Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jovan View Post
    Slazem se potpuno, ali to je taj surovi profesionalizam, gde nema sentimentalnosti, ili kako se u zargonu kaze"j... magare, dok je u blatu"
    To ukazuje, takodje, da je , pored toga sto je maestralni teniser, Roger izuzetno inteligentan, jer je u toku meca primetio da posebno kod takvog udarca Nole ima posebno bolan izraz, i to iskusno iskoristio. Ali sve drugo, pored toga stoji, da je odigrao sa ogromnom energijom i motivom, da sve sem pobede ne postoji.
    Nolu zelim potpun oporovak, pa taman ne igrao do R.G.
    Svim vernicima, na nasem forumu, zelim srecan praznik.
    1.
    100% si u pravu. Ukljucujuci ovo da je puni oporavak vazniji od RG-a.

    2.
    Ja nista ne zamjeram Rodzeru. Ni Novaku. Obojica su ucinili ono sto su mislili da trebaju da ucine u danim okolnostima. Sve u okviru pravila.

    Novakovo: "Pu.. ....." je razumnjivo. Ono znaci: "Vidio si da ne mogu da igram BH pa mi j.... m...."

    I Federerovo: "I am sorry." je razumljivo. Ono znaci: "Oprosti, iskoristio sam sto te bol sprecava da igras BH."

    I Novakovo: "It's OK." je razumljivo. Ono znaci: "Nema veze, znam da si trebao/morao tako."

    Comment


    • Za razliku od vas ja bas mislim da to nije uopste nesto upuceno direktno Roletu....mislim da je to odraz nezadovoljstva samim sobom...
      To mi je bilo pre svega interesantno jer mislim da pokazuje da se Novak i juce nadao da moze te da povreda nije teze prirode kako se spekulise...
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Originally posted by MarRF View Post
        Za razliku od vas ja bas mislim da to nije uopste nesto upuceno direktno Roletu....mislim da je to odraz nezadovoljstva samim sobom...
        To mi je bilo pre svega interesantno jer mislim da pokazuje da se Novak i juce nadao da moze te da povreda nije teze prirode kako se spekulise...
        Razlika u misljenju!

        Novak ne bi izasao da je mislio da nema nikvih sansi. Mi jos uvijek ne znamo da je povreda teze prirode. Jedno znamo, povrijedjeni Novak, cak i na sljaci, nema sto da trazi sa Federerom.

        Comment


        • Svakako da povredjen igrac nema sta da trazi na terenu ni protiv slabijeg igraca a kamoli protiv Roleta...pa dokazali su to na samom Roletu Brands i ko sve ne prosle godine....
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ima, Nole je bio ostao bez daha u onom gemu u kojem je Federer spasavaoset lopte.
            NI, od tebe sam bar ocekivao da razumes sistematiku Ako si psihicki opterecen nekim problemom ili stvarju i fizicki se crpis. Sve je to povezano i duh i telo. Inace, Hristos Vaskrese!

            Comment


            • Originally posted by MarRF View Post


              obratite paznju na 4.37....novaku je bilo stalo, Pusi k.....
              Novak je igrao odlicno prvi set, nije povreda odigrala ulogu u tom setu..pad je usledio u drugom setu..
              Nije u redu sa njegove strane, sto se tice ove izjave, mislim da je i sam rekao kako moras ostati miran i iskoristiti slabosti protivnika kada znas da je povredjen..

              Comment


              • Toliko dizanje Wawrinke, a sad kad igra protiv ljubima najstrasnije pljuvanje
                sigpic

                Comment


                • Stan i Role se trenutno zajedno zagrevaju, Seve je ballboy #Fedrinka

                  Sent from my HTC, posto mi se moze
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Upozorenje za sve koji nastave da troluju i trose ljudima vreme
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Јесте Вавринкин став према Ролету увек био покоран, коректан и са поштовањем, али раније је Вавринка био много лошији него данас....

                      Уосталом и Роле је ове године приказао добру форму, Вавринка као никада до сада у доброј форми и биће интересантно видети и став и игру и све те ударце на делу...

                      Јесте Роле јуче био бољи од Нолета, али из авиона се видело да Нолетови бекенди иду спорије и бојажљиво, па у таквом ритму и није било тешко одиграти јаче и боље, али Вавринка ће данас слати неупоредиво брже лопте ка Ролету и питање је колико ће Роле имати свежине да све то истрчи, добро се намештати на те лопте и тако два сата? а можда ће нам Роле и открити неку контра игру за Вавринку? Видећемо!

                      Мислим да ће се игра заснивати на добрим сервисима и добром пресизношћу, ко попусти у прецизности губи меч!
                      Last edited by Žika; 20-04-14, 12:22.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by salinjo90 View Post
                        NI, od tebe sam bar ocekivao da razumes sistematiku Ako si psihicki opterecen nekim problemom ili stvarju i fizicki se crpis. Sve je to povezano i duh i telo. Inace, Hristos Vaskrese!
                        Vaistinu Vaskrse.

                        A za druge. Srecan Uskrs.

                        Comment


                        • Severin Luthi will be in Federer's box today.He made this decision and told to Stan who was totally fine with that.

                          Meni je ovo logicno, ipak je on Roletov trener
                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Roletova igra za takve je raznovrsnost

                            Comment


                            • Ljudi, bojim se da cu morati ostaviti ovaj forum ako Vavrinka danas pobijedi. Federerovci ce navaliti na mene kao vukovi.

                              Jedini mi je spas da Federer izgubi i da onda napisem da sam bio u krivu!

                              Comment


                              • Braća osvojili 100-tu titulu u karijeri

                                Comment

                                Working...
                                X