Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kokoškov u Lejkersima.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Barbosa u GSW, godinu dana http://www.americkisportovi.net/inde...sa-novi-ratnik

      Comment


      • Kraljevi povlače Pejin #16

        Last edited by Lord Aleksoni; 16-09-14, 18:46.

        Comment


        • The Kings have agreed to terms with Ramon Sessions on a two-year, $4.2 million deal.
          Wizards reach out to Ray Allen again
          Wolves offer max deal to Eric Bledsoe
          Following toe surgery, Shaun Livingston may not be ready for start of Warriors camp
          Mickael Pietrus works out for Kings
          LeBron: "Kyrie can be the best PG in the league"
          Jeff Green says he wants to be leader on Celtics
          Report: Gary Payton to be Antetokounmpo's advisor
          Wolves' Saunders won't commit to Wiggins starting
          Report: Paul cried in locker room after Game 5 loss
          J.J. Hickson suspended 5 games for drug violation
          Mavs' Chandler: Don't question my character
          Oden's domestic trial delayed
          Clock ticking for Warriors, Thompson
          Gregg Popovich: Heat got overconfident in NBA Finals
          Mehmet Okur will join the Utah Jazz as consultant

          Comment


          • Lakers Sign Wayne Ellington

            Comment


            • Comment


              • Breaking News

                Report: Bledsoe re-signs with Suns for five years, $70 million
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Ovaj potpis ce ili da ukopa Sanse bas kao sto je Pelikane Gordon ili ce da ispadne na kraju da je to odlican ugovor bas kao i kod Dragica(u pocetku je tih 7, 5 miliona dolara delovalo da je pretplacen da bi sada ispalo da igra za smesnu sumu i da zasluzuje vise).Zato dogodine slede problemi sa Dragicevim ugovorom(mada verujem da ce ga zadrzati), a i braca Moris ce isto zeleti svoj deo. Ima ovde dosta veliki trade asset, moglo bi to da se iskoristi s obzirom da su neke pozicije prenatrpane, a recimo moze da nastane velika rupa u centarskoj liniji.Dovodjenje Milsapa kao i produzetak ugovor sa Dragicem(uz dovodjenje njegovog buraza ako vec ne dodje u narednim danima) bi za mene bio idealan sledeci offseason cak i ako odu svi igraci kojima dogodine istice ugovor.

                  Bledsovom agentu u svakom slucaju zelim sve najgore u zivotu zbog cele ove sapunice

                  Comment


                  • Ево довели су и другог Драгића. Зоран обавестио ове из Уникахе да потписује са Финиксом и неће да ђуска данас против Олимпијаксоа.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Grin odlazi sigurno dogodine, Enis i Voren ce igrati samo kada se neko povredi ili bude odradivao suspenziju.Ja bih na mestu Hornaceka trejdovao Enisa dok jos nesto vredi(Toronto bi se upecao sigurno) jer on cak i dogodine nece imati kakvu-takvu minutazu.Za Vorena ce se mesto otvoriti kada Grin bude otisao.Isto tako ne verujem ni da ce se Zoran naigrati u sledecoj sezoni.Kolko su dobro popunjeni na spoljnoj liniji, toliko su na centru tanki.Taker je suspendovan za prve tri utakmice posto je napravio neko sranje u avgustu, valjda je vozio u pijanom stanju ili tako nesto.

                      Comment


                      • Ja mislim da ce Warren dobiti bar 10 minuta, ima on kvaliteta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam racunao da ce imati oko 20 minuta, ali sa ostankom Erika bice malo teze izdvojiti cak i 10 minuta svaki mec.Ocekuje se da Dragic, Erik imaju preko 30 minuta, a treba tu da uklopis Ajzeu, Takera i Grina(koji ce da igra i 2 i 3).Zbog njega se Taker nece naigrati sledece sezone, a dolazak Zorana tek pravi guzvu.U prva tri meca ce da dobije sigurno iznadprosecnu minutazu zbog Takerove suspenzije.

                          Comment




                          • Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • http://www.americkisportovi.net/inde...na-i-klivlenda

                              Comment


                              • Rondo breaks left hand, out 6-8 weeks

                                Comment

                                Working...
                                X