Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • to vec moze
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by proudNolee View Post
      Na ovo se moram nasmijati nećemo sad pretjerivati
      Pa meni to bas i nije smesno
      Ko bi rekao da ce uzeti GS pa iljadarku ili da ce biti prvi na race listi (to naravno ide uz dobre rezultate)? Niko...a desilo se.
      Cudna je ova sezona- povrede, losa forma kod top igraca...samo Swiss team blista
      Last edited by Zzz; 20-04-14, 21:57.

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        Pa meni to bas i nije smesno
        Ko bi rekao da ce uzeti GS pa iljadarku ili da ce biti prvi na race listi (to naravno ide uz dobre rezultate)? Niko...a desilo se.
        Cudna je ova sezona- povrede, losa forma kod top igraca...samo Swiss team blista
        Sve to stoji, ali po meni Stan je još daleko od toga da bude broj 1, ne mislim da nije zaslužio AO i sada MC daleko od toga, zaslužio je i čestitam mu na tome, ali činjenica je da su mu se na putu do tih titula sve kockice poklopile... On je dobio svoju priliku, iskoristio je to najbolje što je mogao ali put do broja 1 još je dug
        Last edited by proudNolee; 20-04-14, 22:09.
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Naravno da blistaju,igraju odlično ali povreda Novaka u MC i Rafe na AO idu im u prilog(pogotovo Stanu)

          Comment


          • Originally posted by proudNolee View Post
            Prvi GS, prvi MS šta je sledeće
            Salatara
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Sve to stoji, ali po meni Stan je još daleko od toga da bude broj 1, ne mislim da nije zaslužio AO i sada MC daleko od toga, zaslužio je i čestitam mu na tome, ali činjenica je da su mu se na putu do tih titula sve kockice poklopile... On je dobio svoju priliku, iskoristio je to najbolje što je mogao ali put do broja 1 još je dug
              Naravno, dug je put...ali ako se sezona nastavi kako je pocela ne bi me ni to cudilo da se desi. Samo to hocu da kazem
              Sto se tice AO-a poklopilo mu se u finalu al je opet morao da pobedi Noleta i Berdycha...
              A u MC-u Federera koji je bio od svih ostalih u najboljoj formi. Jos je i poveo 1-0 u setovima. Nije bilo Stanu lako.

              Comment


              • Comment


                • sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Гледао сам меч у Умагу са Нолетом и видео да он може исто шта и Ноле и дуго сам чекао да се то потврди, сада видим да може и више... да ли је касно или није, видећемо у будућности.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zika View Post
                      Гледао сам меч у Умагу са Нолетом и видео да он може исто шта и Ноле и дуго сам чекао да се то потврди, сада видим да може и више... да ли је касно или није, видећемо у будућности.
                      Viseee? Pa Stan je tri klase ispod.

                      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Viseee? Pa Stan je tri klase ispod.
                        има бржи форхенд, бекенд и серву од Нолета! Кондицију! Једино није лепши!

                        Стан касно сазрева, размазила га мама...
                        Last edited by Žika; 20-04-14, 23:43.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Viseee? Pa Stan je tri klase ispod.

                          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
                          Ajde ne preteruj sad

                          Comment


                          • Cinjenice govore ovako:

                            1. klasa
                            Nole, Federer, Nadal

                            2. klasa

                            Marej, DelPotro

                            3. klasa

                            Vavrinka, Berdih, Ferer...

                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Кад Федерер није успео да га победи који га зна у прсте, шта има даље да анализирамо? Стан је прави терминатор.... кад игра добро, нико му ништа не може, е сад, колико ће га то држати остаје да видимо...


                              Чињенице говоре по успесима, али од ове године ко му изађе на терен, дрхти још кад види костур... уосталом све је он те класне непријатеље ове године потаманио, као малу децу...па човече, зар ти не видиш да код њега нема цинцили бомболи? Кад је звекне иде као метак, рекет испада из руке, а ривал пада на главу!
                              Last edited by Žika; 20-04-14, 23:57.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin
                                Smesno, nije za temu pa cu jos samo ovo.

                                Ne znam koliko ce jos meceva odigrati i od toga zavisi ali Novaka Djokovica Stanislav vise nikad nece dobiti ako ovaj bude ZDRAV.
                                Нико то не жели више од мене! / посебно ме боли што је Стан ове године освоио све нолетове титуле од прошле године.. баш се окомио на Нолета, могао би за промену у будуће да скида мало нешто и од Рафиних титула/
                                Last edited by Žika; 21-04-14, 00:03.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X