Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tu su sva četvorica i to garantuje jako dobru trku, sve pohvale za Lowes-a, posle gadnog pada juče stisnuo je zube i gura dalje. Ovako kako vidimo, šanse su da će Simeon biti progutan na početku trke...

    Comment


    • #17
      Corsi idiote idote idiote!

      Comment


      • #18
        To je to o čemu je Vanja pričao. Ne mogu više da gledam, smučilo mi se

        Comment


        • #19
          Lepo je videti da i vinjales popase beton 0 od vozaca..kakva crna poredjenja sa Markezom svasta.

          Comment


          • #20
            Corsi je opičen, uvek je bio. Mav je tokom vikenda više puta puštao zadnji kraj tokom kočenja, sad je izgleda otišao malo dublje, na prljaviji deo staze, zadnji točak lako može da uhvati grip odjednom i ovo je školski high-side... Njemu nije ništa, to je najbitnije... Moguće da ga je Corsi izbacio malo iz ritma tim potezom, ali i to mora da nauči...

            Dobar Simeon, nisam ovo očekivao... Salom deluje dosta bolje, dobar je dvojac kupio Sito Pons. Folger ipak još uvek nije spreman da prenese brzinu u trku, Lowes sjajan pored povrede i opet - gde je Zarco? Stvarno mi nije jasno, da li je tim nešto zafrknuo posle Warm Up-a, da li je njemu glava negde u oblacima...
            Last edited by Vanja #66; 27-04-14, 17:06.

            Comment


            • #21
              Bilo mi je zao kada je Vinjales ispao, ali se radujem zbog Saloma. Bravo za debitante
              sigpic

              Comment


              • #22
                moj meksikanac mi obojio dan u ruzicastovanjiceeeeeesamo mi zao sto je vinjales pao,a taman sam se naostrila da ga izanaliziramali ne ispustam ga vise iz vidaa moja ljubav.....pa sta sam trazila to sam i dobila
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Dear God...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    i opet - gde je Zarco? Stvarno mi nije jasno, da li je tim nešto zafrknuo posle Warm Up-a, da li je njemu glava negde u oblacima...
                    kriva je zadnja gumaovakve baksuze odavno videla nisam
                    viljarot vozi u herezu umesto herina.
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X