Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2014 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo za Ljubu:
    Last edited by Rondo9; 02-07-14, 01:13.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Jbt Jodie Meeks 6,5M godisnje. Sta ovi drugi slobodni agenti da ocekuju?
      Ево шта:

      Originally posted by Rondo9 View Post
      Evo za Ljubu:
      12 милиона годишње. Јееееботе где оде овај свет...
      Last edited by Урош94; 02-07-14, 01:22.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Jbt Jodie Meeks 6,5M godisnje. Sta ovi drugi slobodni agenti da ocekuju?
        Pa skoro svi Lakeri ce biti preplaceni.. ocekivano, za to su svi i igrali prosle godine

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Jbt Jodie Meeks 6,5M godisnje. Sta ovi drugi slobodni agenti da ocekuju?
          Mene bi bilo sramota da Meeksu dam vise od 3 miliona. Stvarno su idioti...

          @Wizards - mnogo para, ali bio je dobar i zasluzio je. Jos plus je i centar...
          Sumnjam da cemo uspeti i Arizu da zadrzimo. Bolesnu sezonu je imao.

          Comment


          • Sta ocekujete, pa svaki krsteni centar ce imati lagano preko 10m godisnje. Nista iznenadjujuce za Gortata.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Управо то Љубо. Није да он (Гортат, Џодија не коментаришем уопште) није заслужио те паре. Добар је играч, али брате, 12 милиона по години да му даш.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Управо то Љубо. Није да он (Гортат, Џодија не коментаришем уопште) није заслужио те паре. Добар је играч, али брате, 12 милиона по години да му даш.
                Realno vredi 8-9, ali sta da se radi. Da Seraphin (nenormalan talenat, tvrdim) nije maloumnik ovo se ne bi desilo. Los posao, ali ne bi ko imao da igra centra da ga nismo preplatili.
                Nadam se da ce sada, kada je uz'o pare, da se iscima malo vise oko odbrane.

                Comment


                • The Warriors have agreed to a three-year deal with former Nets point guard Shaun Livingston, I'm told.
                  Ohoho.

                  Ljubo, mislim da ne bi trebalo da se brines oko Arize, ne verujem da neko moze da mu ponudi vise od vas.

                  Lowry ce isto dobiti ugovor od 12m godisnje, najverovatnije.

                  Mi smo bili povezivani sa Gordonom Haywardom (ocekivano), ali ce ga Utah tesko pustiti.

                  Btw, imate iznenadjenje na prvoj stranici teme.

                  Spoiler
                  Nadam se da se Monta ne ljuti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Одличан потез Вориорса. Ливингстон је играчина, штета што се изповређивао. Ја се све надам да ће да проигра као што (је) уме(о). Много занимљив лик а с обзиром да готовим Вориорсе, баш ми је драго што су га узели.

                    Last edited by Урош94; 02-07-14, 01:49.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Rondo9 View Post
                      Ohoho.

                      Ljubo, mislim da ne bi trebalo da se brines oko Arize, ne verujem da neko moze da mu ponudi vise od vas.

                      Lowry ce isto dobiti ugovor od 12m godisnje, najverovatnije.

                      Mi smo bili povezivani sa Gordonom Haywardom (ocekivano), ali ce ga Utah tesko pustiti.

                      Btw, imate iznenadjenje na prvoj stranici teme.

                      Spoiler
                      Nadam se da se Monta ne ljuti.
                      Ma plasim se da ga neki balvani ne preplate

                      Comment


                      • Марк Стеин:
                        Losing Shaun Livingston, as Nets feared because of spending limitations, likely to resurrect Marcus Thornton-for-Jarrett Jack trade talks
                        ESPN reported last week Nets & Cavs have discussed Thornton-for-Jack swap, which would bring $ relief to Cavs + give Nets new backcourt vet
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Da je Gortat mladji 2-3 godine ovaj ugovor bi imao smisla, ali ne ide mi da kada bude imao 34-35 godina imace 12 miliona dolara, a nema sanse da bude produktivan kao sada.Amnestirace ga sigurno kada dodje vreme.Video sam i ja da se spominjala cifra od 10 miliona dolara sto mi je delimicno bilo ok, ali ovo mi je sada preterivanje.Bice sada teze zadrzati Arizu nakon ovog ugovora i verovatno ce da prekucaju cap.Da stvar bude jos gora Neneov ugovor traje jos dve sezone, a i on isto jede cap.

                          Comment




                          • Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by ParicVojvoda View Post
                              Da je Gortat mladji 2-3 godine ovaj ugovor bi imao smisla, ali ne ide mi da kada bude imao 34-35 godina imace 12 miliona dolara, a nema sanse da bude produktivan kao sada.Amnestirace ga sigurno kada dodje vreme.Video sam i ja da se spominjala cifra od 10 miliona dolara sto mi je delimicno bilo ok, ali ovo mi je sada preterivanje.Bice sada teze zadrzati Arizu nakon ovog ugovora i verovatno ce da prekucaju cap.Da stvar bude jos gora Neneov ugovor traje jos dve sezone, a i on isto jede cap.
                              Vec je iskoristena amnestija od strane Wizardsa na Blatchea, amnestija se koristi na igrace koji su bili potpisali ugovore prije novog CBA, tako da ne mogu Wizardsi vise da koriste ovo ja mislim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mogu ti reci da sam zbunjen.Znam da se to odnosi na sledecih 5 sezona od novog CBA, mislio sam da ce to pravo ponovo da steknu kada istekne taj petogodisnji period kao i svi drugi timovi.

                                Each team is allowed to waive a player without having their salary count toward the salary cap or luxury tax. One player can be waived prior to the start of any season from 2011–12 through 2015–16. It can be exercised during the seven days that follow the July moratorium.[a][10] Each team is restricted to one "amnestied" player during that time. Only players signed prior to 2011–12 are eligible.
                                Sa Wiki

                                Comment

                                Working...
                                X