dukati . Nazalost .

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Rossini View Post
                              ..ako sam dobro pratio,mali je napravio samo 2 greske..SAMO 2!..neverovatno sta znaci samopouzdanje..neverovatno..
                              da,mislim da je 2..samopouzdanje je najvazniji element pored talenta u bilo kom sportu..s druge strane imamo gorepomenuto da marc ulazi lorenzu u glavu,usao je vec i lorenzo treba ozbiljno da se pozabavi sobom..
                              MESSI 10

                              Comment


                              • #60
                                Markez pocinje da me nervirra koliko je brz
                                Rosi odlican reko ja da ce on biti najblizi Mravu celu sezonu ocekujem pobedu u Le manu pa onda njegov 300 Grand Prix u Mudjelu i to se nadam pobedi....

                                Comment

                                Working...
                                X