Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    До јаја.
    Ako je tako, onda se najverovatnije seli na Zapad.Kad vecina pocne da hejtuje Finiks.

    Siguran sam da Dalas nakon sto je potpisao Dirka ne moze da ga dovede, tako da su na Zapadu Hjuston i Lejkersi jedine dve ekipe koje mogu da ga pokupe pre Sansa.

    Mozda ne bih ni spomenuo Lejkerse da sinoc nije bio sastanak gde je prisustvovao Kobe.

    Comment


    • Originally posted by ParicVojvoda View Post
      Ako je tako, onda se najverovatnije seli na Zapad.Kad vecina pocne da hejtuje Finiks..
      Nemamo pametnija posla u životu
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Tako sam ja mislio za Majami, pa se nasla velika gomila hejtera.

        The Houston Rockets, if they fail to land free agent Carmelo Anthony, plan to shift their attention to trying to swipe Chris Bosh away from the Miami Heat, according to sources close to the process.
        Adrian Wojnarowski: Says official who was part of meetings ESPN reported on: "There's clearly a breakdown in communication between LeBron and (Wade and Bosh)."
        Marc Stein: ESPN sources say reps from Cavs, Suns, Rockets and Mavs have all met with agent Rich Paul in Cleveland while LeBron has been on vacation
        Adrian Wojnarowski: Three finalists could return to Cleveland early next week to make presentations w/ agent and LeBron James present, source tells Yahoo.
        That isn't to say the Lakers are in the lead here — far from it. One front office executive whose team is among the five in the running for Anthony (Knicks, Chicago Bulls, Houston Rockets, Dallas Mavericks, and Lakers) is currently of the belief Anthony will choose between the Knicks, Bulls or Rockets. The executive spoke on the condition of anonymity because of the sensitive nature of the talks.

        Comment


        • Maricu, ako ne dodje Lebron u Finiks, ko bi vama najbolje legao. Mozda Gasol?
          sigpic

          Comment


          • Ako on ne dodje u Finiks, onda bih zeleo da vrate Takera, kada pogledam sada koga ima na SF bolje ovog dovesti za male pare sto je itekako realno.Bolje uzeti nekog ko se vec uhodao u Hornacekov sistem, a i Voren ce da ima koristi od toga.Ako se ukaze sansa za Parsonsom, njega bih voleo jedino da dovedu pre Takera.Mada niko se ne pominje za poziciju 1/2 i 3, tako da su mozda cak i resili te pozicije, samo cekaju da vide sta ce da bude sa Lebronom.Mislim da nece biti potrebe za cetvorkom posto su tu braca Moris, mozda eventualno da dovedu nekog iskusnijeg centra.Mada ni ovako mi nije lose, da Len i Plamli dobiju vise minuta.Potencijalni dolazak Lebrona ce puno da napravi problema u capu u sledece dve sezone i dosta igraca ce morati da se zrtvuje zarad njegovog max ugovora.Mislim da je Hous juce bio na razgovoru u Finiksu.Verovatno cekaju sta ce da ispadne sa Lebronom pre nego sto se angazuju oko drugih igraca, stavise mozda Bledso pristane na manji ugovor ako Lebron dodje.

            Tesko da ce Gasol da izabere Finiks, spominju se samo contenderi.Ja bih licno bio prezadovoljan sa Housom i pretpostavljam da ce on biti plan B ako Lebron ode negde drugde.

            Comment


            • Parsons ce ti ostati zelja, on je RFA, izjednacice Hjuston svaku ponudu za njega. A mogu i da prekorace salary cap kad ga budu potpisivali, jer imaju Bird rights. Mozda bas Finiks bude tim koji ce Arizu da preplati, ako im fali trojka.
              Ja mislim da bi vam Gasol odgovarao najvise, jer je dobar dodavac i dobar skakac. Mozda je malo losiji defanzivac, ali vi ste odlicni na perimetru u defanzivi. Moris i Fraj su i vise nego solidni na cetvorci. Naravno ako budete vratili Fraja.
              sigpic

              Comment


              • Trojka T.J. Warren, kakav Lebron

                Comment


                • Na Parsonsa racunam samo ako Lebron ili Karamela zavrse u Hjuston, a nije da ne postoje sanse za tako nesto.Doduse cini mi se ko da se Hjuston povukao za Lebrona.

                  Kako god da se zavrsi ovo sa Lebronom, necu da budem nezadovoljan.Svakako mislim da ako ne dodje da ce Hornacek od Vorena da napravi zver.
                  Ne treba Ariza po meni, treba igrac kojeg ce ubrzo da Voren izbaci iz startne postave i u tom slucaju bi Taker bi bio najbolje resenje.Za Gasola se prica da ce OKC da ga dovede(iskoristice MLE).

                  Comment


                  • Ne ide Parsons sigurno brate. Otarasili su se Asika, ako im Melo dodje otrasice se Lina. Hjuston je big market tim, mogu oni podnijeti da placaju luxury tax.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bulls are working on signing F Nikola Mirotic, sources told ESPN. Secured buyout today from Real Madrid
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Mirotić će isprazniti svoju kasicu prasicu da bi igrao u Čikago.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Napunio se on para u Real. Nece mu to biti problem uopste.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ParicVojvoda View Post
                            Na Parsonsa racunam samo ako Lebron ili Karamela zavrse u Hjuston, a nije da ne postoje sanse za tako nesto.Doduse cini mi se ko da se Hjuston povukao za Lebrona.

                            Kako god da se zavrsi ovo sa Lebronom, necu da budem nezadovoljan.Svakako mislim da ako ne dodje da ce Hornacek od Vorena da napravi zver.
                            Ne treba Ariza po meni, treba igrac kojeg ce ubrzo da Voren izbaci iz startne postave i u tom slucaju bi Taker bi bio najbolje resenje.Za Gasola se prica da ce OKC da ga dovede(iskoristice MLE).
                            Pazi, ja gotivim Warrena, ali on je miljama daleko od legitimnog startera. Na koledzu je izgledao kao priliko neskolovan igrac, ali mozda je to iz razloga jer nije imao kome da doda... pa je na momente smesno izgledalo na kakve sve nacine pokusava da poentira.

                            Warren kao rotacioni igrac - bombonica
                            Mada i za Kawhija nisam ocekivao da postane ovakva zver. Ali ipak - Pop je Pop

                            Comment


                            • Nisam mislio odmah nego za sezonu-dve.Taman da se uhoda i zbog toga bih zeleo da dovedu Takera.Zbog toga ne bih zeleo da pretplate Arizu.Vecini igraca je prosla sezona bila najbolja u njihovim karijerama kod Hornaceka, pa zbog toga i gajim veliki optimizam kada su on i Enis u pitanju za sledecu sezonu.Ne kazem sada da ce da naprave veliki napredak vec u prvoj sezoni, ali ne verujem da ce da obojica budu bust.

                              Comment


                              • Patrick Patterson Re-Signs With Raptors For Three-Years, $18M
                                Paterson 6M godisnje, a Oklahoma oce Gasola za MLE (5M) da dovede. Ne ide nikako.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X