Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocelo je, Stenov Bh protiv Milosevog Fh. Obojica se izvlace u razmenama na svoje jace udarce
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Čak Milošu i prija malo ovakva podloga, stigne se izvuc na FH.
      Wawrinka sjajno udara lopticu.
      Last edited by Mrkela; 18-04-14, 10:21.

      Comment


      • Mnogo je napredovao Milos otkako radi sa Ivana.
        OVAKO

        Comment


        • Nadam se da ce Milos da nastavi odlicno i da pokaze dalji napredak u igri i mentalnu snagu, ali navijam za Stena, jer sledi u najavi mega duel sa Nadalom, a to se ceka sa nestrpljenjem
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by jovan View Post
            Nadam se da ce Milos da nastavi odlicno i da pokaze dalji napredak u igri i mentalnu snagu, ali navijam za Stena, jer sledi u najavi mega duel sa Nadalom, a to se ceka sa nestrpljenjem
            Kakav mega duel nece bit ni mega a ni duela ako dode do tog "duela".Jednosmjerna ulica

            Comment


            • Milose uzmi ovaj set pa se u drugom zezaj ako `oces, ma daj breeeee Raonicu idi u persun. TB 3:3
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Da Wawu sretnem u nekoj kafani, dograbio bi ga onako seljacki
                I ja tenkre sto gledam ovo... E Milose nesreco
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Šta uradi

                  Comment


                  • Ima Milos tesku ruku, podseca Fh na F.Gozalesa. Kad udari kako treba, tu trava ne nice
                    Koja transformacija kod Stena, od nenametljivog igraca,pocinje svaki svoj dobar udarac da zestoko emoconalno proslavlja. Sam izlazak na teren,istrcavanje u cik-cak, ala Rafa, sve ukazuje da je svestan svoje snage, i na kraju i ovaj T.B. potrvrdjuje njegovu mentalnu snagu
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Svaki put kada se Miloš da u trk imam osećaj da će mu se neki deo odšrafiti
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Svaki put kada se Miloš da u trk imam osećaj da će mu se neki deo odšrafiti
                        Malo je kabast...sta ces...

                        Comment


                        • Uglavnom se apostrofira, narocito, Stenov Bh i servis, ali on pokazuje da je izvanredan returner. Uz sve ostalo, mentano je ojacao i dosao na mesto koje zasluzuje. Bar je meni taj utisak, a kolko trasu ce da bude puno jasnije.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by kreso34 View Post
                            Kakav mega duel nece bit ni mega a ni duela ako dode do tog "duela".Jednosmjerna ulica

                            Mislim da bi Stan mogao ladno da ugrozi Rafu pa cak i da ga pobedi...

                            Nazalost Milos nije iskoristio svoje sanse u TB-u i odmah u drugom setu pretrpeo brejk (iako je u tom gemu vodio 40-0)
                            Mislim da ce Stan do kraja meca zadrzati svoj servis i to mu je dovoljno da prođe u polufinale...

                            Comment


                            • Originally posted by draza View Post
                              Malo je kabast...sta ces...
                              Nezgrapan do te mere da mu i dr. Ivo može biti reper za skladnost u pokretu
                              sigpic

                              Comment


                              • Stan da pobjedi Rafu na sljaci
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X