Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsava Timmy sigurno ja mislim, vuce se po terenu.
    sigpic

    Comment


    • Ako osvoje, to bi mu bilo najpametnije. Gde ces bolji oprostaj od toga ?
      sigpic

      Comment


      • Izneverovao sam sinoć kako Klipersi dobiše onaj meč
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Comment


          • Konacno i Blazersi da upisu pobjedu. Sinoc su oduzeli Spursima nenormalno dobar protok lopte iz prve tri utakmice i natjerali ih da igraju na post preko Diawa i Duncana. Aktivirali su se Blazersi od prvog minuta, nisu cekali 3/4 kao prve tri utakmice. Energija je konacno bila na zavidnom nivou. Will 'The people's champ' Barton unio zivosti sa klupe. Ima strasan potencijal Barton, tu su fizikalije, dobar napadacki arsenal i u odbrani se trudi i radi dobru stvar sto je potrebna protiv Spursa, a to je da se probija oko blokova i da ne gubi svog igraca. Takodje i Robinson sa klupe odlican, i on polako postaje igrac, steta bi bilo da onakav potencijal propadne.
            Osim Bartona, najzasluzniji za pobjedu Blazersa je Batum. Igrao je veliki dio utakmice plejmejkera u odsustvu Mo Williamsa i odradio je to na maestralan nacin. Bio je dio utakmice gdje su on i Lopez na cetiri posjeda zaredom iz P'n'R-a odradili odbranu Spursa, po mom misljenju jedan od kljucnih djelova jer su tu poceli Blazersi da se odlepljuju.
            I Lillard i Aldridge isto odradili svoj dio posla, po prvi put u ovoj seriji da oni na jednoj utakmici zaigraju kako se ocekuje od njih.
            Spursi drze jos sve u svojim rukama, ali se i Blazersi pitaju tu sigurno. Stao je sut Spurse ovu utakmicu, da vidimo u srijedu je li to bilo opustanje i losa suterska noc ili ih je Portland natjerao na ovo.
            Last edited by Reise; 13-05-14, 15:08.
            sigpic

            Comment


            • Zašto se uvek sudije moraju okriviti, šta sad kao neka zavera protiv Clippersa, ma dajte...Za sve postoje pravila tako i za ovu situaciju a za one koji ne znaju evo ga :


              If a player has his hand in contact with the ball and an opponent hits the hand causing the ball to go out of-bounds,the team whose player had his hand on the ball will retain possession.



              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 14-05-14, 13:03.

              Comment


              • Kako pokrase Clipperse sinoc ..not that I mind

                Glupo je i kriviti sudije kad imas +13 na par minuta do kraja. U ovoj seriji nikakva razlika nije sigurna.

                Last edited by p4p1; 14-05-14, 14:43.

                Comment


                • Premestio sam ti poruku ovde bjelaksson[YNWA], jer joj u 13:55 u temi "uživo komentarisanje utakmica" sigurno nije mesto
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Tek sad vidim da je Parker zbog povrede napustio igru nakon samo 10 minuta.

                    Valjda nije nista ozbiljno.

                    Comment


                    • Mirza leti preko klupe

                      Comment


                      • jel' se zna nesto vise o povredi Ibake? Da li je u pitanju nesto ozbiljno?

                        Comment


                        • Originally posted by Boris View Post
                          jel' se zna nesto vise o povredi Ibake? Da li je u pitanju nesto ozbiljno?
                          Scott Brooks says he doesn't have an update on Serge Ibaka's calf yet. "I think he'll be alright but we won't know until tomorrow."

                          Comment


                          • Thunder lose Ibaka for season with calf injury
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Spurs - Heat again in finals. Ili se pak mozda Indiana potpuno probudi i baci seriju utakmica koju niko ne ocekuje.
                              Last edited by colke995; 16-05-14, 23:42.
                              sigpic

                              Comment


                              • sad vidjeh da vjerovatno propusta ostatak plej ofa, uzas

                                Comment

                                Working...
                                X