Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim bas ste kivni na mog pulena ...KRIV JE ... evo ko je pazljivo pratio i gledao koliko ko naginje motor na onoj grafici mogao je da primeti koliko Marquez vise naginje motor od Lorenza u svakoj krivini i bolje koristi nove gume ( Vanja #66 je o tome dosta vec pricao),Lorenzo je pokazao lep napredak jos kaska za Rosijem ali mislim da ce u Evropi da bude dosta konkurentniji...A sto se tice Rosija svestan sam da vecina vas navija za njega ali nekako iz trke u trku se dogadja te da nije ovog(Bradl) te da nije onog (Bautista) mislim da pre svega njemu fali bolje mesto na kvalifikacijama,bolji start i da bude brz u uvodnim krugovima da ne dolazi u situaciju da u opste mora da se bori sa njima ako misli da ide na titulu mora da pritiska Marqueza od starta do cilja i da pocne da igra psiholoske igre sa njim jel kao sto vidimo mali ih trebi ko zeceve samo Doca moze da mu prepise pilule za smirenje ....Vanja mislim da realno Lorenzo nije mogao da se upusti u nikakvu borbu sa Marquezom video si i sam kako je Pedrosa dosao i prosao pored njega
    sigpic http://caseystoner.com.au/

    Comment


    • Originally posted by dzoni gp View Post
      Vidim bas ste kivni na mog pulena
      niiiiismo,mene bradl u poslednje vreme odusevljavaod onih sam koji vole laktanje cak i kad u tom laktanju markez i rosi izvuku deblji kraj
      a sto se tice pilulica.....nema leka apoteka
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Kao i u Moto 3 kategoriji i trka u Argentini donela nam je mnogo uzbudljivosti ,pogotovo u prvih nekoliko krugova , i ako sam navijao od samog pocetka voznje u Argentini da se Stefan Bradl popne na podium u toku trke me je malo razocaralo njegovo ponasanje, samim tim oduzeo je nama nesto sto smo svi voleli da gledamo a to je doktora kako se bori opet za neke od prve tri pozicije. Naravno sve cestitke mladom MM koji sa svojom dominacijom nama ljubiteljima Moto GP oduzima ono sto svi prizeljkujemo a to je zanimljiv sampionat.

        Comment


        • “It is a shame that Vale's rhythm during the race couldn't be capitalised on at the end to have both riders on the podium,” said team director Massimo Meregalli. “Vale had difficulty stopping his bike in the beginning because of a combination of the hard front and very hot front brake temperatures.”
          Evo zasto je Vale na pocetku napravio one 2 sitne greske na kocenjima...
          1'42.070 je vreme kruga koje je Rossi postavio zbog greske Bradla... Taman tih 2-2.5 sekunde.

          Comment


          • E stvarno Vale nema srece bas.....
            Pa da nije bilo problema u ove dve trke bio bi triput na podijumu i pokazuje konkurentnost...
            Nadam se da ce mu se sreca osmehnuti u Spaniji.Inace Herez je jedna od njegovih omiljenih staza,pa jedna pobeda bi bas lepo legla malo za promenu posto Mrav je resio da pokaze svoju moc u 2014.Kako se danas poigravao sa Jorgovanom samo da se covek smeje

            Comment


            • Sta reci posle ove trke,honde izdominirale,nadam se da je ovo samo hondina staza.A zasto je Doviciozo toliko sporiji od Janonea zivo me zanima?

              Comment


              • nadam se da je Doktor ispucao sve malere za ovu sezonu, realno je trebalo da ima 2 druga i jedno trece mesto u prve 3 trke, bar po tempu ali tehnicki problemi i ljudski faktor (Bradl ) su ga omeli u tome... valjda ce napokon imati i taj neophodni faktor srece u nastavku sampionata jer se vidi da ima tempo i raspolozen je za trkanje, mozda sam pristrasan ali zaista ga vidim kao jedinog koji moze ozbiljnije da udje u kostac sa mm-om (koji je pronasao savrsen sklad sa najboljom masinom na gridu i to jako dobro koristi), kako trenutno stvari stoje...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  nadam se da je Doktor ispucao sve malere za ovu sezonu, realno je trebalo da ima 2 druga i jedno trece mesto u prve 3 trke, bar po tempu ali tehnicki problemi i ljudski faktor (Bradl ) su ga omeli u tome... valjda ce napokon imati i taj neophodni faktor srece u nastavku sampionata jer se vidi da ima tempo i raspolozen je za trkanje, mozda sam pristrasan ali zaista ga vidim kao jedinog koji moze ozbiljnije da udje u kostac sa mm-om (koji je pronasao savrsen sklad sa najboljom masinom na gridu i to jako dobro koristi), kako trenutno stvari stoje...
                  Potpuno si upravu

                  Comment


                  • Drugari da se ne lazemo, ne verujem da je samo do honde..cini mi se da Markez , pogresi ulaz u garazu i sedne greskom na Pedrosin motor opet bi bio dominantan..Jednostavno decko ima nesto sto je Dani izgubio davno davno...Jednostavno uziva u trkama, lose startuje ,kao i u moto2, pa onda juri , ali vec je sazreo pa sada koliko toliko pametno, i na kraju samo ceka kada ce mu dosditi , i ide na prvo mesto i vozi svoju trku..Lorenco da se javi kod doktora Hanibala da mu da neki savet da smiri upaljenu glavu, Doktor sve bolji i bolji, Pedrosa,samo da se kaze da je tu..ostali ,..vise srece drugi put
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • @ Valentinik , bolje i da je pocetak cuvap pa kasnije da ga krene nego obrnuto

                      Comment


                      • ma samo kvalifikacije da popravi, da bude redovno u top4 na startu kako bi izbegao guzvu i usijane glave poput Bautiste i ostalih i to je to... start je dosta popravio ali se zbog lose startne pozicije uvek potrosi dok ne izadje sam ispred i krene da vija vodece koji mu u tom trenutku vec beze...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • To ne osporavam i to si u potpunosti upravu , ovo je 2gi put da zbog nekog kvari svoj plasman :/

                          Comment


                          • Originally posted by tasa01 View Post
                            Drugari da se ne lazemo, ne verujem da je samo do honde..cini mi se da Markez , pogresi ulaz u garazu i sedne greskom na Pedrosin motor opet bi bio dominantan..
                            A sta vozi Pedrosa?

                            Comment


                            • Originally posted by Alen P View Post
                              A sta vozi Pedrosa?
                              vozi hondu,da ne budem drveni advokat ali mislim da je rec o lapsusu..verovatno treba da pise lorenzo..
                              MESSI 10

                              Comment


                              • Originally posted by Alen P View Post
                                A sta vozi Pedrosa?



                                Originally posted by miha92 View Post
                                vozi hondu,da ne budem drveni advokat ali mislim da je rec o lapsusu..verovatno treba da pise lorenzo..
                                Nije lapsus, Pedrosa vozi istu Hondu kao i Markez i na to sam aludirao .Elem gledajuci rezultate klinca i Danija, napisao sam da promasi svoj deo garaze (mozda sam to izostavio)verujem da bi iste rezultate pravio sa brojem 26,, isto kao i sa 93.Nadam se da sam ispravio pometnju

                                Hvala miha92, kad dodjes ovamo dugujem pice
                                Last edited by tasa01; 29-04-14, 06:45.
                                sigpic

                                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                                Comment

                                Working...
                                X