Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    U savakom zlu ima i ponesto dobro. Sudeci po ovoj slici, Novak ima problema sa kondicijom.

    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...30472738_n.jpg

    Ako ne moze vjezbati sa reketom, moze popravljati kondiciju. Pa da bude svjez i oran za RG.
    Mislim da ova slika nema veze sa kondicijom, ne sjećam se dobro pa neću ništa reći da se ne izvalim, ali ako pogledaš snimak meča vidjet ćeš da ovaj njegov položaj nema veze sa kondicijom!
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      ...relax, zna sta ce biti u finalu
      Role je opusten...verovatno i Stan
      Against Top 10 in 2014: Wawrinka: 5-0 Federer: 6-2 Djokovic: 3-3 Nadal: 1-3 Murray: 0-2
      Last edited by MarRF; 19-04-14, 22:37.
      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

      Comment


      • Originally posted by MarRF View Post
        Role je opusten...verovatno i Stan
        Pa verujem da je Federer opusten, Stan mu je omiljen protivnik...
        STan moze biti opusten samo ako mu nije stalo do titule. A ne verujem da nije

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Mislim da ova slika nema veze sa kondicijom, ne sjećam se dobro pa neću ništa reći da se ne izvalim, ali ako pogledaš snimak meča vidjet ćeš da ovaj njegov položaj nema veze sa kondicijom!
          Ima, Nole je bio ostao bez daha u onom gemu u kojem je Federer spasavaoset lopte.

          Comment


          • Jučerašnji meč mu je bio mnogo više fizički zahtevan, a nisam primetila da ima probleme tog tipa.
            Meni ovo deluje više kao nemoć, ali ne sećam se situacije.
            Last edited by miloolja; 19-04-14, 22:58.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kako se ne secate situacije, 1.set 4:5 40:40, i onda genijalna razmena, Role igra drop shot sa osnovne, Djokovic stize, ali ga Role cita i osvaja poen
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Ima li neko orginalnu Federerovu izjavu, pošto po ovima sa B92 Fed je rekao da Novakova povreda nije odlučila meč, iskreno se nadam da njegova izjava nije takva!
                Originally posted by NI View Post
                U savakom zlu ima i ponesto dobro. Sudeci po ovoj slici, Novak ima problema sa kondicijom.

                https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...30472738_n.jpg

                Ako ne moze vjezbati sa reketom, moze popravljati kondiciju. Pa da bude svjez i oran za RG.
                Kondicije ima, nije to problem, Novak moze igrati i preko PET sati tenisa sto je i igrao kad su svi mislili da ne moze.
                Ovo sto je se sagnuo je nemoc da igra na nivou gde bi Rodzera u ovim uslovima oduvao 2:0 , povredjen igra egal i dolazi do 2 set lopte!!! Pa zamislite kad nas obicne smrtnike zaboli stomak, zub kako se osecano... ???

                Federer je izjavio : Igrao sam odlican tenis i to mi je donelu pobedu a ne Novakova povreda...




                Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kako se ne secate situacije, 1.set 4:5 40:40, i onda genijalna razmena, Role igra drop shot sa osnovne, Djokovic stize, ali ga Role cita i osvaja poen
                  Kako se Bojana fino sjeca.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Kako se Bojana fino sjeca.
                    kako da se ne secam, tih par poena su bili presudni, a Role ih vrhunski odigrao
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Federer je izjavio : Igrao sam odlican tenis i to mi je donelu pobedu a ne Novakova povreda...
                      Procitaj original izjavu...ili bar komentare u ovoj temi, ljudi su vec pisali u vezi te izjave

                      Comment


                      • Ko je najveci sampion u istoriji? Zar iko vise treba da sumnja sto bi bilo kad bi bilo? Da spominje neke H2H. Covjek s 33 godine mlati po ovoj mladjariji kao po tepihu s onim sto se mlati po tepisima... Mada on sigurno reketom trese tepihe.

                        Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

                        Comment


                        • Kohli

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment




                          • obratite paznju na 4.37....novaku je bilo stalo, Pusi k.....
                            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by MarRF View Post
                              obratite paznju na 4.37....novaku je bilo stalo, Pusi k.....
                              Ja sam jako dobro zapamtio tu psovku. I gem kada se desila. Nisam bio zapamtio poen. U tom trenutku je Novak jos uvijek pokusavo da pobijedi.

                              Zasto je ovako reagovao?

                              Novak ima strasan BH kada nije dobro namjesten. Mislim da je taj BH najvise patio jucer, jer udara lopticu najdalje od tijela. Mislim da je Federer to primijetio, i jako puno igrao iza Novaka na BH strani. Novak krene prema FH strani a Federer odigra neocekivano na BH stranu. U normalnim okolnostima, ta taktika nije efikasna kao jako u otvoenu FH stranu. Medjutum, jucer je bila druga stvar. Federer bi tjerao Novaka da izvodi taj posebno bolni BH. Otud tako zestoka reakcija i tako gruba psovka! Misim da je bas upucena Rodzeru.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja sam jako dobro zapamtio tu psovku. I gem kada se desila. Nisam bio zapamtio poen. U tom trenutku je Novak jos uvijek pokusavo da pobijedi.

                                Zasto je ovako reagovao?

                                Novak ima strasan BH kada nije dobro namjesten. Mislim da je taj BH najvise patio jucer, jer udara lopticu najdalje od tijela. Mislim da je Federer to primijetio, i jako puno igrao iza Novaka na BH strani. Novak krene prema FH strani a Federer odigra neocekivano na BH stranu. U normalnim okolnostima, ta taktika nije efikasna kao jako u otvoenu FH stranu. Medjutum, jucer je bila druga stvar. Federer bi tjerao Novaka da izvodi taj posebno bolni BH. Otud tako zestoka reakcija i tako gruba psovka! Misim da je bas upucena Rodzeru.
                                Slazem se potpuno, ali to je taj surovi profesionalizam, gde nema sentimentalnosti, ili kako se u zargonu kaze"j... magare, dok je u blatu"
                                To ukazuje, takodje, da je , pored toga sto je maestralni teniser, Roger izuzetno inteligentan, jer je u toku meca primetio da posebno kod takvog udarca Nole ima posebno bolan izraz, i to iskusno iskoristio. Ali sve drugo, pored toga stoji, da je odigrao sa ogromnom energijom i motivom, da sve sem pobede ne postoji.
                                Nolu zelim potpun oporovak, pa taman ne igrao do R.G.
                                Svim vernicima, na nasem forumu, zelim srecan praznik.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X