Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem neki dobar potez od njih do kraja, videcemo da li ce potpisati neko zvucnije ime. Cudi me da se niko ne grabi za Monroe-a, a uz Gasol-a najbolji centar u FA. Verujem da ne bi nista ispod 10 miliona prihvatio, ali mislim kad je jedan Hill dobio 9, ponudio bih bez razmisljanja te pare za Greg-a. Ocekujem da se Boston mozda malo vise ukljuci za njega.
    sigpic

    Comment


    • Кузмић за две године у првој да нам игра. Обавезно ове године да уђе у 12. Какав потенцијал, ово је невиђено у скорије време.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Oklahoma kapiram ostaje na istom, samo MekGeri mozda dobije neku ulogu, svidja mi se dosta. Napali smo Paua sa 5miliona, smesno. A klupa nam kurcu ne valja

        Comment


        • Several contenders pursuing Chris "Birdman" Andersen, front office sources tell Yahoo. Heat want to keep him, but suitors coming hard.
          Где ли ће Тићмен у триеседмој? Ценим да ће да га сачува Рајли.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • ESPN sources say Kent Bazemore is headed to the Atlanta Hawks on a two-year, $4 million deal
            До јаја ће да се слаже са Антићем, с обзиром да га је Недовић научио српски.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Kakvi su sve mentoli dobili ogromne pare, a ovaj gotivan mladic samo 2 miliona po sezoni. Pa Lakersi sve vam jebem, jaci je ovo igrac od maloumnog Younga

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Kakvi su sve mentoli dobili ogromne pare, a ovaj gotivan mladic samo 2 miliona po sezoni.
                Исто сам и ја помислио. Срамота.

                Pau Gasol could find his way to Chicago, but it's unlikely to be in a sign-and-trade for Carlos Boozer, league sources tell Yahoo Sports.
                Није лош Чикаго, што да не оде тамо. Али опет... хајде бре у САС!
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Bledso koliko citam nije ugrozen i gledace da ga zadrze.Sunce ti zamisli Tomasa i Erika na parketu.Ne znam stvarno koj ce im Ajzea, ako racunaju ozbiljno na Dragica i Erika.Ne iskljucujem da se planira koji trejd, ali mi se ne svidja sto ce Enisu odmah u startu da koce razvoj ako ne dodje tu do promena posto je on taj koji ce da izvisi za minutazu.PO i nije bas tako daleko kada vidim kakva se situacija odvija u Dalasu.

                  Sam Amick: Suns' vision still includes Eric Bledsoe, who is a restricted free agent. Phoenix views Thomas as great third guard to play with EB & Dragic
                  Adrian Wojnarowski: Vince Carter has agreed to a three-year, $12M deal with Memphis, league source tells Yahoo Sports.
                  Jesús Sánchez: Bulls and Lakers are finalizing a sign-and-trade deal for Pau Gasol. Story on @marca
                  Sam Amico: Cavs closing in on deal with free agent G Mike Miller, source tells @FOXSportsOH. "Unless something unforeseeable happens," Miller will sign
                  Zajebo Bos i Hjuston i Dalas.Hjuston se nikako ne moze smatrati gubitnikom, ocekivao sam da ce ostati bez superstara samo ne u ovom scenariju.Pretplatice Parsonsa i morace da jure pleja(Nelson mi se cini sada najrealnijom opcijom).Dalas je tu po meni jos veci gubitnik od njih i ostali jos bez Vinsa.Morace da jure startnu 2 i 3 kao i back-up 4/5.

                  Edit:Pardon, zaboravio sam na Montu.Trebace im slican tip igraca kao Karter koji ce moci da pokriva 2 i 3.
                  Sada kada bolje razmislim i dobro je sto su uzeli Tomasa.Bledso ako ostane ce biti rizicna investicija i Tomas je doveden kako se ne bi ponovila prosla sezona kada Bledso nije igrao i kada je bila tanka rotacija na bekovskim pozicijama.
                  Last edited by Ricma; 12-07-14, 10:32.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Cudi me da niko nije prokomentarisao vesto sto Ukica zakacio vezanu za Isiah Thomas-a. 4/27 po meni jako pristojan ugovor za takvog igraca i odlican posao Suns-a. Ako Len i centri jos napreduju, eto mozda njih i ove godine u PO.
                    Ni kod Knicks fanova nema razlike

                    Thomas was named after former Detroit Pistons Hall of Fame point guard Isiah Thomas when his father, James, bet his friend that his favorite team, the Los Angeles Lakers, would defeat the Pistons in the 1989 NBA Finals (which the Pistons won in a four-game sweep). Even though the younger Thomas ended up being born months before the Finals took place, James had already warmed to the name. However, the boy's mother, Tina Baldtrip, insisted on spelling it 'Isaiah', as she desired a biblical name.[13][14] Because of his namesake's unpopularity among New York Knicks fans after unsuccessfully serving as head coach and team executive, the fans boo Isaiah Thomas whenever he plays in Madison Square Garden.[15]
                    Nikad ne potcenjuj 60. mesto na draftu!
                    Last edited by Il Capitano; 12-07-14, 11:58.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/614...V6xuWaTP1aJYUo.

                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Sahranio ga ladno

                        Comment


                        • Anthony Morrow, Thunder reach agreement of 3-years, just over $10 million
                          I Melo izgleda prihvatio 129M. To se ne odbija pa da igras i sa cetiri Rejmonda Feltona u prvu postavu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Report: Heat going after, getting closer to deal with Luol Deng.....ESPN sources also say that Miami is making progress in its pursuit of Luol Deng to team him with Chris Bosh and soon-to-reupped Dwyane Wade

                            Comment


                            • The Lakers, Bulls and Rockets are working on a sign-and-trade deal involving Pau Gasol.



                              Dwyane Wade said he's sad to see LeBron James "begin a new journey" in Cleveland.

                              Comment


                              • The Houston Rockets have agreed to a four-year, $32 million deal with Trevor Ariza, @USATODAYsports has learned.
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X